Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

savanyú a szőlő

#6876 Re: Re: Kedves Beleolvasó !

2012-01-15 01:59

#6875: egyetértünk...

SCHMITT PAJA BÁ AZ ASTORIA IGAZGATÓJAKÉNT 2 FŐ III/III-AS BESÚGÓVAL DOLGOZOTT EGYIDŐBEN OTT, ÉVEKIG.  EZEN NEM KICSIT LEPŐDTEM MEG.  EGY MAGÁNJELLEGŰ PROBLÉMÁM IS ADÓDOTT MOSTANSÁG EZZEL KAPCS., AMIKOR AZ ÜGYNÖKLISTA NYÍLVÁNOSSÁGRA HOZÁSA UTÁN FELFEDEZTEM EGY RÉGI ISMERŐST, AKI A VOLT OSZTÁLYTÁRSAM APJA,  ÉS OTT DOLGOZOTT AKKOR  PINCÉRKÉNT AZ ASTORIÁBAN,  EZ EGY KB. 65 ÉVES MAGAS, TESTES PASI.   MÁR A BM EGYIK FŐOSZTÁLYVEZETŐJE VOLT  AKKOR, AMIKOR ÉN MEGISMERTEM, - GONDOLTAM ELŐTTE IS OTT DOLGOZOTT KISEBB BEO-BAN, HÁT ÍGY IS VOLT VALAHOGY, JA, MINT PINCÉR.   A FIA JÓ FEJ,  MEG IS VISELTE ŐT, AMIKOR SZÓLTAM NEKI, MERT NEM  TUDOTT RÓLA ELŐTTE SEMMIT, 26 ÉVES A SRÁC.   KICSI AZ ORSZÁG, PAJA BÁ, DE LEGALÁBB VAN KÖZEPE: NEVEZZÜK  A MI KIS KÖZÖS ISMERŐSÜNKET DISZKRÉTEN ÍGY.  JÓ ÉJT !


Vendég

#6877 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-15 04:20

#6865: - Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Jézusom te nagyon sötét vagy, a negró világít a szádban!


Vendég

#6878 Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-15 04:42

#6867: EGY CSEPP DIKTATÚRA !!! - TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!! 

 Látom te kis hülyegyerek, hogy már hazudsz is, mert a nyelvtan az ugye nem megy, elég régóta a kérdésedre válaszolva, vagy megtanulod vagy még beégsz párszor. Az a baj a drog nem segít senkin, és ez látszik is rajtad, teljesen kiléptél emberi mivoltodból de ez már így is marad mert az a kevés agysejted is elpusztul ha folytatod. Jobb ha nem korrepetálsz te kis hülye senkit azzal a nagy pofáddal, mert téged kellene de felesleges idiótával foglalkozni.


Vendég

#6879 Re: Re: Re: Kedves Beleolvasó !

2012-01-15 04:55

#6876: savanyú a szőlő - Re: Re: Kedves Beleolvasó ! 

 Apáddal együtt dolgozott ott, erről miért nem mesélsz, de majd tőled is így fognak elköszönni diszkréten te kretén ha majd leoltják a lámpát, jó éjt!


Vendég

#6880 Re: Re: Kedves Beleolvasó !

2012-01-15 08:44

#6875: egyetértünk - Re: Kedves Beleolvasó ! 

 Schmitt pál nevét még a klaviatúra is szégyenkezve írja le. A nyilávnvaló tényeket gyanúsításnak minősíti és kikéri magának. Szégyen. Küszöb alatt kéne elkullognia.


Vendég

#6881 Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-15 09:28

#6878: - Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

A hozzászólásaid csodás példái annak, hogy ki is vagy te. A saját nulla emberi mivoltod nem tudod rám testálni, hiába szereztél belőle jó jegyet a nyilaskeresztes egyetemen.


Vendég

#6882

2012-01-15 10:14

és azt tudtátok hogy orbánék csalással kerültek hatalomra?? busszal hordták a fizetett szavazókat nyilván 2014 ben is így lesz a választás is 1 fordulós lesz nyilván igy egyszerűbb megszervezni a csalást


Vendég

#6883

2012-01-15 10:16

az is érdekes dolog hogy a lehetmás elnöke lemondott nyilván orbán gorillái meglátogatták fekete audival a családját nem lepődnék meg rajta amióta orbán van hatalmon elég sok ember hal meg.
savanyú a szőlő

#6884 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-15 11:00

#6879: - Re:  BOGIKA, FILIKE, FONTOS NEKED MINDEN BELEÜTNI A CSERPÁKODAT ???

AZ ÉN APÁM AZÉRT NEM DOLGOZHATOTT AZ ASTORIÁBAN SCHMITT PAJA BÁ VEZETÉSE ALATT, MINT BESÚGÓ, MERT AMIKOR EZ A TÖRTÉNÉS OTT ZAJLOTT, Ő MÉG ISKOLÁSKORÚ VOLT.

A nép hangja
Vendég

#6885 Re:

2012-01-15 11:11

#6882: -  

 Persze. Vegyük csak alapul pl. a XIII.kerületet, amikor kicsit sarkítva záróra előtt   5 perccel megjelentek néhány százan az átjelentkezési papírjukkal szavazni és éjfélig húzták az időt, valamint ezzel megváltoztatták a szavazási eredményeket. Ha mindezt a baloldal csak gondolatban is teszi, képzeljétek, mekkora palotaforradalom tör ki. Ők már azért képesek voltak hidat elzárni, mert szerintük az eleve választási csalás, ha nem Orbán nyer. (Kettős mérce FIDESS módra). Én már csak abban reménykedek, mert a remény hal meg utoljára, hogy a határon túli magyarok látják, hogy mire megy ki ez az egész és belátják, hogy tisztességtelen dolog Magyarországgal szemben az, hogy egyáltalán szavazzanak. Én már beszéltem romániai magyar barátainkkal, azt mondják, hogy elég vegyes a megítélés, de egyre többen mondják, hogy nem helyes, amit Orbánék csinálnak. Reméle, mire kell, mindenki belátja, hogy mit kell tennie.


Vendég

#6886

2012-01-15 11:16

Nagyon eldurvult a hangnem a fórumon, változtatni kéne rajta. Trágársággal, egymás mocskolásával nem megyünk semmire. Lássa be mindenki, hogy az emberi hang sokkal többre képes, mint a durvaság.
É G Ő JELIGE

#6887 Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-15 11:16

#6878: - Re:  NEM AZ A CINKES, HOGY HOSSZÚ Ű-VEL ÍRTAD,  HANEM AMILYEN SZÁNDÉKKAL.

TE OKÍTOTTÁL ARRA,  HOGY A SZÜLŐ HOSSZÚ Ű,  MIKÖZBEN A SASMADÁR HOSSZÚ Ű-VEL TÖRTÉNŐ REPÜLÉSÉT IS ELSÜTÖTTED.  JÓ POÉN VOLT.   KEDVES EGYFEJŰ BÁ, INKÁBB HÚZD MEG MAGAD ÉS GYAKOROLJ,  -KÖZBEN HÜLYÉZD A SAJÁT GYERMEKEDET !!!   A HAZUGSÁG PEDIG A TI  LÉTÉLEMETEK, ERRE MÁR ITT TÖBBEN RÁVILÁGÍTOTTAK.  NAGYON PAPRIKÁS A HANGULATOD, TÁN NEM BESÁRGULTÁL AZ IRIGYSÉGTŐL AMIATT,  HOGY JOBB NEKEM NYERETLEN 2 ÉVESNEK LENNI, MINT NEKED A FUTOTTAK MÉG KATEGÓRIÁBA TARTOZNI ???   NA, VIGYÁZZ MAGADRA, BELE NE ŐRÜLJÉL TELJESEN !!!


Vendég

#6888

2012-01-15 11:24

egyébként miért féltek orbántól?? nem mer senki olyat aláírni hogy orbán takarodjon meg ilyenek

Vendég

#6889

2012-01-15 11:25

orbán csak egy csicska egy káromkodásért még nem fog megjelenni a fekete autó azt nem tehetik

Vendég

#6890 Re:

2012-01-15 11:36

#6888: -  

 Ezt komolyan kérdezed? A személyi kultusz felélesztése a jövő 100 év politikájában a nevéhez fog fűződni. Az emberek újra félnek a munkahelyeken, újra féltik az állásukat, mert egy csúnyább nézés esetleg az állásukba kerülhet. Ha pedig így van és sok példa van rá, akkor a büdös életben nem fognak belekerülni au "1.000.000 új munkahelyet teremtünk" programba. Most éppen ez a szám 6700-al fog csökkenni.  Te vagy maszek vagy saját céggel, vagy Orbán egyik keze, hogy ennyire véded.


Vendég

#6891 Re:

2012-01-15 11:37

#6889: -  

 Ő nem csicska, ő irányítja a csicskákat.


Vendég

#6892 ketyeg Orbánék órája....

2012-01-15 12:30

Látom, hogy az aláírásoknál valami szemétkedés folyik, mindegy, én aláírtam, de rejtsük el az adatainkat, hogy a csőcselék ne firkálgathassa össze-vissza. Éljen a baloldal és annak legszimpatikusabb egyénisége: GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

LESZ MÉG MAGYAR KÖZTÁRSASÁG !!!

#6893 Re: Re: KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA !!!

2012-01-15 12:35

#6888: - "NEM MER SENKI OLYANT ALÁÍRNI, HOGY ORBÁN TAKARODJON, ....FÉLTEK ?

JOBB A BÉKESSÉG, ÉS ENNÉL NEM KELL KÜLÖNB SZLOGEN:  === KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA===   !!!!!

LESZ MÉG MAGYAR KÖZTÁRSASÁG !!!

#6894 Re: Re: KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA !!!

2012-01-15 12:48

#6892: - "REJTSÜK EL AZ ADATAINKAT, HOGY A CSŐCSELÉK NE FIRKÁLGATHASSA ÖSSZE-VISSZA"

AZT MÁR ÉN IS ÉSZREVETTEM.  VAN ITT EGY BÜDÖSKOMCSIZÓ BÜDÖSBOGLÁRKA & FILISZTEUS NÉVRE HALLGATÓ,  A SZARJANCSIHÁZI TANYAVILÁGBÓL SZÁRMAZÓ KÉTNICKNEVŰ,  EGYFEJŰ LÉNY,  AKI TORPEDÓZÁSSAL ÜTI EL SILÁNY NAPJAIT, AHELYETT, HOGY ÁSNÁ EL A TRÁGYÁT SEBESEBBEN,  MERT MÁR BUDAPEST KÜLSŐ KERÜLETEIBEN IS ÉRZŐDIK A BŰZÜK.


Vendég

#6895 Re:

2012-01-15 13:56

#6888: -

én nem védem orbánt félre értesz én azt mondtam hogy nem mertek olyan peticiot aláirni hogy orbán takarodj


Vendég

#6896 Re:

2012-01-15 13:57

#6888: -

szóval megkérdem még egyszer miért féltek orbántól?? nem meritek véleményeteket kinyilvánitani interneten se


Vendég

#6897 Re: Re:

2012-01-15 14:14

#6896: - Re:  

 A 6890-ben azt hiszem, egyértelműen válaszoltam rá. A kis bonsai diktátortól fél mindenki, mert bizonyította már néhányszor, hogy ha nem tetszik neki valmi vagy valaki, akkor azt egy életre elintézi. Szóval olvasd el a 6890-et, mielőtt újra kérdezel. Tanulj meg értelmezni, neadj'Isten olvasni. Úgy látszik, nem egy Internet-et nézünk, én úgy látom, egyre többen merik kinyilvánítani a véleményüket.  Olvass, tájékozódj. Jó fejlődést. Ja, és egy nyílt fórumon, ahol senki nem írja ki a nevét - te sem - miért kéne azoknak kiírni, akik Orbán Viktor miniszterelnök urat bírálják?


Vendég

#6898

2012-01-15 14:21

szerintetek 2014 ben leváltják orbánt?? ne azt mondjátok amit akarnátok hanem tényeket

Vendég

#6899

2012-01-15 14:22

szerintem iszonyat nagy gáz lenne ha még 2018 ig ezek lennének kő kövön nem maradna

Vendég

#6900 Re:

2012-01-15 14:37

#6898: -

Jövőbeli tényeket mondani? Az senkinek nem megy. Amúgy nem 2018-ig "választanánk", hanem a viktátor tervei szerint 2019-ig. Na, ezt pedzi, de szerintem amúgy örök hatalmat akar. Nem csak szereti, de szüksége is van rá. A kérdésedre én csak a magam nevében válaszolhatok: egyelőre a DK messze az első helyen áll nálam azok közt, akikre szavazni lehet, de a fidesz nem az utolsó, mert megelőzi a jobbikot, amit egyre nagyobb támogatottságúnak látok. Persze lehet, hogy csak bedőltem a jobbik süketelésének, hogy egyre erősödik a bázisa, de úgy látom, hogy a fideszből kiábrándultak tömegével szavazhatnak a jobbikra, mert azt hiszik, hogy azok "becsületesek".