Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#6846 Re: Re: Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 20:43

#6845: - Re: Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

Ugyan, dehogy takarodik el. Megválasztották és le/ki is tölti a mandátumát. Hogy közben az éhezésig tönkremegyünk? Az a legkevésbé sem zavarja.

Válaszok

Vidéki

#6847 Re: Re: Re: Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 21:50:32

#6846: - Re: Re: Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!! 

 Az a baj, hogy az őt körülvevő csatlósokat sem.

Nem tudom, ki látta ma este az Egyenes beszéd-et Kálmán Olgával????????????? Aki kicsit is érzékeny a mai mindennapi politikára és valamennyire figyelemmel kíséri, elgondolkodhat Gíró Szász András, ma esti riportalanyon, Orbán Viktor ügyeletes kormányszóvivőjén. Ez az ember még nem is olyan régen egy elfogadható középjobboldali politikus volt, vagy én akkor félreértettem a pasit. Ma Olga rendesen megszorongatta, megint megbizonyosodott, hogy valószínűleg van az a pénz, amiért eladjuk a lelkünket  is akár. Szégyellje magát, talán szégyelli is, mert nem sűrűn mert az asztallapról feljebb nézni. Aki pedig beszéd közben nem néz a másik szemébe, az minimum sunyi ember, bár én másképp nevezném.