Tiltakozunk az ebadó bevezetése ellen!!!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Tiltakozunk az ebadó bevezetése ellen!!! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#251

2011-11-16 10:46

Botrány!!!!!!

Vendég

#252

2011-11-16 10:49

Helló mindenki!

Részemröl elég nagy kiadás,még maga a kutya tartás is!
De szeretem öket!
Mit és honnan akartok még lenyúzni rólam????

Vendég

#253

2011-11-16 10:51

És ez után mi jön,levegő adó?????

Vendég

#254

2011-11-16 11:00

Írjátok alá!

Vendég

#255

2011-11-16 11:04

Nagyon sok kóbor kutya van az utcán , ha bevezetik az ebadót sajnos még több állatot kidobnak majd az emberek !

Vendég

#256

2011-11-16 11:12

Így is sok kutya van az utcán ,ha bevezetik az ebadót 10x több lesz !Ha kell százszor is aláírom !

Vendég

#257

2011-11-16 11:47

Végzetes hiba volt az ebadó megszavazása. Legalább ésszel tették volna... az előző rezsimben, anno, 70-es évek volt utoljára ebadó, de az szelektáltan. A külvárosi, falusi, jelzőkutyákért nem kellett fizetni egy fillért se... !!!

Vendég

#258

2011-11-16 11:59

Szólj hozzá...Tiltakozásomat fejezem ki a tervezett ebadó bevezetése ellen!Felemelem hangomat azokért akik beszélni nem tudnak,de sorsukat eltartóik irányítják!Embertelen gonoszságra vetemedve pusztítják maj el állataikat akik nem tudnak fizetni!Legalább ezt NE!

Vendég

#259

2011-11-16 12:05

Azok tartsák el a szegény emberek kutyáit akik ezt a baromságot kieszelték!Gusztustalan baromság!

Vendég

#260

2011-11-16 12:12

Eb-adó,meg lank-adó,herv-adó.....Nem elég a drága kötelező oltás?Egyet értek,kutyabarát vagyok,így is rengeteg a szenvedő állat!Inkább a kutyatartást kellene megakadályozni az arra érdemteleneknél!

Vendég

#261

2011-11-16 12:15

Felháboritó!Igy is sok kóbor kuty van.Már a kutyákat is büntetik nemcsak az embereket!!!!!!

Vendég

#262

2011-11-16 12:27

Nem tudom, ez elegendő tett-e ahhoz, hogy ezt a butaságot visszavonják... Esetleg van-e tervezet további lépések tekintetében?

Vendég

#263

2011-11-16 12:41

Nagyon nem értek ezzel az új törvénnyel egyet!Sztem más nagyobb problémával kéne foglalkozniuk a "nagykutyáinknak"!A szegény emberről az utolsó bőrt is lehúzzák!És mit kapunk ezért cserébe?Semmit!!!Úgy etessük,oltassuk őket ahogyan tudjuk!Jó hogy nem már megszabják h milyen állatot tarthat az ember,vagy a levegő beszívására nem akarnak adót kivetni???

Vendég

#264

2011-11-16 12:45

Büdös disznók! Fütyüljön már a Zsidesz - frakció lába alatt a szél!

Vendég

#265

2011-11-16 12:46

Nem elég a drága kötelező oltás? Amelynek árába beépítették a legutóbb megszüntetett ebadót!

Vendég

#266

2011-11-16 12:50

Azok tiltakoznak az ebadó ellen, akik tovább látnak az orruknál!
Akik gondolkodnak és látják, hogy rengeteg szerencsétlen állat kerülhet utcára ennek a felelőtlenül, átgondolatlanul törvénybe foglalt ebadónak köszönhetően!

Ugyanis a helyzet ma Magyarországon az, hogy rengeteg állatot tartanak méltatlan körülmények között, de ezek a szerencsétlenek legalább még élnek élnek és van reményük arra, hogy valaki megmenti őket!

Viszont ha az ilyen állattartókon elkezdik követelni az ebadót, akkor nagyrésze kidobja az állatát, sőt lesz olyan is, aki inkább megöli!
A kidobott állatok fogadására nincsenek felkészülve az állatvédők, menhelyek, hiszen támogatást alig kapnak, és már így is túlzsúfoltak!
Maradnak tehát a központilag támogatott sintér(telep)ek, amitől az Isten mentse meg az állatokat!

Az egyáltalán nem túlzás, hogy a sintérekre számít a mostani törvénymódosítás megoldásként, hiszen az "ebadó" hivatalos elnevezése "ebrendészeti hozzájájárulás" (hiába tiltakoztak az állatvédők ellene, úgy látszik a sintérlobbi erősebb volt...), az "ebrendészet" pedig 99%-ban a sintérek egyik újabb fedőneve!

Vendég

#267

2011-11-16 12:57

Egy nagy marha aki ezt kitalálta!!!!!!
Persze, mi fizessünk h másnak jó legyen!!!
Így is tényleg rengeteg kutya az utcákon van, főleg h ha tényleg bevezetik akkor még több lesz, hiszen kinek van pénze arra h még adózzon is a kutyákra??????
Ja persze, a sok okostojás kitalálta, akiknek a havi jövedelmük sokkal több mint a szegény embereké.......
Undorító amit kitalálnak,így csak azt érik el, h rengeteg kutya lesz lelövetve vagy felakasztva....
Bár nem tudom h olvassa-e valaki aki ezt kitalálta...reméljük...
Ja persze, majd ezután következik az h azért is kell adózni ha levegőt veszünk!!!!???
Ezek nem normálisak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#268

2011-11-16 12:58

Hát nem örülök neki, mert szerintem még több kidobott kutyus lesz az utcákon mint eddig. Nem az adótól fogják jobban tartani a kutyát! Gondolkodás, felelősség stb. ezeken mulik. De ezzel az erővel az összes állat után fizethetnénk adót, pl: macska, hal, hüllő, baronfi stb., hiszen ezek között is lehet veszélyes állat! Miért csak a kutyásokat akarják sarcolni? Rajta lehet a többit is. az aki rendesen tartja a kutyáját, oltatja, eteti szereti, az eleve fizet adót, /már ugye a kaján is/. akkor az oltás,a csip, stb.költsége sem olcsó. Szóval igenis hülyeség ez az adó!!

Vendég

#269

2011-11-16 13:30

Én inkább nem szólnék hozzá, mert leolvadna a nyomdafesték a papírról....de jót nem kívánok annak, aki kitalálta az ebadót.

Vendég

#270

2011-11-16 13:38

pofátlanság az egész, csak a kis embereket húzzák le!

Vendég

#271

2011-11-16 13:44

Nagyon sok embert ismerek, akik egyedül élnek, csak a kutyus jelenti nekik társaságot.Kérdezem már ez is luxus,hogy fizetni kell???

Vendég

#272

2011-11-16 14:09

Így is túl sok a kidobott kutya. Felesleges és embertelen is ezt még fokozni.

Vendég

#273

2011-11-16 14:17

Maximálisan támogatom .

Vendég

#274

2011-11-16 14:27

Sajnálatosnak tartom hogy az emberekleghüségesebb barátja miatt vetnek ki adót .A kutyák az emberek egészségét szolgálják valamien szinten társ akivel élhet az ember vagy sétálhat.Ez nem cigi vagy pia lét szükséglet az olyan emberek számára akik szeretik. Az államnak igyis sok a bavétele az állat tartoktól mert tartásuk igen költséges az oltásaik gyógyszereik stb .Vagyis nagyon gusztustalan ez az adó fajta. Én és sok barátom az egy százalék adóját mindig kutyamenhelyeknek adjuk mert rájuk senki nem gondol. Ez a törvény ki irtja a kutyákat hazánkboló.Már amugy isrosszul érzi magát a megszoritások miatt da ez már tullépi a határt felháboritó.Mélyen sértve érzem magam hogy olyan emberekre adtam szavazatom akik kutya gyülölök.Elgondoltato az emberségük !!
MONCSI ,

#275 móncsi-

2011-11-16 14:30

DOLGOZZ MAGYAR ADDIG AMIG BELE NEM PUSZTULSZ REGGELTÖL ESTIG SZOMBAT VASÁRNAP IS 70EZERÉRT.JA ÉS FIZESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSD AZ ADÓKAT AZÉRT HOGY MEG PUSZTULHASSSSS.JA ÉS KB 70ÉVES KORUNKIG DOLGOZHATUNK,HOLOTT HA BELE GONDOLOK A 60-70ÉVES ISMERÖSEIM BÁCSIK,NÉNIKRÖL NEM TUDNÁM ELKÉPZELNI HOGY JÁROKERETTEL,VAGY BOTTAL A KEZÜKBE VAGY ÉPPEN SZTK KERETES SZEMÜVEGBE MENNYENEK DOLGOZNI....MÁR AMELYIKÜK LÁT VAGY ELTUD INDULNI.MERT SAJNOS 60ÉV FELETT A SZEM SE JÓ,A LÁBAK SE. JA PERSZE MÉG MAJD KÖSZÖNETTEL TARTOZUNK MÁR AKI ELTUD MENNI MAJD 60-70ÉVESEN DOLGOZNI HOGY MEGDOLGOZHATUNK A GYÓGYSZEREINK ÁRÁÉRT. kÖSZÖNJÜK ELÖRE IS!EBADÓ ,LEVEGÖ ADÓ,PISI ADÓ,SZABADSÁG ADÓ,KENYÉR ADÓ,TV ADÓ,HÁNYSZOR NYITOD KI A SZÁD EGY NAP ALATT ADÓ,SZÁMOLD MEG HÁNY FOGAD VAN ADÓ,ATTÓL FÜGG HÁNY SZÁL HAJSZÁLAD VAN ADÓ (AKI KOPASZ AZ JÓL JÁR) ,HÁNYSZOR IZZADSZ LE EGY NAP ALATT ADÓ,HÁNYSZOR ESZEL EGY NAP ADÓ,FOGYOKÚRA ADÓ,CSUKJUK BE A SZEMÜNKET MERT HA NYITVA VAN AZÉRT IS ADÓZNI KELL MAJD JA ÉS A KUTYÁNKRA IS SZOLJUNK RÁ MERT HA SOKAT UGAT AKKOR UGATÓ ADÓT IS LESZ.AKKOR MINDENKI EGYFORMÁN FIZESSEN ADÓT NE CSAK AZ AKI DOLGOZIK,JA PERSZE AKI NEM DOLGOZIK ATTÓL NEM TUDJÁK LE VONNI CSAK ATTÓL TUDJÁK AKI DOLGOZIK. AZT KELLENE ELLENÖRIZNI EBBE AZ ORSZÁGBA HA VALAKI NEM DOLGOZIK SEHOL SE NINCS BEJELENTETT MUNKAHELYE AKKOR KÖNYÖRGÖK!????? !!!!!!!! HONNAN A BÜDÖS..... BÓL TUDD MEGÉLNI?????????KÉRDEZEM ÉN! NINCS MUNKAHELYÜK,ADÓZNI NEM ADÓZNAK MÉGIS VAN AUTÓJUK,ÉS MEGIS TANKOLJÁK,PEDIG A BENZIN DRÁGA!!!!!!! ÉS MIBÖL TANKOL? MERT ÉN NEM TUDOM,DOLGOZNI NEM DOLGOZNAK SEHOL! kEDVES ORSZÁGUNK AZ ILYEN EMBEREKET BÖRTÖNBE KELLENE ZÁRNI MERT NEM TUDJÁK IGAZOLNI HOGY MIBÖL ÉLNEK.NEKIK MÉRT NEM KELL ADÓZNI???????????ÖK BEFIZETIK MAJD AZ EBADÓT? NEM BIZTOS HOGY NEM FOGJÁK! NEKEM 3 KUTYÁM VAN ,VAN MUNKAHELYEM ÉS KÉNYTELEN LESZEK BEFIZETNI UTÁNNUK.ITT CSAK ANNAK JÓ AKI NEM DOLGOZIK SEHOL SE ÉS MÉG IS MEGÉL! IGAZAM VAN???????????????