Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#6926 Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-16 14:39

#6925: egy nyitott szemmel járó - ketyeg Orbánék órája.... 

 Ez így van. Egy másik fórumon, a népszerűségi lista második helyén arra buzdítják a nagyon magyarokat, hogy menjenek el szombaton a Hősök terére, vagy a Kossuth térre. Szereintem pedig aki igazán szereti a hazáját, ilíenen nem vesz részt.

egy nyitott szemmel járó

#6927 Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-16 16:32

#6926: - Re: ketyeg Orbánék órája....

Olyan hangosan ketyeg Orbánék órája, hogy felverte maradék híveit is. Semmi jelentősége, mert Orbán nem akarja rendbe tenni az általuk elqurtakat, így távozniuk kell, ez már csak idő kérdése.  Az atyaúristent  is előkaparják, nehogy beégjenek, hogy nem lesz meg a százezer fő, ami a Millának 3x egymást követően megvolt. Úgy gondolom, hogy ez mindössze egy erőfitogtatás, valami automatikus aláírásgyűjtés folyhat, mert ez nem egy vita fórum, hanem egy  egysoros befirkálgatás,  csak sajnos a témája túllő a célon... A hírek arról szólnak, hogy szervezik a fuvarokat is, végülis, ahogy szokták, így meg kellene, hogy legyen nekik a "2 millió", ahogy ők emlegették a régi szép időkben a tomboló tüntetőik létszámát.  De  ez már csak álom marad nekik, oly meseszerű.

A nép hangja
Vendég

#6928 Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-16 16:45

#6927: egy nyitott szemmel járó - Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Undorító banda. Amikor a nyáron volt a bohócforradalom, amin volt szerencsém résztvenni, először azt óbégatták, hogy párszáz ember vett rajta részt, aztán mikor kiderült, hogy mintegy 40.000 ember volt ott, akkor arra tértek át, hogy azért, mert az MSZP buszokkal gyűjti össze a népet. Ez sem volt igaz, rájuk jellemző. Én pl. saját költséggel vonaton mentem fel és fogok is, nálunk sajnos még nem hallottam buszos szervezésről.

filiszteus

#6929 Szállítás járlatlevéllel

2012-01-16 16:59

#6928: A nép hangja - Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

"Én pl. saját költséggel vonaton mentem fel "

 

 

Nem hiszem, hogy fizetned kellett. A szállításodhoz bőven elég voklt a járlatlevél. Búúúúúúúú!

Attól még ketyeg Orbánék órája...

#6930 Re: Szállítás járlatlevéllel a fidesz tüntetésre !!!

2012-01-16 17:07

#6929: filiszteus  biztosan jól informált ?????

Felébredt a boci, búúúúú, búúúúú, boci szomorúúúúú !!!!! Mi van komám, nem jutott krumpliföld ???  Búúúúúú.......


Vendég

#6931 Re: Szállítás járlatlevéllel

2012-01-16 17:25

#6929: filiszteus - Szállítás járlatlevéllel 

 Tőled nem megszokott ennyi helyesírási hiba. Vagy idegességedben elütötted a klaviatúrát? Nem kell ennyire kapkodni, van elég idő, hosszú még a nap. Képzld, én még abban a korban nőttem fel, amikor az embert arra nevelték, hogy becsületesen éljen. Ehhez tartom magam azóta is és soha, semmilyen körülmények között nem károsítok meg senkit, még a MÁV-ot sem. Ha szállásra van szükségem, egymással versengenek a barátaim, hogy kinél szááljak meg. A tehenek közé maximum téged küldenek egy kis fedeztetésre, br már azt is iparilag csinálják. Te szegény Filiszteus, még ez sem jut.

az adófizetők pénzéből...

#6932 Re: Szállítás járlatlevéllel a fidesz tüntetésre !!!

2012-01-16 17:43

#6931: - Re: Szállítás járlatlevéllel filiszteus szerint...

Úgy tudom, hogy a nyugdíjasok  10 %-os menetjeggyel utazhatnak, az van vagy 200 Ft.  Ezért felesleges indítani a különvonatokat, buszokat, meg egyébként is, egy "igazi" szimpatizáns kicsengeti a 2000 Ft-ot is, nem vágja le a kedvenc pártját, amikor az elveiért  és egy kis buliért kell áldoznia.  Igaz, hogy itt az aláírók nagy százaléka külhonban él, gondolom nem azért, mert ott rosszabb nekik, ezért is furcsa a megjelenésük..., de legyen az ő boldogságuk, meg azé, aki nyomja az automatát.   Bár, ha abból indulunk ki, hogy A FIDESZ A GAZDAGOK PÁRTJA, már nem is meglepő az a cca. 25 % külhoni fan ?????


Vendég

#6933 Re: Re: Szállítás járlatlevéllel

2012-01-16 18:06

#6931: - Re: Szállítás járlatlevéllel

Dehogyisnem megszokott a helyesírási hiba tőle. Mindig tele van a firkálmánya vele. Az már a helyesírás hiánya mellett nem is csoda, hogy összefüggéstelenül hablatyol és hogy csak a gyűlölet süt belőle. Hogy is sugározhatna az értelem, mikor szikrája sincs benne? Nem is kell neki olyan. Az csak akadályozná a fröcsögésben.


Vendég

#6934 Re: Re: Szállítás járlatlevéllel a fidesz tüntetésre !!!

2012-01-16 18:10

#6932: az adófizetők pénzéből... - Re: Szállítás járlatlevéllel a fidesz tüntetésre !!! 

 Csak részben tudod jól. A nyugdíjasok nem korlátlanul utazhatnak kedvezményesen 65 év alatt, hanem: kapunk minden évben 1 igazoló szelvényt, amelye névre és nyugdíjas törzsszámra szól, tehát másra át nem ruházható.  Ezen van 2 db. 90 %-os ablak,  és 16 ablak, amit vagy 16 db. 50%-os útra, vagy 8 db 90 %-os útra lehet felhasználni, akkor 2 ablakot bélyegeznek le a pénztásban. Tehát veszítessz ebben az esetben utanként 10 %-ot, ha élsz vele. Természetesen csak belföldi utazásra használható fel. Ha ezek az ablakok elfogynak, ugyanúgy 100 %-os térítéssel utazhatsz, mint bárki más. Én 50 %-on szoktam, hiogy ne veszítsem a 10 %-ot, de így is elfogy nyár közepére. Tehát, Filiszteus, lehet, hogy te ingyen utazol, én fizetek érte.

egy nyitott szemmel járó

#6935 ketyeg Orbánék órája....

2012-01-16 18:20

#6934: - Re: Re: Szállítás járlatlevéllel a fidesz tüntetésre !!!

Igen, de ilyen tünti  1-2 szokott lenni,  és hát nem csak vidék van.  Budapest, az agglomeráció és szűkebb körzete már  fél országnyi lélekszámú, nem kell mindjárt a viharsarokra gondolni.


Vendég

#6936 Re:

2012-01-16 19:22

#12: - Aláírás: Gyurcsány Ferenc

 


Vendég

#6937 Re: Aláírás: Gyurcsány Ferenc

2012-01-16 19:24

A nép hangja

#6938 Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-16 19:31

#6935: egy nyitott szemmel járó - ketyeg Orbánék órája.... 

 Persze, én nem azt kifogásolom, hogy Budapesten vannak a tüntetések, ez természetes, ne az én 600 fős falumban legyen. Én csak arra tértem ki, hogy amíg a FITYISZ  rajongói/és vagy támogatói köre kiállít akármennyi autóbuszt a tömegek Budapestre szállítására, addig a baloldal ezzel nem él. Bár az is igaz, hogy az október 1-i millásra jöttek buszokkal is, de többektől hallottam, hogy fizettek az üzemanyagért, összedobták az utasok.

A most hét végén rendezésre kerülő szimpátiatüntetésre jönnek Erdélyből buszokkal, azt hallottam. Nem vagyok tőle hanyatt zúgva, ez nekik buli, kirándulás. Hogy kicsit őrjönghetnek, kiengedhetik a felgyülemlett gőzt, külön öröm nekik, otthon úgysem merik. Ez sem teljesen van így, ott is két napja mennek az éjszakai zavargások.

Mikor lesz béke, nyugalom?

béke, nyugalom híve

#6939 Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-16 19:48

#6938: A nép hangja - Re: " mikor lesz béke, nyugalom?"

Talán, ha majd megérti a magyar nép végre, hogy eb-kutya !  Meg azt, hogy a baloldal legalább annyival különb, hogy hiányoznak a táborából a csürhe szimpatizánsok,  ami arra vall,  hogy nyilván a képviselőik sem akkora tuskók, mint a jobboldalé.  Mert, ha még a gazdaságpolitikájuk nem vitte volna csődközelbe az országot, hanem ellenkezőleg lenne, bánná a fene, de, hogy hülyék is, meg bunkók is.....


Vendég

#6940 Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-16 19:51

BJ

#6941

2012-01-16 20:19

Lakat alá Fletóval, de minél előbb.

Vendég

#6942 Re:

2012-01-16 20:27

#6941: BJ -

Ja! Meg hadd jöjjenek busszal a szimpik (már Romániából is), 2014-ben már szavazók és akkor lesz még 5 év eltűntetni az ellenzéket, befogni mindenki száját, aki nem veletek ért egyet és jöhet a vég is. Mindenki pusztuljon, aki a "becsület" útjába áll! Kár, hogy késő lesz, mire rájön az a sok ember, aki most Ferenc vérét akarja, hogy mekkorát hibázik.


Vendég

#6943 Re:

2012-01-16 20:39

#6941: BJ -  

 

Még itt tartassz? Veled is.

egy óvodás

#6944 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-16 23:48

#6941: BJ , alias bogika & filike !!!

LAKATOT A SZÁDRA, DE MINÉL ELŐBB, MER' A TEHENED BELESZ@RIK, - ANNAK TÖBB ESZE VAN, MINT NEKED.  ADDIG VARIÁLSZ,  AMÍG TE LESZEL AZ EGYETLEN HÉTFEJŰ SÁRKÁNY, AKINEK EGY FEJE VAN, ESZE MEG NULLA.


Vendég

#6945

2012-01-17 00:15

Tiltakozom az Orbán kormány felháborító, bosszúálló, jogtalan cselekedetei ellen.

Vendég

#6946

2012-01-17 00:21

Gyurcsány Ferenc miniszter elnökurnak nem kegyelem Hanem hoosszu börtön büntetés járna!!!!!!!

Vendég

#6947 Re:

2012-01-17 00:21

ketyeg Orbánék órája !!!

#6948 Nekem pedig a Magyar Köztársaság jár !!!

2012-01-17 01:24

#6946: -  Bogi&fili, te kétnevű, egyfejű szörny, neked meg a szád jár...

"Gyurcsány Ferencnek hosszú börtön büntetés járna",  tehát csak járna(?)  és nem jár(!),  no fene, végre zöldágra vergődtünk. Gratula a fejlődésedhez, Pöcsike !

ketyeg Orbánék órája !!!

#6949 Bölcsődei férőhely hiány...

2012-01-17 02:21

Orbán Viki haptákba,  bekakilt a nadrágba, - büdösbogi mossa ki,  pfú, de büdös, dobja ki.

KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA...

#6950 Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-17 11:01

#6944:  "lakatot a szádra"

Az ilyen féléknek, nem csak a szájára kéne lakatot, tenni, hanem a kacsójukra is, had legyen idejük elgondolkodni a saját viselkedésükön, hogy keresztbe tettek ellenzékként olyan tisztességesen, hogy a folytonos tahó, lejárató hadjáratuk levét ihatjuk még vagy két évig, amíg ez a csőcselék kiebrudalása megvalósulhat.