Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

filiszteus

#8201 Hová bújt a zsidó?

2012-02-22 19:26

#8200: Zsidóbarát nemzsidó - Re: Imádkozzunk együtt Gyurcsány Ferenc Mindenhatóhoz!

na ezt magyarázd meg légy oly kedves! hol található a zsidózás? Ez nektek a fixa ideátok?

Vagy esetleg azzal zsidóztam, hogy még csak nem is említettem a hsz.-ben a zsidókat, vagyis kutyába sem veszem őket, még csak nem is foglalkozom velük?


Vendég

#8202 Re: Hová bújt a zsidó?

2012-02-22 20:43

#8201: filiszteus - Hová bújt a zsidó?

Hm... Valahogy az az érzésem, hogy fogsz te még könyörögni, hogy némely zsidók kutyába se vegyenek, hátha akkor nem jut eszükbe, hogy mit érdemelsz tőlük.

filiszteus

#8203 Egy antiszemita akkor a leggyanúsabb, ha nem zsidózik...

2012-02-22 21:43

#8202: - Re: Hová bújt a zsidó?

Elkövetkezik majd az az idő, amikor elég, ha Te rámutatsz valakire, hogxy antiszemita és már viszik is Guantanamo-ra?

De még mindig nem válaszoltál a kérdésemre, mi volt a zsidózás a 8201-es levelemben?

Vagy elkövettem a gondolatbűnt és te tudod, hogy mit gondolok?

Gyurcsányhívő

#8204 Re: Imádkozzunk együtt Gyurcsány Ferenc Mindenhatóhoz!

2012-02-22 22:50

#8199: filiszteus - Imádkozzunk együtt Gyurcsány Ferenc Mindenhatóhoz!

Hogy hol van a burkolt zsidózás? Hát itt: Isten egész biztosan megáldja Gyurcsány Ferenc miniszterelnök urat, amiért rendszeresen bérmálkozik, saját bevallása szerint. Itt, akinek erre érzékenysége van és Te akartad is, hogy legyen, kiérzi, hogy a zsidó, aki rendszeresen bérmálkozik. Nem írtad le, rágalomnak, avagy üldözési mániának is nevezheted, jogod van hozzá. Csak egyszerűen ez a taktikátok. Érzékeny vagyok rá, igen. Nem tudom, hogy Gyurcsányban van-e 1 % is, bennem van 25%. Anyám után keresztény vagyok, apám után félig. Soha, semmilyen vallást nem gyakorolt a családom, de az elmúlt 23 évben (előtte soha) engem annnyiszor, de annyiszor zsidóztak le - talán - magadfajták, hogy nem tudok mellette indulat és szó nélkül elmenni. Szóval érzékeny vagyok rá és mérgemben  most ki is szállok, mert olyat mondanék, amit esetleg megbánnék, pedig lehet, hogy Te szégyellhetnéd magad.


Vendég

#8205 Re: Egy antiszemita akkor a leggyanúsabb, ha nem zsidózik...

2012-02-22 22:52

#8203: filiszteus - Egy antiszemita akkor a leggyanúsabb, ha nem zsidózik...

Upsz! #8200-at nem én írtam, de jó tudni, hogy a zsidókat te az állatoknál is kevesebbre tartod.

Én nem mutogatok senkire. Aztán ha tényleg rád mutatnak azok, akiktől függsz (mert függsz tőlük, hiszed vagy sem), akkor jusson eszedbe, hogy te akartál az ellenségük lenni, senki nem kényszerített rá. Vajon szemtől szembe is ilyen peckesen válaszolgatsz majd? Persze nem kell, mert nem fognak veled szembenézni, ennél sokkal kifinomultabbak. Csak attól tartok, hogy a hozzád hasonló észlények magukkal rántják a többi embert is, amire naponta lehet mostanában példát mutogatni.


Vendég

#8206 Re: Re: Egy antiszemita akkor a leggyanúsabb, ha nem zsidózik...

2012-02-22 22:57


Vendég

#8207 Re: Re: Re: Egy antiszemita akkor a leggyanúsabb, ha nem zsidózik...

2012-02-22 23:02

filiszteus

#8208 Re: Re: Imádkozzunk együtt Gyurcsány Ferenc Mindenhatóhoz!

2012-02-22 23:22

#8204: Gyurcsányhívő - Re: Imádkozzunk együtt Gyurcsány Ferenc Mindenhatóhoz!

Tényleg ennyire tájékozatlan vagy és még üldözési mániád is van ráadásul? "Te akartad is, hogy legyen, kiérzi, hogy a zsidó, aki rendszeresen bérmálkozik."  Ilyet leírni?

Tudod a római katolikusok bérmálkoznak. ÉS CSAK EGYETLENEGYSZER! Ez a szerencsétlen idióta Gyurcsány meg olyat nyilatkozott, hogy "bérmálkoztam is egy darabig"

http://www.youtube.com/watch?v=7HsnMWdAQFM  a 15. sec-nál (bocsánat másodperc, ha esetleg ebben is annyira tájékozott lennél, mint a vallási kérdésekben)

Na ennyit a zsidózásról!


Vendég

#8209 Re: Re: Re: Imádkozzunk együtt Gyurcsány Ferenc Mindenhatóhoz!

2012-02-23 00:02

#8208: filiszteus - Re: Re: Imádkozzunk együtt Gyurcsány Ferenc Mindenhatóhoz!

"a zsidókat, vagyis kutyába sem veszem őket"

Na! Ennyit a zsidózásodról.

filiszteus

#8210

2012-02-23 00:37

"Vagy esetleg azzal zsidóztam, hogy még csak nem is említettem a hsz.-ben a zsidókat, vagyis kutyába sem veszem őket, még csak nem is foglalkozom velük?"

Próbáld már meg értelmezni a mondatomat! Nem az én véleményemet közöltem, hanem próbáltam megfejteni a logikádat, hogy mit találtál zsidózásnak egy olyan hsz.-ben, amiben egy szót sem ejtettem a zsidókról.
Most már sikerült dekódolnom a paranoiádat. Szerinted a zsidók bérmálkoznak és aki a bérmálkozásról beszél, az tulajdonképpen zsidózik.

Csak gratulálni tudok a műveltségedhez!
Feltételezem, a "barmicvo"-t meg görögkatolikus szertartásnak gondolod.
filiszteus

#8211 A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

2012-02-23 00:39

Szegény Gyurcsány! Remélem még sok ilyen okos rajongója van!

Vendég

#8212 Re:

2012-02-23 01:36

#8210: filiszteus -

Értelmeztem és bizony azt mondtad, hogy kutyába se veszed a zsidókat. Ezt - különösen te - nem tudod kimagyarázni.

Még egyszer seggarc: a #8200-at nem én írtam. Tudom, hogy ez neked nagyon magas, mivel olyan intelligens vagy, mint egy káposzta a fajtáddal együtt, de nem adom fel és még egyszer elmondom, hogy nem én írtam. Ahogy reagáltál, azzal viszont igazoltad a #8200-as hozzászólót.

Ja! Tudod te, hogy mit jelent valamit dekódolni? Nem is erőlködöm, hogy elmagyarázzam. Teljesen értelmetlen lenne. Még te emlegetsz műveltséget? Mire fel? A tiédre büszke lehetsz. Persze csak igazi ökör büszke magára.

Az elmeömlengésed már nem először firkálod a "rendszeres bérmálkozásról", amit nem tudtam hova tenni, de hála a kitartó linkelő munkádnak, már látom, hogy mégis mi a fenét ferdítettél el már megint, ahogy fajtiszta fajtádnál szokás. Elárulhatom, hogy értelmes lények (na, nem te) értik azt a 3 szót, amin lovagolsz. Gondolom, nem akart egy külön fejezetet nyitni egy olyan semmiségnek, mint az a vallási múlt, ami már nem érdekli. Simán átsiklottál afölött, hogy kb. 3 másodperccel előbb elmondta, hogy nem vallásos. Jobb is, hogy nem az, mert kevésbé tudnám tisztelni. Bizonyos vallások "bevallóit" pedig kimondottan rühellek.

Anti-Filiszteus

#8213 Re:

2012-02-23 07:15

#8210: filiszteus -

Nem kell ahhoz kimondani vagy leírni a számodra szitokszót, mint látod, akinek érzékenysége van rá, az meglátja, meghallja. Megy neked a burkolt zsidózás még akkor is, ha most éppen visszájára akarod az egészet fordítani. Ebben nagyok vagytok jobboldalon.


Vendég

#8214 Re: Re: Re: Re: Egy antiszemita akkor a leggyanúsabb, ha nem zsidózik...

2012-02-23 07:20

Anti-Filiszteus

#8215 Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

2012-02-23 07:22

#8211: filiszteus - A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

Attól, hogy lenézed következetesen az embereket, attól még nem hülyék. Vannak köztük, igen, de vannak jobboldalon is. Csak ne érezd magad ennyire felsőbbrendűnek, mert taszító.

filiszteus

#8216 Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

2012-02-23 09:17

#8215: Anti-Filiszteus - Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

Egyáltalán nem érzem magam felsőbbrendűnek, csak átlagosnak, aki hülyék közé keveredett. Az egyik hülye zsidózásnak veszi, ha bérmálkozásról írok, a másik hülye szándékosan rosszul értelmezi egy másik mondatomat

(Bástya elvtárs: Mi ez? Bástya elvtársat már meg sem akarják gyilkolni? Én már szart érek?- na hát kábé ilyen volt ez a kutyába sem vevés)

Ami a gyurcsányi elszólást illeti, akkor is nagyon gáz és nevetséges, ha már nem hívő (lehet, hogy egyszer meg már nem lesz baloldali, hanem szélsőjobboldali lesz).

Lényeg a lényeg, ne akarjatok ezzel a "zsidózással" sarokba szorítani, mert rohadtul nem érdekel az sem, ha antiszemitának tartotok, pusztán utálom, ha elferdítik, amit írok. Mindenesetre jellemző ez az ágy alatt is zsidózást és antiszemitákat kereső magatartás. Aki keres, az talál.

Anti-Filiszteus

#8217 Re: Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

2012-02-23 09:24

#8216: filiszteus - Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

Akar téged a bánat bármivel is sarokba szorítani. Még beszélgetni sincs kedvem veled, pedig néha azt hittem, hogy lehet.

 


Vendég

#8218 Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

2012-02-23 09:43

#8215: Anti-Filiszteus - Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

Talán még nem vetted észre:

Csak igazán ostobák büszkék magukra és néznek le másokat. Akinek lenne oka rá (mert annyival okosabb a legtöbb embertársánál), az mindig nagyon szerény.

filiszteus

#8219 Re: Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

2012-02-23 10:04

#8218: - Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

Észre kellene vennetek, hogy itt nem rólam van szó, hanem a tömény hülyeségről. Abból, hogy valaki esetleg szóváteszi az orbitális hülyeséget, még nem következik, hogy saját magát olyan nagyra tartja.

Ez az állandó antiszemitázás és nácizás egy idő után elég irritáló. Még emlékszem, amikor Orbán Vktor az "élettér" kifejezést használta és derék antifasisztink rögtön lefordították Lebensraum-ra és náci terminológiáról ordibáltak.

Ezen az alapon javasolnám a "testvér" szó kiiktatását is a közbeszédből, mert a nyilasok testvérnek szólították egymást.

Na mindegy, most már én is unom a veletek való társalgást.

Szorgos népünk győzni fog! Shalom!

Anti-Filiszteus
Vendég

#8220 Re: Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

2012-02-23 10:56

#8218: - Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

Gondolom, ezt nem nekem céloztad! Legalábbis remélni merem.

Anti-Filiszteus

#8221 Re: Re: Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

2012-02-23 10:59

#8219: filiszteus - Re: Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

Nálam jobban senki nem akarja, hogy egyszer, minél előbb vége legyen és végre béke legyen. Én soha nem generálok veszekedést, én mindig a békés utat választom - ha lehet.  Az, hogy érzékeny vagyok dolgokra, az az én esetemben nagyonis indokolt. Erről ennyit.

Arif

#8222 Re: Re: Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

2012-02-23 11:51

#8219: filiszteus - Re: Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

Már éppen ajánlani szerettem volna, hogy az "utálat tárgya" szerpedet esetleg megúszhatnád, ha elballagnál erről az oldalról oda, ahol a hozzád hasonló gondolkodású és nézetű lényeket inkább tolerálják!

Köszönet, ha ezt megteszed! Őszintén!:)


Vendég

#8223 Re: Re: Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

2012-02-23 12:03

#8220: Anti-Filiszteus - Re: Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

Nem Te vagy olyan rém büszke magadra, ráadásul Te említetted, hogy büdöskomcsizó lenéz másokat. Amit írtam, természetesen nem Rád vonatkozik.


Vendég

#8224 Re: Re: Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

2012-02-23 12:10

#8219: filiszteus - Re: Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

Észre kellene venned, hogy töményen hülye vagy és - mint egy tömény hülye - másokat nézel annak. Még én is emlékszem arra, hogy zsidóztál és cigányoztál (a szlávok és a románok még nem kerültek szóba - kímélj meg tőle), ahogy arra is emlékszem, amikor OV "idegenszívűeket" emlegetett vagy amikor vonagló gábor bemutatkozott az EP-ben. Igazán ocsmány az egész jobboldal.

Remélem, hogy többet nem kell olvasgatnom az elméncségeidet, amiket kiadhatnál és fajmagyar könyvesboltokban árulhatnál, esetleg a piacon. Maradj hű ahhoz, amit mondtál (bár nem szokásod - lásd: büdöskomcsizás) és ne "társalogj" tovább velünk!

filiszteus

#8225 Igazából nem tudom mlyen szaga van a komcsinak...

2012-02-23 13:03

#8224: - Re: Re: Re: Re: A teológia professzora és az antiszemitizmus akadémikusa

Jó! Akkor beszéljünk a saját kabátlopási ügyedről és a pedofil hajlamaidról! Hogy nem igaz? Ez miért érdekes? Az sem érdekes számodra, hogy én nem büdöskomcsiztam. Az az igazság, nem tartom kizártnak a dolog valóságtartalmát, de mivel nem szagolgattam egyetlen komcsit sem, nem állítanék ilyet nyugodt lelkiismerettel.

Azt sem sejtem igazán, mi volt a zsidózás részemről, de mint már említettem, az sem izgat különösebben.

Azt Vonagló Gábort te találtad kiteljesen egyedül, vagy egy egész agitprop brigád dolgozott rajta?