Mentsük meg az ajkai középiskolákat a Hitgyülekezetétől!


Vendég

#26 Re:

2012-05-16 19:19

#21: -

Kedves Bercsényis Tanár!

Ezúton fejezem ki tiszteletem, hiszen Ön a továbbiakban elmondhatja magáról:...a hitemet megtartottam!

Azt hiszem én is ezt tettem volna!

Szeretettel üdvözlöm!


Vendég

#27 Re:

2012-05-16 20:08

#21: - Nagyon örülök, hogy vannak még gerinces emberek, továbbá nagyon sajnálom, hogy a többségen felülkerekedtek Önös érdekeik. Kívánok a továbbiakban sok sikert és hiszem, hogy NEM ÖN A VESZTES!

 

tüntető

#28 Szervezés

2012-05-16 20:45

Szerintem a NEM-mel szavazó Bánkis, Bercsényis tanároknak és a hitgyülis fenntartást ellenző szülőknek össze kellene fogniuk. Ha csak 100 szülő jogi érvénnyel nyilatkozik, hogy elutasítja az egyházi fenntartású iskolát, vallási, lelkiismereti jogokra hivatkozva és ezt eljuttatják a Kormányhivatalhoz, akkor aligha fogják engedélyezni. Ne gondolják, hogy itt szükséges a szülők többségének véleménye. Ez egy jogi kérdés és nem szabad másként kezelni. Ha ennyit sem tesznek önmagukért, a gyerekeikért, akkor tényleg elveszítik az iskolát.

Vendég

#30

2012-05-16 21:57

A 21-es hozzászóló az én szívemből is írt!! Tegnap a Bródy udvarán bíztam, ma a Bánki-Bercsényi alkalmazotti közösség szavazata után szégyenlem, hogy ebben az iskolában tanítok, pedig azoknak lenne szégyellni valójuk, akik becsapják a tanulókat és a szülőket!! Még hogy nem lesz változás??!! Birka az, aki ezt elhiszi!! Remélem a szülők nem hagyják, hogy az orruknál fogva vezessék őket. A Hitgyülis iskolában én sem fogok tanítani, szeretnék a (volt) diákjaim és szüleik szemébe nézni egy év múlva is!! Az én tükörképem sem fog visszaköpni, és a gerincem is egyenes marad!! De vajon ezt elmondhatják majd mások is?

egy kétségbeesett Bánkis anyuka

#31 Re: Szervezés

2012-05-16 22:20

#28: tüntető - Szervezés

Melyik Kormányhivatalra gondolsz ? -------  Többen is támogatója lennénk egy ilyen szervezésnek !


Vendég

#32 Re:

2012-05-16 22:59

#21: -

Kedves Bercsényis alkalmazott és tisztelt nemmel szavazó kollégái! Minden tisztelem és becsületem az Önöké és köszönjük. Remélem a többiek tükre minden reggel visszaköp egy nagyot!


Vendég

#33 2012????

2012-05-16 23:05

21!!!!Igen ezt vártuk,köszönjük....kár h kevesen bátrak,és kár h a félelem nagy úr.De csak a hitetlenek félnek,aki tudja az igazát,annak tiszta az útja is!...a tudatlanság pedig a legnagyobb félelem generáló!!!!!!
Szervezés

#34 Re: Re: Szervezés

2012-05-16 23:06

#31: egy kétségbeesett Bánkis anyuka - Re: Szervezés

A Veszprém Megyei Kormányhivatalra gondolok. 1. Meg kellene pontosan fogalmazni egy ilyen petíciót. 2. Alakítani egy csoportot a HGY-s fenntartásra NEM-mel szavazó tanárok és a szervezést felvállaló szülők részvételével. 3. Aztán gyűjteni kell az aláírásokat. Az a baj, hogy a bánkisoknál, bercsényiseknél, hogy nincs 1 vezető. (A szülői aláírások az érdekesek.)


Vendég

#35 Re:

2012-05-16 23:08

#30: -

Nem értem az egészet. A Bercsényis - Bánkis szülőknek mindegy? MIért hagyják ezt? Hisz Béla úr azt mondta, ha a szülők nem akarják, akkor nem. Akkor NE TÖRŐDJETEK bele a birkák szavaztába. Ne hagyjátok, hogy azok a tanárok menjenek el, akik a szemetekbe akarnak nézni ezután is. Mi a Bródys szülők is mellettetek állunk! Fogjatok össze, tegyetek valamit!!!!!!

Szervezés

#36 Hősök

2012-05-16 23:10

Nem olyan hősök kellenek, akik fölállnak és elmennek, hanem olyanok, akik teszik a dolgukat, gyűjtik az aláírásokat. Minden szájtépés felesleges, az aláírások és a jogi lépések számítanak.

Vendég

#37 Re: Re: Re: Szervezés

2012-05-16 23:10

#34: Szervezés - Re: Re: Szervezés

Nálatok nincs szülői munkaközösség? Hát annak a vezetőjének a feladata. Nem csak a pénzgyűjtés a báli sütire! Most kell nektek is egy vezető, aki összefog mindent. Na hygjátok magatokat!

Szervező

#38 Re: Re:

2012-05-16 23:11

#35: - Re:

Nem mindegy nekik, csak nincs 3 szülő, aki megszervezze a dolgokat. Minden harc így veszik el.


Vendég

#39 Re: Re: Re:

2012-05-16 23:17

#38: Szervező - Re: Re: Hát akkor csak mindegy! Ha egy szülő sem érzi, hogy kötelessége. Akkor irány a Vidám Vasárnap, vagy átadni a padot a HGY-nek

 

Szervező

#40 Bárki szervezkedhet

2012-05-16 23:19

Ha a bánkis szülői munkaközösség cserben hagyta a szülőket, akkor szervezkedhet bárki. Gyermeke vallási, lelkiismereti jogai érdekében akármelyik szülő szervezkedhet. Alakítsanak egy csoportot, ismerjék meg egymást, válasszanak vezetőt. Ezt senki nem fogja Önök helyett megcsinálni. Támogatók lesznek, de nem tudja senki megcsinálni, Önök, bánkis, bercsényis szülők helyett.

Vendég

#41 Re: Re: Re:

2012-05-16 23:21

#38: Szervező - Re: Re:

Össze kell szedni minden olyan embert aki nem ért egyet. És megbeszélni a lépéseket. Mi is így tettük


Vendég

#42 Re: Bárki szervezkedhet

2012-05-16 23:21

#40: Szervező - Bárki szervezkedhet Én Bródys szülő vagyok és ezért nem értem ezt. Szeirntem mi minden a végsőkig harcolunk, ők miért nem. Csak próbálom őket is buzdítani, mert nem ezt ígérték a gyerekeiknek!

 

 


Vendég

#43 Re: Bárki szervezkedhet

2012-05-16 23:22

#40: Szervező - Bárki szervezkedhet

Ez így van! Kommunikáció egymással!

 

Szervező

#44 Internet

2012-05-16 23:22

Szervezkedjenek a neten, alakítsanak egy Facebook csoportot. Menjenek föl a Skype-ra, beszéljék meg, 1000 lehetőség van. Ha nem csinálnak semmit, elvesztek.
Szervező

#45 Tüntetők

2012-05-16 23:28

Rengeteg támogatójuk lesz, a bródysok is el fognak menni segíteni tüntetni Önöknek, de csak az Önök aláírása számít, mert mindenki csak a saját gyereke ügyében nyilatkozhat. Csak ennek van jogi ereje. A HGY-t szidni felesleges, ez itt semmit sem ér. Vallási, lelkiismereti jogokra kell hivatkozni. Arra, hogy világi iskolába akarják járatni a gyerekeiket, de ilyen nincs másik a közelben.

Vendég

#46 Re:

2012-05-16 23:36

#4: -  

 Nagy átverés volt tegnap az, hogy nincs ott a polgármester, nincs aki átvegye a peticiót. Én 15,15-kor bementem, felmentem az I. emeletre és ügyet intéztem! Mindenki a helyén volt. A polgármester 15,40-kor jött ki a Hivatalból mosolyogva. Ha valaki holnap hozza a peticiót, szívesen bemegyek vele, akár erőszakkal is, csak értesítsen! 20-5174643

Mayer Ferenc


Vendég

#47

2012-05-16 23:37

Egyetértek az előttem szólókkal! Nem kell félni - akinek gyereke van nem félhet! Keressenek olyan embereket, akik a joggal is tisztában vannak. A neten is vannak jogi fórumok. Meghallgattam nemrég a HIT-es igazgatót, annyira szabad lesz minden, hogy 2013-től kötelező lesz a hittan, "etikai oktatás" címen - a riport végén van. Mindenki használja az eszét, gondolkodjon, és cselekedjen!

Vendég

#48

2012-05-16 23:37

Bródys szülők másfél hete még nem is ismerték egy mást személyesen. de mióta meghallottuk a"hírt" többet beszéltünk egymással telefonon mint a családunkkal.

Vendég

#49

2012-05-16 23:41

Szerintem sincs még elveszve minden! Harcolni kell!

Vendég

#50 Re:

2012-05-16 23:42

#49: -

Közösen kell!