A választói összefogást támogató nyilatkozat

hug.os józsi

#126 Re: Re: súlyos

2012-11-08 22:16

#110: soper - Re: súlyos

látom meg akarsz győzni, ne csodálkozz ha nem csatlakozok hozzád.

hug.os józsi

#127 Re: Re: súlyos

2012-11-08 22:23

#109: CM Fehérvár - Re: súlyos

összemosod a fidesz megemlékezőt a szélsőjobbos utcakőfelszedővel. látod? nehéz lesz ezt rendbe tenni. x év után. mindig adott időben kéne helyén kezelni a dolgokat.

Astarot

#128

2012-11-08 22:24

Magyarországnak meg kell szabadulnia a Fidesz maffia-oligarchiájától, hogy ujra európai orsag lehessen!
Közgép

#129 Re: Re: Re: súlyos

2012-11-08 22:28

#126: hug.os józsi - Re: Re: súlyos 

 

Légyszi ne csatlakozz - már várnak félázsiában - és tényleg nem provokálsz sekit, mikor pár millió embrt a "bandátoknak" nevezed. Légyszi menj vissza tapsolni a recesszióhoz, a latin nyelvoktatáshoz, az ingyenes tandijhoz, a gazdasági fejlődéshez...hajrá!
cerebrolavator

#130

2012-11-08 22:30

A lábammal már szavaztam. Tartom a véleményem.
Remélem, a hozzám hasonló demokrációhoz szokott, elfajzott, dezertőr szavazóktól tartva nem kötik ezt is a jegyzőnél való előzetes regisztrációhoz.
Hajrá Magyarország, hajrá, magyarok - bármilyen elcsépeltté is tették a frázist.
hug.os józsi

#131 Re:

2012-11-08 22:33

#117: Steve -

ha jól akarsz élni, kapcsold ki az (A)TV-t szabadulj meg félelmeidtől, olvass könyveket és dolgoz sokat. nem a rendszer fog téged naggyá tenni, hamnem te teszed naggyá a rendszert. sajnos jogbiztonság sose volt, nézd meg hogy jártak a devizások. mindig kicsesznek valakivel sajnos. erről szól a jog, mert azért van. neked van jogod, másnak nincs. különben nem is kéne hogy legyen.

unrealnoise

#132 Re: LMP? NEM!

2012-11-08 22:34

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

Márpedig akkor egyesek még mindig nem értik. Összefogás. ha az LMP jönni akar, és elfogadja az alapelveket, akkor nyugodtan jöhet. Mert rájuk és a szavazóikra is szükség lehet. Ha mindenki kihúzná magát a mozgalomból bizonyos pártok okozta korábbi sérelmek, ellenszenvek miatt, akkor lehúzhatjuk a wc-n ezt a mozgalmat. Még egyszer mondom; a tudatos összefogás, egy megfelelő és közösen, mindenki által elfogadott programon alapulna. Aki az LMP (vagy mások miatt) ki akarja húzni magát a sorból, az nem is szeretné igazán elérni az Együtt 2014 választói mozgalom hosszabb távú céljait, azaz nem támogat majd semmit, kizárólag a Fidesz és Orbán Viktor további gazdasági és politikai ámokfutását. El lehetne ezen gondolkodni.

Külön-külön elbuknánk, együtt nyerhetünk. Nyerni fogunk.

Steve

#133

2012-11-08 22:39

JÓZSI neked biztos nem volt magánnyugdíj megtakarításod? Vagy már a gyereked bejutott az államilag finanszírozott egyetemre? Talán jutott a földosztásból egy 100 hektáros darabka, esetleg hiszel a tündér mesékbe! Komolyan úgy gondolod hogy itt minden rendben van ebben az országban!Mikor a jobb oldali közgazdászok 98%(kivétel Matolcsy,Varga M.) kritizálják a kormányt! Te biztos szereted a (szabadság)harcokat a fülke forradalmakat és az álságos hatalom megőrző békemeneteket! A fél világgal ujjat húzunk, már csak az arabok meg az azeriek állnak velünk szóba! Ha mindezek ellenére te úgy gondolod hogy ez így jó akkor te biztos mély hívő vagy de akkor a O.V honlapjára írogass!(persze ebben a nagy demokráciában nem biztos hogy ez lehetséges!) Ott biztos lesz sikered(talán jutalmad is)

Vendég

#134 Összefogás?Igen az jó lenne.........

2012-11-08 22:39

Csupán némi szkepticizmusom akad.Tartok az összefogás egyéni ambíciókkal terhelésétől,a cél szentesítő eszközökkel való mássággá tételéről,félek a rátelepedő ám sokszor némán,vagy egyéni egzisztencia féltés miatti értelmiségiektől és majdnem biztos vagyok/sajnos/az elitünk egy újabb megvezetésétől.......
bruxi

#135 Re: wolfy

2012-11-08 22:42

#23: wolfy - wolfy 

 Éljen az összefogás!

Szinespacák

#136 Re: Re: Re: Re: súlyos

2012-11-08 22:45

#129: Közgép - Re: Re: Re: súlyos

Kedves Inkontinens József. Te politikailag korrekt vagy. A magyar gazdaság megújításának modellje sikeres. Selmeczy Gabriella szépen artikulál, okos, és nem szorult be a szoláriumba. A magyar válságkezelés biztató a többi országnak. A magyar jogalkotásba senki nem szólhat bele és aki ezt teszi az döglött kutyát üt meg. Ez mind pont olyan igazság, mint amit te írtál.

 

 

grafikus

#137

2012-11-08 22:47

miért csak a híres embereket írják ki? :P
Koltai Éva (grafikusművész...egyébként)
Remény

#138 Re: Re: Re: súlyos

2012-11-08 22:51

#126: hug.os józsi - Re: Re: súlyos

Én biztosan nem akarnálak meggyőzni, valószínűleg nem lehet - így legalábbis biztosan. De te se ítélj el senkit azért, mert más a véleménye. Én ezzel a kezdeményezéssel értek egyet, Te és jó pár ismerősöm pedig nem. Én azt mondom mindenkinek, aki ilyen határozottan hangoztatja a véleményét, hogy rendben, ez a Te véleményed. Én ezt tiszteletben tartom. Te is tartsd tiszteletben, hogy másnak ettől különböző álláspontja lehet, köztük nekem is. De abban igazat adok mindenkinek, aki úgy véli, hogy amíg nem sikerül OV és kormányának leváltásán kívül egy közös célt megnevezni, addig nem jutunk közös nevezőre soha, nem húzzuk ki az országot a gödörből. Ha nem lesz más, amiért küzdhetünk - közösen -, akkor 2014 után ott fogunk állni, hogy nem tudjuk min változtassunk, milyen közös úton haladjunk tovább. De ezen belül a legfontosabbnak akkor is azt tartom, hogy fogadjuk el, különbözőek vagyunk! És ez különböző véleményekben mutatkozik meg a legjobban.

Én ezen az úton szeretnék tovább haladni. Az elfogadás útján. Hogy együtt tudok majd nyugodtan dolgozni olyan emberekkel, akik másban hisznek - vallás, politikai hovatartozás stb. -, és nem kell attól félnem, hogy ha szóba kerül bármilyen politikai téma, elveszíthetem az állásom, ellehetetlenítenek az életben és nem lesz más választásom, mint elmenni innen. Mert nem akarok! Szeretnék együtt, ebben az országban élni, a petíciót aláírtakkal, a Te véleményeddel egyetértő emberekkel, mindenkivel. Nyugalomban és békességben. Remélem egyszer majd egy ilyen országban élhetek a jövőbeli családommal!

 

Lajos

#139

2012-11-08 22:52

-Az árgyélus királyfinak kell a teljes politikai gazdasági és média feletti hatalom
-Törvényeivel leválthatatlanná akarja tenni magát, ég és föld ura akar maradni
-Az emberek agyát ki akarja mosni, és az abberált világnézetét akarja mindenkire ráerőltetni
-A megálmodott beteges gondolatait papírra veti, majd a 2/3-al vissza élve ránk erőlteti
-4 millióan élnek a létminimum alatt, de a focira és a sleppje jutalmazására milliárdokat költ
-Az országot ketté szakította a meghipnotizált hívekre, és a többire, akikben ellenséget lát
-Európában és a világban káros ténykedésével engem és téged is lejárat
-Kormánya tagjait és a pártja képviselőit pórázon vezeti, ezért azok nem mások csak gyáva kutyák

Ezért lettem antifideszes, és mindenkivel hajlandó vagyok szövetkezni,aki rühelli ezt az állapotot.




Vendég

#140

2012-11-08 22:55

AZ SZDSZ-t be kell venni és az MSZP-t is. A Fidesz barát LMP nem kell.
Sziksarja

#141

2012-11-08 22:55

A két oldal már bizonyított! Egy lépés nem sok, annyit nem vitték országunk ügyét előre. Az elmúlt 22 év alatt nem akadt egy politikus sem, aki megmondta volna mi legyen Magyarországgal! Ebből a slamasztikából nem lehet két "szélhámossal" kilábalni, csak együtt, közös erővel, közös akarattal, melyben szívesen részt veszek - szükség szerint közel ezer honfitársunk támogatásával. Amennyiben a jövőben úgy tűnne, hogy nem a mozgalom, hanem bármelyik oldal osztja a lapokat, vagy többet kívánnak a hatalomból mint ami jár nekik, kénytelen leszek ellenkező előjellel felhasználni ismerőseim támogatását. Most aláírtam!
Steve

#142

2012-11-08 22:56

Egyet értek Lajos!
Csatt

#143

2012-11-08 22:58

Az országot ugyan nem vitték előre, de hatalmasan meggazdagodtak és ez volt a cél!!!
Ágika

#144 Együtt!

2012-11-08 23:02

Sok sikert nekünk!
mijola

#145 1148 Budapest, Nagy Lajos király útja 56/a 3/8.

2012-11-08 23:09

A remény hal meg utoljára. "Lesz még Magyar Köztársaság".
szivarovics

#146

2012-11-08 23:22

Majd akkor írom alá, de akkor nagyon szívesen ---ha igazi összefogás lesz!!!! Hol van az MSZP, a DK ---és még többen??? LMP -és Jobbik persze nem jöhet számításba szerintem.
Várom ezt az időt és akkor aláírom, sőt javasolom az ismerősöknek és a barátoknak is. Addig nem!!!
ivi.1

#147

2012-11-08 23:23

Végre, hogy beindult valami!A szervezőknek köszönet érte!
Váleményem szerint, aki e mozgalmat nem támogatja, az a jelenlegi, szalonképes jelzőkkel már nem is illethető rezsimet és megszemélyesítőit támogatja. Ezért pedig, minimum a saját lelkiismerettel, de a család előtt biztosan! egyszer el kell majd számolni!
Persze azoknak is, akik miatt a 2/3 létre jött!
Majdnem 72 éves vagyok! Én tevőlegesen is tenni akarok a sikerért! Bízom abban, hogy nem kell 2014-ig várni.
igazság

#148 Re:

2012-11-08 23:28

#147: ivi.1 -

igen is támogatjuk

vendég

#149

2012-11-08 23:28

Tökéletesen egyetértek a céljaival.Borzasztóan elkeserít az ország megosztottsága,aggódom az unokáim jövőjéért.
10zia

#150

2012-11-08 23:32

Amennyiben segíthetek, hogy városunkban minél többen megismerjék az összefogás programját, szívesen segítek.
Pl. szórólapok terítése.