Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

egy nyitott szemmel járó

#6927 Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-16 16:32

#6926: - Re: ketyeg Orbánék órája....

Olyan hangosan ketyeg Orbánék órája, hogy felverte maradék híveit is. Semmi jelentősége, mert Orbán nem akarja rendbe tenni az általuk elqurtakat, így távozniuk kell, ez már csak idő kérdése.  Az atyaúristent  is előkaparják, nehogy beégjenek, hogy nem lesz meg a százezer fő, ami a Millának 3x egymást követően megvolt. Úgy gondolom, hogy ez mindössze egy erőfitogtatás, valami automatikus aláírásgyűjtés folyhat, mert ez nem egy vita fórum, hanem egy  egysoros befirkálgatás,  csak sajnos a témája túllő a célon... A hírek arról szólnak, hogy szervezik a fuvarokat is, végülis, ahogy szokták, így meg kellene, hogy legyen nekik a "2 millió", ahogy ők emlegették a régi szép időkben a tomboló tüntetőik létszámát.  De  ez már csak álom marad nekik, oly meseszerű.

Válaszok

A nép hangja
Vendég

#6928 Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-16 16:45:54

#6927: egy nyitott szemmel járó - Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Undorító banda. Amikor a nyáron volt a bohócforradalom, amin volt szerencsém résztvenni, először azt óbégatták, hogy párszáz ember vett rajta részt, aztán mikor kiderült, hogy mintegy 40.000 ember volt ott, akkor arra tértek át, hogy azért, mert az MSZP buszokkal gyűjti össze a népet. Ez sem volt igaz, rájuk jellemző. Én pl. saját költséggel vonaton mentem fel és fogok is, nálunk sajnos még nem hallottam buszos szervezésről.