Tiltakozzunk a nyugdíjak csökkentése ellen!


Vendég

#501 Re:

2016-07-01 15:31

#2: -  

 Te egy valódi idióta vagy. Senkinek nem csökkent még a megállapitott myugdíja és nem is fog. A rezsit meg úgy kellene emlegetned hogy mennyivel is fizetsz kevesebbeti mint gyurcsányék alatt? A matek nem a barátod. Ugye?


Vendég

#502

2016-07-01 15:44

Azért mert nem tartom tisztességesnek, hisz ezért a nyugdíjért amit én kapok keményem dolgoztam 40 évet. Gyerekfejjelé kezdtem el a munkát, és úgy érzem, hogy jogtalan lenne ha megrövidítenék a nyugdíjamat.

Vendég

#503

2016-07-01 16:58

40 évig dolgoztam az egészségügyben ápolónőként,váltott műszakban. Vasárnap ünnepnap,karácsony míg mások az oldalukra fordultak én dolgoztam éjszaka is!! A nyugdíjam most 128 e forint. Ha ebből elvesznek akkor én miből fogom a rezsimet és az ennivalómat megvenni. Amíg dolgoztam akkor sem kaptam 100.000 Ft-nál többet. A magánynyugdíj pénzemet is elvették ami 2 m Ft volt. Hová lett??? Felháborító amit ebben az országban művelnek az alacsony keresetűekkel! Meddig tűrjük???

Vendég

#504

2016-07-01 17:35

1979-ben lettem aKPM főelőadója. Ekor a miniszter első helyettesének a havi bére nem érte el a frssen felvett előadó bérének a kétszeresét, a miniszter bére alig érte el az én bérem háromszorosát. Azt hiszem, hogy most kicsit mások az arányok. Az ismeretségi körömben sok olyan nyugdíjas van akinek azért alacsony a nyugdíja, mert a nyugdíj alap megállapításához szükséges bevallásból sokat kihagytak.

Vendég

#505 Re:

2016-07-01 17:51

#62: Vendégecske -  

 Kár,hogy megszült az anyád! Kívánom, és remélem nem éred meg a nyugdíjas kort., szégyeld magad, ilyen szeméttel mint te ritkántalálkozik az ember. Rólad van szó 62-es vendégecske.

 


Vendég

#506

2016-07-01 19:06

Most lettem nyugger és máris ezt kell hallanom?????!!!!!!

Vendég

#507

2016-07-01 19:06

14 éves koromtól becsületesen dolgoztam, egészen nyugdíjba vonulásomig. Közben 3 gyermeket felneveltünk. Ñem kérek most sem olyat amiért nem dolgoztam meg. A nyugdíj nekem nem könyör adomány,hanem ez jár!

Vendég

#508

2016-07-01 19:48

Felháborító és megalázó!

Vendég

#509

2016-07-02 05:33

TILTAKOZOM A NYUGDIJ CSÖKKENTÉSE ELLEN!

Vendég

#510

2016-07-02 07:33

Nem szeretném, hogy egy fillért is elvegyenek a nyugdíjamból! Három műszakban, szinte éjjel- nappal dolgoztam, gyerekeket neveltem, belerokkantam a munkába. Tiltakozom a nyugdíjak nyirbálásán!

Vendég

#511

2016-07-02 08:03

Mert igazságtalannak érzem azt amit akarnak, azaz én meg dolgoztam a nyugdíjamért 40 év alatt jött össze. Dolgozzon más is meg a nyugdíjért és akkor nem a minimál nyugdíjat fogják kapni.
BUBU

#512

2016-07-02 20:14

Ez melyik közlönyben jelent meg? Kik mondják, miből gondoljátok? Sok kérdés van. Lehet, hogy egyszerűen sz.. kavarás? Tiltakozni konkrét tények ellen lehet, találgatások ellen nem.


Vendég

#513

2016-07-03 03:58

Mert nem értek vele 1-et a külhoni magyaroktól vonják vissza a nyugdijakat meg a magánnyugdij pénzeket adják vissza és máris megoldódik a probléma ja és nekem sincs 100.000ft nyugdijam de ez akkor sem jogos

Vendég

#514 Re:

2016-07-03 05:13

#13: -  

 Az a hazug, aki ilyen álhíreket terjeszt.

 


Vendég

#515

2016-07-03 07:37

En megdolgozam a nyugdíjert, 43 éven keresztül vonták a nyugdíjjárulékot.Hol van a befizetett pénzem? Oldják meg a minimal nyugdíjask emelését a tbb milliókat keresők fizetéséből, talán az ő fizetésüket kellene csökkenti és abból lehetne emelni a kisnyugdíjakat. A milliós fizetésből elok nem éreznék úgy meg a 20 %-os csökkentést mind a nyugdíjasok.

Vendég

#516 Re:

2016-07-03 08:09

#5: -  

 Gyurcsány csótány majd megoldja! Először kezdjék a nyugdíjcsökkentést a 200 eFt fölött!!Sok hülye baloldali szimpatitizánsok ébredjetek már fel egyszer!!ii Pont azok pofáznak, akiknek szép a nyugdíj összegük! Ez a kormány azon dolgozik, hogy mindenkinek jobb legyen!!! Sajnos, hamar felejt a nép!! Hazudtunk, reggel, délben és este! Csak szavazzatok a ballibrikre, majd megbánjátok még, de megis érdemlitek!!!!!


Vendég

#517

2016-07-03 10:27

Több mint 42 évet dolgoztam azért, hogy nyugdíjas koromra legyen megélhetésem ne a gyerekeim tartsanak el. Oldják meg másképp és ne tőlünk vegyék el azt amiért egy életen át dolgoztunk. Vegyék le az öt milliós kereseteket abból bőven telik.

Vendég

#518

2016-07-03 12:05

- mert nyugdíjas vagyok,
- meg több mint negyven évet dolgoztam és
- ma, július 3-án, amikor aláírtam a nyugdíjcsökkentés elleni tiltakozást,1 csomag rizzsel és 2 db vöröshagymával kell kihúznom 12-ig, amikor a nyugdíjamat le tudom venni;
- mert ráadásul lisztérzékeny vagyok, ami miatt diétáznom kellene, de az nagyon drága, így marad az éhezés.
- mert gyalázat, amit ez az aljas, csaló kormány csinál, amit ellopott, annak hiányát tőlünk akarja elvenni.

Vendég

#519

2016-07-03 12:53

Mert abszolút nem értek egyet a tervvel, ne egyik ember hátrányára akarják megoldani s másikét! Miért a saját millárdjaikból csökkentek 20%ot, abból többre telne!!!!
lorelai

#520 Re: Re:

2016-07-03 12:55

#501: - Re:  

 Baromarc,hígagyú, ennyi, aki ezzel egyetért


Vendég

#521 Re: Re:

2016-07-03 13:23


Vendég

#522 Re:

2016-07-03 13:25


Vendég

#523

2016-07-03 13:26

VAN EGY MÁSIK JAVASLATOM: ................................. mely a jövőt is kedvezően alakítaná. .. . Három dolog is előbbre haladna, ha ezt bevezetnék /Már máskor is javasoltam törvényalkotáshoz közeli embereknek./ .............. ..... ......... Az adórendszerben kellene az "1%" - os adó-utalást átalakítani, modernizálni. ...... ...... .... Mivel a család ugye a társadalom "alapsejtje", sok minden már ott alapozódik meg egy ember életét tekintően. A család legalább olyan fontos a társadalomnak, mint az egyház vagy a civil szervezetek. ezért javaslom, hogy: .................. ....................... ......................Az adó 1%-a utalható legyen a nyugdíjas szülők javára, sőt legyen gyűjthető egy személyre szóló "nyugdíjszámlán" ! Ez kicsit hasonlítana a már megszüntetett magánnyugdíjszámlára, csak a gyerek adójábol szaporodna a pénz a . ....... ."MEGFELELŐ GYERMEKNEVELŐ SZÜLŐ". ......... . részére. .................................................................................. Tovább haladva a

Magdolna

#524 Re:

2016-07-03 13:29

#487: -  

 VAN EGY MÁSIK JAVASLATOM: ................................. mely a jövőt is kedvezően alakítaná. .. . Három dolog is előbbre haladna, ha ezt bevezetnék /Már máskor is javasoltam törvényalkotáshoz közeli embereknek./ .............. ..... ......... Az adórendszerben kellene az "1%" - os adó-utalást átalakítani, modernizálni. ...... ...... .... Mivel a család ugye a társadalom "alapsejtje", sok minden már ott alapozódik meg egy ember életét tekintően. A család legalább olyan fontos a társadalomnak, mint az egyház vagy a civil szervezetek. ezért javaslom, hogy: .................. ....................... ......................Az adó 1%-a utalható legyen a nyugdíjas szülők javára, sőt legyen gyűjthető egy személyre szóló "nyugdíjszámlán" ! Ez kicsit hasonlítana a már megszüntetett magánnyugdíjszámlára, csak a gyerek adójábol szaporodna a pénz a . ....... ."MEGFELELŐ GYERMEKNEVELŐ SZÜLŐ". ......... . részére. .................................................................................. Tovább haladva a

Magdolna

#525 Re:

2016-07-03 13:31

#2: -  

 VAN EGY MÁSIK JAVASLATOM: ................................. mely a jövőt is kedvezően alakítaná. .. . Három dolog is előbbre haladna, ha ezt bevezetnék /Már máskor is javasoltam törvényalkotáshoz közeli embereknek./ .............. ..... ......... Az adórendszerben kellene az "1%" - os adó-utalást átalakítani, modernizálni. ...... ...... .... Mivel a család ugye a társadalom "alapsejtje", sok minden már ott alapozódik meg egy ember életét tekintően. A család legalább olyan fontos a társadalomnak, mint az egyház vagy a civil szervezetek. ezért javaslom, hogy: .................. ....................... ......................Az adó 1%-a utalható legyen a nyugdíjas szülők javára, sőt legyen gyűjthető egy személyre szóló "nyugdíjszámlán" ! Ez kicsit hasonlítana a már megszüntetett magánnyugdíjszámlára, csak a gyerek adójábol szaporodna a pénz a . ....... ."MEGFELELŐ GYERMEKNEVELŐ SZÜLŐ". ......... . részére. .................................................................................. Tovább haladva a