Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#6934 Re: Re: Szállítás járlatlevéllel a fidesz tüntetésre !!!

2012-01-16 18:10

#6932: az adófizetők pénzéből... - Re: Szállítás járlatlevéllel a fidesz tüntetésre !!! 

 Csak részben tudod jól. A nyugdíjasok nem korlátlanul utazhatnak kedvezményesen 65 év alatt, hanem: kapunk minden évben 1 igazoló szelvényt, amelye névre és nyugdíjas törzsszámra szól, tehát másra át nem ruházható.  Ezen van 2 db. 90 %-os ablak,  és 16 ablak, amit vagy 16 db. 50%-os útra, vagy 8 db 90 %-os útra lehet felhasználni, akkor 2 ablakot bélyegeznek le a pénztásban. Tehát veszítessz ebben az esetben utanként 10 %-ot, ha élsz vele. Természetesen csak belföldi utazásra használható fel. Ha ezek az ablakok elfogynak, ugyanúgy 100 %-os térítéssel utazhatsz, mint bárki más. Én 50 %-on szoktam, hiogy ne veszítsem a 10 %-ot, de így is elfogy nyár közepére. Tehát, Filiszteus, lehet, hogy te ingyen utazol, én fizetek érte.

Válaszok

egy nyitott szemmel járó

#6935 ketyeg Orbánék órája....

2012-01-16 18:20:06

#6934: - Re: Re: Szállítás járlatlevéllel a fidesz tüntetésre !!!

Igen, de ilyen tünti  1-2 szokott lenni,  és hát nem csak vidék van.  Budapest, az agglomeráció és szűkebb körzete már  fél országnyi lélekszámú, nem kell mindjárt a viharsarokra gondolni.