Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA...

#6950 Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-17 11:01

#6944:  "lakatot a szádra"

Az ilyen féléknek, nem csak a szájára kéne lakatot, tenni, hanem a kacsójukra is, had legyen idejük elgondolkodni a saját viselkedésükön, hogy keresztbe tettek ellenzékként olyan tisztességesen, hogy a folytonos tahó, lejárató hadjáratuk levét ihatjuk még vagy két évig, amíg ez a csőcselék kiebrudalása megvalósulhat.

Válaszok

A nép hangja

#6951 Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-17 11:22:16

#6950: KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA... - Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!! 

 Az a baj, hogy a csőcselék egyre erőteljesebben szervezkedik. Nagyon forró tavasz elé nézünk - bár ne  lenne igazam. Csak meg kell nézni itt a petíciók között is van egy, amelyiket külföldről irányítják. Nem is akarok róla többet mondani, mert még én csinálok neki reklámot, azt pedig nagyon nem akarom. Vagy nézd meg az ORIGO vagy az INDEX fórumait, hogy ne menjek messzire. Vagy ha maradunk ennél a fórumnál, ahol patkány módra belerondítanak egyesek, az hangoztatva, hogy nekik van igazuk, minket pedig jó esetben megvezetettnek, agyatlannak titulálnak. Nem vagyunk egy véleményen a tisztességről, ez biztos. A szombati rendezvényükre is toboroznak rendesen, kíváncsi vagyok, milyen alakok fognak rajta résztvenni. Nyilván a tbbség olyan lesz, mint akik megpróbálták a Nagymező utcánál ellehetetleníteni a január 2-i baloldali tüntetést. Jó szokásukhoz híven a felismerhetetlenség miatt kapucniban, sálban a szájuk előtt fognak őrjöngeni. Legyen a szélsőjobb büszke rájuk, én szégyenlem őket.