Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#6826 Re: Re: Re:

2012-01-13 07:17

#6820: - Re: Re:

Mocsok vagy te, nem csak barom.


Vendég

#6827 Re:

2012-01-13 07:21

#6817: -

Művelődjél arany fiam! Ajánlom figyelmedbe azt a közelmúltbeli történelmet, amit nem a jobb gépelt le.


Vendég

#6828 Re:

2012-01-13 07:25

#6822: Ádám -

Ebben a rohadt országban nem. Itt van, akit meghurcolnak semmiért és van, akit megjutalmaznak bűncselekményekért.


Vendég

#6829 Re: Re: Re: TC, összevissza fecsegő vén szar

2012-01-13 07:59

#6825: - Re: Re: TC, összevissza fecsegő vén szar 

 Ez még a megszokottnál is nagyobb barom, igazad van.

filiszteus

#6831 Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 13:51

 

Csak egy rövid kérdés: úgy gondolod, hogy Sas Józsinak és Neked van humorotok?

filiszteus

#6832

2012-01-13 14:22

A 6830-as hozzászólás híven tükrözi a gyurcsányi híveinek intellektuális és mentális állapotát.
Nem is kell semmit hozzáfűzni. Ha ezeknek az ázalagoknk van problémájuk a FIDESZ-szel, akkor óhatatlanul felmerül az emberben, hogy a FIDESZ valamit nagyon jól csinál. Én valahogy nem szeretném ezeknek a szimpátiáját kivívni.

Vendég

#6833 Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 14:24


Vendég

#6834 Re:

2012-01-13 14:25

#6832: filiszteus -  

 Nem is fogod.

filiszteus

#6835 Re: Re:

2012-01-13 14:38

#6834: - Re:

Akkor megnyugodtam, mert nagyon szégyellném.

Húzzatok bele!


Vendég

#6836 Re:

2012-01-13 15:27

#6832: filiszteus -

Csak néhány dolog, amit a fidesz jól csinál:

  • rekordokat dönt a forint
  • drasztikusan emelkedik az energia ára
  • soha nem látott munkanélküliség
  • eladósodottság
  • nyomor
  • egyre fékezhetetlenebb indulatok az emberek közt (megjegyzem: nem is akarja fékezni, sőt)
  • másokra kenni a saját bűneiket
  • az emberi jogok, a szólás- és vallásszabadság lábbal tiprása
  • színfalak mögötti osztozkodás
  • azoknak az embereknek az elhallgattatása, akik nem tetszenek nekik

Nem is sorolom tovább, mert sosem érnék a végére.

Vidéki

#6837 Re: Re:

2012-01-13 15:33

#6836: - Re:  

 Erre "barátunk", filiszteus azt mondja biztosan, hogy ez így jó, a büdöskomcsikkal így kell tenni. Egyszer csak felébred még a nép nem filiszteusi fele és visszavágyik a békésebb életbe, ahol nem fog neki számítani az, hogy valaki jobb- vagy baloldali, cigány, vagy éppen zsidó, fekete, vagy sárga, egy fog számítani, hogy becsületes ember legyen. Ezt én már lehet, hogy nem élem meg, de harcolok érte, hogy minél közelebb kerüljünk hozzá. Ehhez persze az is kell, hogy egy hatalmat demokratikus 2/3-al, de ocsmány hazugsággal megszerző kormány eltűnjön a színről, míg nem késő. Utána lehet az országot újra felépíteni. Addig pedig javaslom mindenkinek, aki teheti húzzon el minél messzebb a fővárosból, mert az ma élhetetlen.


Vendég

#6838 Re: Re: Re:

2012-01-13 15:46

#6837: Vidéki - Re: Re:

Mit mondhatnék erre még? filiszteus nem véletlenül választotta magának ezt a nevet. Így is azt akarja sugallni, hogy antiszemita és talán (? nem is csak talán) másokat is gyűlöl. Hadd ne soroljam a klasszikusokat, a lényeg pont az, hogy nem olyan, mint ő, vagyis kicsinyes, alantas, aljas.

Az újjáépítés már rég esedékes, de folyton lerombolják, amit sikerül felépíteni. Ugye nem kell mondanom, hogy kik a rongálók?

Ha Budapest élhetetlen, azt őszintén sajnálom, de mielőtt bárki a vidéket venné célba, el kell mondanom, hogy az még élhetetlenebb.

EGY CSEPP DIKTATÚRA !!!

#6839 Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 16:19

#6831:  -ÚGY GONDOLOD, HOGY  SAS JÓZSINAK  ÉS NEKED VAN HUMOROTOK ?"

RÖVID KÉRDÉSRE RÖVID VÁLASZ:  NEM ÚGY GONDOLOM, HANEM TUDOM,  MINT AHOGY AZT IS,  HOGY ORBÁN VIKTOR ÉS BAGÁZSA MINDENRE KÉPES.

EGY CSEPP DIKTATÚRA !!!

#6840 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 16:40

#6832: filiszteus -és Bogika !!!

TOVÁBBÁ ÚGY GONDOLOM, HOGY  INTELLEKTUÁLISAN EDDIG IS A BÉKA SEGGE ALATT VOLTATOK  (LÁSD: BEJEGYZÉSEID), AMIBŐL TÖRVÉNYSZERŰEN KÖVETKEZETT:  A MENTÁLIS ÁLLAPOTOTOK MEGROMLÁSA  (LÁSD: EZEN BEJEGYZÉSEDET) !!!  HISZEN,  AKIBEN ÓHATATLANUL FELMERÜL,  NEM HÁROM,  HANEM MÁR 103 CSAPÁS UTÁN,  HOGY A FIDESZ VALAMIT NAGYON JÓL CSINÁL, AZZAL TÉLLEG NAGY A BAJ !!!

Leslie

#6841 Re:

2012-01-13 16:51

#19: -

Hát igen, az aljas, tolvaj gazemberek demokráciája kockán forog!!!

Vidéki

#6842 Re: Re: Re: Re:

2012-01-13 17:57

#6838: - Re: Re: Re:  

 Filiszteussal kapcsolatban nagyjából egyetértünk.  A második bekezdéseddel is. Az, hogy Budapest élhetetlen, az természetesen azt jelenti, hogy számomra az. Minden relatív és mindent több irányból meg lehet közelíteni. Ameddig nem mentem nyugdíjba, Budapesten éltem és természetesen eszembe sem jutott vidékre költözni. Ehhez meg kellett élni a nyugdíjas kort és meg kellett teremteni az életteret vidéken. Ahogy múlt az idő, közeledett a kor, egyre jobban vártam azt, hogy otthagyjam a fővárost és leköltözzek a férjemmel a mi kis birtokunkra, Somogy megyébe. Birtok alatt érts egy 2 szoba nappalis házat, amiben minden megtalálható a normális élethez, de nem luxuskivitelben. Ha még munkába kéne járnom, akkor még mindig pesten élnék, mert itt és az ország nagyobbik részén vidéken munka szinte egyáltalán nincs. Ettől a fiatalok szemében természetesen a vidék élhetetlen. Fiatalkoromban eszembe nem jutott kertet művelni, ma van egy kis konyhakertem, amiben a háztartásomban felhasznált növények nagy részét megtermelem. 20 éve még nem hittem volna magamról, hogy ez egyszer bekövetkezik. Tudod, milyen finom az a sárgarépa, amiért Te megdolgoztál? Vagy tudod, milyen finom az a sárgabarack, amit a saját fádról szedsz le? Én ma tudom. Ennek is el kellett érkezni, csak a baj az, ha megnézem a születési dátumomat, mindenféle depresszív hangulat nélkül meg kell, hogy állapítsam, a java elmúlt. Ezért én ma igyekszem magamnak megteremteni arra az időre, ami még visszavan, a legkellemesebb időszakot. Lehet ezen elgondolkodni, lehet lehülyenyuggerezni, ezt vidéken nem kapom úgy meg, mint a fővárosban. Itt az emberek még figyelnek a másikra és ez jó. Jó hét végét.


Vendég

#6843 Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 18:00

#6840: EGY CSEPP DIKTATÚRA !!! - TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!! 

 Majd holnap nézd meg az arcokat a kormány melletti tüntetésen, már ha mutatnak majd belőle valamit a különféle csatornák. Érdekes tanulmány lesz!


Vendég

#6844 Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 18:40

#6843: - Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

Holnapután meg figyeld meg a gazdasági híreket, hogy mi a kormánypárti "tüntetés" következménye! Na, az még érdekesebb lesz.


Vendég

#6845 Re: Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 18:46

#6844: - Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!! 

 Ülök  a számítógép előtt és a hátam mögött hallgatom az ATV-n a fórumot. Ez még nem is téma ma, nem vetették fel. Ha még ehhez is hozzászólnának, még érdekesebb lenne a fórum.  

Téma volt viszont pár perccel ezelőtt március 15. Mármint az, hogy a kormány naggyűlést szervez a nemzeti ünnepen. Hát remélem, hogy nem arra  hajaznak, hogy összeeresszék a két tábort, mert abból tényleg  borzalmas dolgok fognak kijönni.

Remélem, Orbán előbb takarodik el, mert az ország érdeke ezt kívánja, még ha a hívei ezt nem így gondolják, akkor is.


Vendég

#6846 Re: Re: Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 20:43

#6845: - Re: Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

Ugyan, dehogy takarodik el. Megválasztották és le/ki is tölti a mandátumát. Hogy közben az éhezésig tönkremegyünk? Az a legkevésbé sem zavarja.

Vidéki

#6847 Re: Re: Re: Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 21:50

#6846: - Re: Re: Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!! 

 Az a baj, hogy az őt körülvevő csatlósokat sem.

Nem tudom, ki látta ma este az Egyenes beszéd-et Kálmán Olgával????????????? Aki kicsit is érzékeny a mai mindennapi politikára és valamennyire figyelemmel kíséri, elgondolkodhat Gíró Szász András, ma esti riportalanyon, Orbán Viktor ügyeletes kormányszóvivőjén. Ez az ember még nem is olyan régen egy elfogadható középjobboldali politikus volt, vagy én akkor félreértettem a pasit. Ma Olga rendesen megszorongatta, megint megbizonyosodott, hogy valószínűleg van az a pénz, amiért eladjuk a lelkünket  is akár. Szégyellje magát, talán szégyelli is, mert nem sűrűn mert az asztallapról feljebb nézni. Aki pedig beszéd közben nem néz a másik szemébe, az minimum sunyi ember, bár én másképp nevezném.

ORBÁN ÉS KISZ TITKÁR TSAI. TÖNKREVÁGTÁK AZ ORSZÁGOT.

#6849 Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 22:33

#6847: Vidéki - Re: Re: Re: Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

AKI A JELENLEGI GAZDASÁGPOLITIKAI, ERKÖLCSI HELYZETÜNKET JÓNAK, VAGY NEM ROSSZNAK ÍTÉLI MEG, AZ EGY ÓCSKA, OLCSÓ, OCSMÁNY ORBÁN-IMÁDÓ F@SZ.


Vendég

#6850 Re:

2012-01-13 22:54

#6848: filiszteus -

http://nepszava.com/2012/01/magyarorszag/gyurcsany-szerint-nincs-diktatura-orban-nem-diktator.html/comment-page-2#comment-133967

Csak azért, mert megálltál a szalagcímnél (jah, egy bődületes hazugság attól lesz hihető sokak számára, hogy egy része igaz), de itt eredetiben is megvan: http://www.facebook.com/notes/gyurcs%C3%A1ny-ferenc/orb%C3%A1n-dikt%C3%A1tor/324917267540742

Hiába is szeretnéd az igazságot a te oldaladon tudni, nincs ott.