Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Válaszok

filiszteus

#6831 Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-13 13:51:03

 

Csak egy rövid kérdés: úgy gondolod, hogy Sas Józsinak és Neked van humorotok?


Vendég

#6854 Re: Re: TC, Beragadt Caps Lock-úúúú Vén Hülye !

2012-01-14 02:16:30

#6830: Te naon eccerű :-), vigyázz mert lassan klorofilizálni fogsz ha így folytatod!

 Tisztelt Vén Hülye elvtárs, amit írsz az óvoda kiscsoportban mükszik, hát gondolom a kórral- kóroddal jár. Úgy látom te érted a viccet csak nem szereted, mondtam már nem baj majd megszokod :-) . Amit te megengedsz magadnak, azt tőlem is megfogod kapni a jövőben is amíg élsz. Csalódnod kell, nem vagyok sem fityeszes sem jobbos, tudom ez most nagyon fáj de majdcsak kihevered a leírt hülyeségeidet. A kórod sem izgat, küzdjél meg te a saját általad megrajzolt démonaiddal, ellenségeiddel. Iskoláidat ne terheld a saját terheltségeddel, nem szeretnék viccelődni a szöges ellentéttel, mert kettő iskola is eszembe jutott, bármelyiket is végezted nem volt egyszerű az biztos. Még csak annyit te végtelenül eccerű, nem írtam alá sem ezt sem mást és nem is áll szándékomban a közeljövőben sem. Szabad ország, szabad kommentjeit olvasom és kommentálom, és látom ezt nem emészted könnyen, nem vagy hozzászokva, a példaképeim pedig nagyon messze állnak az általad elképzeltektől, hála az égnek.

Ha már közmondás akkor írókézek monták vala, hogy aki bekapcsolt Caps Lock-al ír okos esszéket az egyébb aljasságokra is képes, és tényleg igazuk is van vazze.