Próbáljuk meg együtt fellendíteni az animés piacot!

Rena

#176 Re: A C8-as facebook oldal KAMU!

2013-12-04 23:33

Senki ne higgye el, amit a facebookos C8 oldalon irkálnak! Az egész facebook profil csak egy csaló agyszüleménye. Semmi köze nincs a Chellóhoz, úgyhogy, ha lehet, ne terjesszétek, hogy ilyen, vagy olyan animék lesznek a C8-on. Az ügyben már feljelentés is indult, mivel a profil létrehozója visszaélt a Chello Central Europe nevével, logójával és félrevezetett egy csomó embert. Arról pedig, még semmit nem lehet tudni, hogy milyen műsor lesz a C8-on. Erről ennyit.


Vendég

#177 Re: egy senki

2013-12-29 15:08

ez egy nagy kamu!!!!! és már hála az istennek meg is szünteték

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-01-04 15:28


Raava

#179 Re:

2014-02-10 21:32

#5: mob -

Magyarországon kevés tőkeerős rétegek. Ebben az országban szinte csak mélyszegény ember él.

Fater

#180 C8

2014-03-29 18:08

A neten már fenn van a C8 tv csatorna műsorbeosztása, és egy árva anime sincsen. Vannak rajta főzőműsorok, portréműsorok, ismeretterjesztő filmek, no meg 1-2 ifjúsági sorozat....stb. Még csak nem is igazán ifjúsági tv csatorna.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2014-04-01 09:23


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2014-04-01 12:12


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2014-04-01 12:15


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2014-04-01 12:18



Vendég

#185 Re: Mikor még...

2014-04-01 12:20

#31: Mordecai - Mikor még...

nekem is ezek a ked vesz mesé im

Zsolti-kun

#186

2014-04-01 20:57

A C8 sajnos egy válogatás-adás lesz. Senkinek semmilyen újat nem fog mutatni. Én továbbmennék abból, hogy nem is igazán ifjúsági csatorna: nem is igazi új csatorna.


Vendég

#187

2014-04-02 07:44

Van tervbe véve jelenleg ennek valamiféle tényleges megvalósítása? Kiket lehet keresni ezzel kapcsolatban?

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2014-04-02 09:32



Vendég

#189

2014-04-02 15:13

remélem ennek következményében fellendül

Vendég

#190

2014-04-02 16:46

hajrá!!!

Vendég

#191

2014-04-03 21:40

Egyetértek azzal, hogy kell az animének saját adó, és én is csak azért nem néztem az utóbbi időben Animax-ot, mert vagy folyamatosan ismétlésekbe botlottam, vagy -csak bámultam, mint borjú az új kapura- egy élőszereplős sorozat, aminek köze nincs az animéhez.
Vannak mangáim, amiket folyamatosan veszek vagy már megvettem (pl. Hellsing, D.Gray-man, Berserk stb.), eredeti DVD-k (pl. az összes Miyazaki Hayao/Ghibli filmek, Full Metal Panic, Inuyasha filmek), amiket újsággal, vagy boltban vettem meg. Ha folytatódnának a DVD kiadások, madarat lehetne velem fogatni... :)

Remélem sikerül a petícióval elérni, hogy legyen újra animével foglalkozó csatorna.

Sok sikert! <3

Vendég

#192

2014-04-04 11:03

Animék szempontjából nekem mindegy, hogy régebbi vagy újabb csak legyen mert meg fogom nézni.
Aizen Gábor

#193 Re: Re: Cím

2014-04-04 22:29

#20: Nodame - Re: Cím

Azt azért tudni kell hogy a többség azért inkább megnézi a fansubbed kiadásokat is ha van csatornánk ha nincs. Ezzel tisztában van a Mondo is ezért nem probléma cikkezni olyan animékről is ami nálunk még odébb van hogy vettésre kerüljön. Amíg meg volt animecsatornánk rendszeresen cikkeztek a csatornán megjelenő animékről is szóval gyanítom nem ez okozza majd a mondo végét egyszer.

Szerintem legalábbis :)

ami a petíciót illeti... so-so. kell hogy sok embert mozgassunk meg, hogy ennek volt e valaha eredménye nem tudom. Reméljük a legjobbakat.

A csatornával kapcsolatban még annyit hozzátennék hogy az animax szivesen spórolt a szinkronhangokon (kivéve azt az 1-2 szinkronszínészt aki komolyan vette a feladatot) és sokakat az tántorított el a dologtol hogy a fordításban/kiejtésben/meg ugy a szinkronszínész teljesítményében bőven volt kivetnivaló.

gazetter

#194 -

2014-04-17 09:28

Szerintem emiatt nem fognak felfigyelni rá, de azért ha otaku vagy, alap hogy szánsz rá 1-2 percet.
Reménykedni lehet, ugye az Animax meg is próbálta. De egyetértek az egyik előttem szólóval, ettől még nem lesz több a pénz - nem is motivációra, inkább erre lenne szükség. Ha képesek vagyunk őket pénzzel támogatni, akkor szó lehet róla.
Én sajnos nem járulhatok hozzá, mivel nem Magyarország a lakhelyem.
Egy olyan csatorna pedig nagyon jó lenne, ahol élőszereplős filmeket is adnának, de itt pl. koreai drámákra gondoltam, nem Animax-szintű valóságshowkra.
Wounded

#195 Re: Re: Re: Cím

2014-05-05 11:38

#193: Aizen Gábor - Re: Re: Cím

Nem értek egyet azzal, hogy sokan a szinkron miatt nem nézték az Animaxot. Épp fordítva. Rengetegen a szinkron miatt kezdtél el nézni. A  csatorna nézettsége azért kezdett el hanyatlani, mert a tulajdonosok nem áldoztak rá elég pénzt. Azt gondolták, hogy majd évi 1-2 új animéből fent lehet tartani az érdeklődést és növelni a nézőszámot, pedig ez nagyon nem így van. Létfontosságú lett volna, hogy az Animax reklámozza saját magát, értek ez alatt plakátolást, más csatornákon játszott reklámokat stb. Az nagyon kevés volt, hogy évente kétszer kivonultak a Conokra, mert, aki elment oda, az már eleve ismerte az Animaxot. Inkább azokat az embereket kellett volna megpróbálni megszólítani, akik nem tudták, vagy csak alig, hogy mi az, az anime, belőlük pedig rengeteg volt és van is. Viszont, ha a csatorna nem reklámoz, akkor honnan tudhaták volna, hogy létezik? Az, hogy bekerült a logójuk a Mondóba, meg csináltak egy félig-meddig működő weboldalt, kb annyit ért, mint halottnak a puszi.
A másik pedig, hogy az Animax az ország számos területén nem volt fogható, vagy csak úgy, ha az ember átváltott a nagyobb kábel, vagy műholdas csomagra, ezt pedig nem mindenki engedhette meg magának. Nekem pl. 2 évet kellett várnom arra, hogy nézhessem a csatornát, mert kb ennyi időbe telt, hogy meggyőzzem a családot, hogy váltsunk át a nagyobb csomagra, amiben az Animax is benne volt. Ha az Animaxnak lett volan egy kis esze, akkor megpróbált volna egyezkedni a kábelszolgáltatókkal, hogy tegyék az olcsóbb csomagokba a csatornát. Ez nyilván plusz költséggel járt volna, de, ha csatorna ezáltal is még több nézőt szerez, akkor idővel ez a pénz is visszajött volna.
Össz-vissz, a csatorna bukása nem a szinkonon múlott, hanem a felelősök hanyag hozzállásán. Azon, hogy nem reklámozták magukat szinte sehol, illetve alig vettek új animéket, amiket meg vettek, azok sem voltak épp a legjobbak. Emlékezz vissza, hogy amíg az A+ működött, mennyi különböző anime ment rajta. Akkoriban volt a csatorna a legnézettebb. Vajon miért...

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-06-13 13:30



Vendég

#197

2014-06-13 13:44

A c8 csatornán olyan unalmas műsorok vannakhogy elálmosítanak. Szó szerint így igaz.régebben amikor az animaxot néztem akkor hajnali2-ig fenn tudtam lenni.A c8 csatornát ki vágnám az udvarra annyira unalmas.
sabdkfbwkgbiag

#198

2014-06-13 14:16

Megnézném magyar fordításban a lucky star-tés a kannabit.
Jancsi2002

#199

2014-06-13 14:30

Az Inuyasat sose láttam végig de meg akartam nézni.A dragonball z-t nem láttam teljesen.A narutót,és az idegen nyelvű animéket.

Vendég

#200

2014-06-13 15:01

Hajrá anime!!!!!!!!