Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Scwarz néni

#8634 Re: Re: Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

2012-03-09 12:54

#8632: Vona Gábor = csaló, (ál-brigádvezető)

Kedves Vona Gábor!  Én zsidó vagyok, nem hülye! Tudja, hogy ma már hány önjelölt brigádvezető keresett meg engem? Milyen érdekes, tegnap, március 8-án, csak egy Embernek jutottam az eszébe. Úgyhogy húzzon innen sűrű léptekkel, amíg a szomszéd fiúk bele nem pakolják magát a szegfűs zsákjába!!! Maga nem ember, hanem egy ördög, azzal pedig nem paktálok le.  Na, tűnjön a pokolba, ott a helye!!!

Válaszok

Duró Dóra és Novák Előd

#8636 Re: Re: Re: Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

2012-03-09 13:35:56

#8634: Scwarz néni - Re: Re: Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

Tisztelt Scwarz néni!  Mi sajnos nem voltunk brigádvezetők, azonban a származásunk az nem tiszta, alapos a gyanú, hogy mi is zsidók vagyunk, legalábbis az anyai nagyszüleink ágán. Mint ilyenek, nagyon szerény körülmények között tengődünk, most született meg szerelmünk gyümölcse, a kis Hunóra, már pellusra is alig telik.  Igazán kellemetlen, de szeretnénk kölcsön kérni 50 millió Ft-ot, havi egymilliós törlesztésre. Sajnos, mint tudjuk, szegény ember vízzel főz, felvettük azt a fránya devizahitelt, azóta a Ft-ot az Orbán-kormány immáron századszorra dönti be, és nagyon szeretnénk végtörleszteni. Vettünk egy szerény kiskuckót a hegyoldalban, ott olcsóbb és, sajnos a kilakoltatás szélére kerültünk. Gondoltuk, hogy Scwarz néni, amilyen jószívű hírében áll, tudna nekünk kölcsönözni, mindössze 50 hónapról lenne szó. A Nemzetközi Nőnap alkalmából pedig - ettől teljesen függetlenül - őszintén és szívből köszöntjük Önt, bár utólag, de annál nagyobb szeretettel.   Tisztelettel: Dóra & Előd (és kis gyümölcsünk, Hunóra).