Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Demokrata!

#2226 Re: Re:

2011-09-17 10:10

#2204: - Re:  Talán volna szíves megemlékezni néhai Antall józsef és utódja, Boross Péter úr politikájáról?

Ők ugyanis 24%-ról 64,5%-ra "tornázták" fel az államadósságot. Az első Orbán kormány lakésépítési - pontosabban a befektetés célú lakásszerzési támogatásáról-, Deauts Tamás raktárban elrozsdásodott stadion beléptetési rendszeréről-, valamint a Torgyán Józsefi "adj egy 'tanulmány'-t 4oldalban, kapsz érte 10-50Milliót" ámokfutásáról miért nem emlékezik Ön meg? Mit gondol, a jelenlegi FIDESz-es kommandóknak miért csak a Medgyesi-Gyurcsány-Bajnai időszakokat szabad vizsgálnia? Miért is nem beszélünk arról, hogy a Magyar államadósság értéke - ezt a két szót mai államfőnk már helyesen se tudja leírni -  a jelenlegi Orbán kormány alatt EMELKEDETT! Orbán Viktor beszél a "hitelek törlesztéséről", valamint a "lejárt hitelek kifizetéséről" - csak tudnám, hogy miért érdem, ha az Ország kifizeti az általa kért- és felhasznált kölcsön összegét - de arról nem, hogy a Kósa-Szijjártó-Varga Mihály féle múlt évi kinyilatkoztatások, valamint a MOL részvények megvásárlása utáni eladási ötlet után a jelen időszak bankok ellen hirdetett háborúja annyit rontott az EUR, a CHF és a Dollár árfolyamokon, hogy RELATÍV ÉRTÉKBEN az államadósságunk majd 20%-ot emelkedett! 

Ettől függetlenül itt a tiltakozás - ma még - nem a gazdaságpolitika-, hanem az Orbáni diktatúra ellen szól. Az Önhöz hasonlók "hozzászólása" - bértollnoksága - miatt azonban lehet, hogy Orbán Viktort és kormányát a népharag nem seprűvel fogja elkergetni, pedig a magyar népi mondák szerint még a kapnyél is elsülhet. Ön szeretné, ha a felheccelt, nyomorba döntött emberek fegyveres felkeléssel zárnák le a gyáva diktátor rémuralmát?

Emlékezzen Ön- és az Orbán hívők csapata! Gyurcsány Ferenc úr akkor is ki mert állni az emberek elé, amikor mindenki közvetlen életveszélyt jelzett. Ő demokrata! Orbán Viktor még a békés tüntetőket is távol szeretné tartani az Országgyűlés közeléből. Gyáva, még az ablakból sem mer az emberekre nézni. Ez a gyáva, korrupt, abszolútikus hatalmat, diktatúrát építő, IV. osztályú focista visz romlásba az Országot. MI, DEMOKRATÁK EZT NEM TŰRHETJÜK!

A demokrácia védelme érdekében legyen ORBÁN VIKTOR ÉS TALPNYALÓ CSAPATA PERSONA NON GRATA Magyarországon! 

 


Vendég

#2227

2011-09-17 10:14

Orsos(orbán)takarodj)

Vendég

#2228 Re:

2011-09-17 10:34

#651: -

Nagyon érdekes dolgot írt le ide. Csak azt a 1604-es sorszámú Orbán Viktort is meg lehet nézni, a felcsúti majmot, hogy miért is írt alá???????????


Vendég

#2229

2011-09-17 10:47

Gyalázatosnak tartom, hogy az első tiltakozók között nem látom az MSZP prominenseit (ha csak én nem látom, akkor elnézést)

Vendég

#2230

2011-09-17 10:48

A mentelmi jog felfüggeszthetősége alapvetően egy jó intézmény. De helyesen kéne használni, nem hozomra. Előbb legyen a bűn, azután a felfüggesztés, nem forditva.

Vendég

#2231

2011-09-17 10:50

Egyetértek a kezdeményezőkkel.
Én is emlékszem a Rákosi időszakra.Nem szeretném, ha gyermekem és unokáim félelembe éljenek.

Vendég

#2232

2011-09-17 11:02

Remélem, hogy a józan ész és az igazság győzedelmeskedik az esztelen és igazságtalan orbáni diktatúra felett.

Vendég

#2233

2011-09-17 11:07

Feltételezéseken alapuló, mondvacsinált, mondhatnánk koncepciós eljárásról van szó Gyurcsány és az MSZP ellen.Orbán nem kerülheti el a bumeráng visszaütését!
Mátyás

#2234 Kertész Ákos

2011-09-17 11:08

http://nepszava.com/2011/08/velemeny/kertesz-akos-nyilt-levele-az-amerikai-nepszavahoz.html
Szerintem ha, még nem olvastad volna el, érdemes. Kemény, elkeseredett szavak. Nekem az Öszödi beszéd jut eszembe róla. Ebben az országban rengeteg ember nem akarja látni, és hallani az igazságot. Aki a szemükbe mondja, annak nekitámadnak, és meglincselik. Persze fáj az igazság. Jobb elhinni a jól hangzó hazugságokat, mint a fájó igazságot. Az a baj, hogy ezzel magunknak és másoknak is hihetetlen károkat okozunk. Van időnként valaki, aki fel akarja nyitni a szemünk, de nem hiszünk neki. Inkább hiszünk azoknak akik hatalomvágyból hangzatos szavakat üvöltenek, és rabszolgává tesznek. Nem csak a vagyonunkat, a lelkünket is elveszik. Nem ismerős? Hányszor kell a történelemnek ismételni magát, hogy tanuljunk belőle? Ne legyünk ennyire vakok!

Vendég

#2235

2011-09-17 11:37

Helytelen eljárás a demokráciában diktatorikus módszerrel ítélkezni.
Nem jó ajánlólevél a következő választásra a FIDESZ számára..

Vendég

#2236

2011-09-17 11:49

Orbán Gyilkolásra való felhívása így hangzik: (Diplomaták előtt mondta, le se tudta tagadni, nem is tagadta):
Tehát szó szerint:
Arra jöttem rá, hogy ha valakinek alkalma van a riválisát ( ellenfelét) megölni az ne habozzon! l
és még pontosított is: szívesebben látnám Gyurcsányt kiterítve , meghalva, mint sebesülten.....
Mi ez mint nem kioktatás, hogy mit kell csinálni Gyurcsánnyal ,vagy az ellenfelekkel????

Vendég

#2237

2011-09-17 11:51

Elítélem, megvetem, emberek salakjának, hazug gazembernek és bűnöző hajlamu elmebajosnak tartom a mi kis nemzeti Szarjankónkat. EZEN KIJELENTÉSEI ALAPJÁN---amit mondott a megvilágosodását és felhívását hogy hogyan kell elbánni az ellenfelekkel.....HA ezen MAGUK A FIDESZESEK NEM BOTRÁNKOZNAK MEG ÉS NEM ÍTÉLIK EL ---AKKOR AZOK KÍVÁNOM HOGY MIND DÖGÖLJENEK MEG KÍNZÓ HOSSZÚ SZENVEDÉSŰ RÁKBAN!!!!!!

Vendég

#2238 Re:

2011-09-17 12:00

#2235: -

itt már nincs demokrácia  sima Orbán Diktatúra ven..és ezért nem is lesz választás...mert a Diktatúrát csak megdönteni lehet, demokratikus úton nem lehet leváltani..csalnak...maguknak jó választási rendeletet  csinálnak és még  határon túliakat is megvásárolják maguknak szavazónak  és ha kevés akkor az állatkerti majmoknak is szavazti jogot adnak..banánért---ezért nem lenneigaz a választás eredménye...

xy

#2239 KEVÉS!!!

2011-09-17 12:29

Egyszer már írtam, de újra írom: kevés a 8000 aláírás! 80 ezer, 800 ezer kell! Küldjétek tovább mindenkinek! ne féljetek! nincs vesztenivalótok!
neMSZPé

#2240

2011-09-17 12:34

Megint eltelik egy hétvége úgy, hogy az öszödi böszme nem a börtönfrakciót gyarapítja

Vendég

#2241 Re: KEVÉS!!!

2011-09-17 12:37

#2239: xy - KEVÉS!!!

Ígen! Legalább ennyi kell hogy végre börtönben rohadjon ez az alávaló gazember fletó

 


Vendég

#2242

2011-09-17 12:50

Megerősitem az alá írásomat Janoch SÁNDORNÉ

Vendég

#2243

2011-09-17 12:59

Amit vele művelnek annak politikai háttere van !!!!
jANOCH Sándorné .

Vendég

#2244

2011-09-17 13:08

Gyáva Orbán takarodjon a talpnyalóival, Semjénnel, Szíjjártóval, Lázárral és a régi "harcostársaival" együtt! Addig ugrált, míg tönkre tette az országot, ránk haragította az összes szomszéd államot, kizáratta magát az USA-ból, de útálja Putyin is!
Mi a f...t keres ez még a Parlamentben? Lapátra vele!

Vendég

#2245 Re:

2011-09-17 13:15

#2227: -  

 igy igaz, takarodjon ebből az országból, talán a világból is!!!!

A sok moslék bandájával, ők az igazi moslékzabálók


Vendég

#2246

2011-09-17 13:16

Végre valami megmozdult.

Vendég

#2247 Re:

2011-09-17 13:19

#2244: -  

 Te   nagyon jó ember vagy!!!!  Én máshol látnám szivesen, oda ahol ő szeretné látni a Gyurcsány Ferencet, micsoda gyűlelet  uralkodik benne,  és akkor még ő rohangál a Pápához???  Nem tudom milyen vallású ez a mocsadék, de szerintem egyik vallás szerint sem kéne az ellenfelét halva látni


Vendég

#2248

2011-09-17 13:36

Egyetértek,támogatom!
Nagy mocsokság amit ez a kormány művel, de hát ki van meglepve?

Vendég

#2249 Re: KEVÉS!!!

2011-09-17 13:37

#2239: xy - KEVÉS!!! 

 Szerintem is nem stimmel valami!!!!! Pedig tegnap péntek volt, és az emberek ráértek volna ide jönni, és tiltakozni,  ,félhet is remélem nincs egy nyugodt éjszakája, ne is legyen, se neki,  se a családjának,rohadt NÉRÓ és úgyanezt kivánom a nagy bandájának, akik a magyar embert leigázzák,  Kerüljenek egy cellába az  Orsós,  Dautsh Tamás, Szijjáró, Kövér,Lázár, Pintér legyen a börtön őr! Ami megszorításokat  ki tudnak találni, az már maga a pokol,  A LEGES LEGROSSZABAKAT KIVÁNOM NEKIK


Vendég

#2250

2011-09-17 13:38

Tetre készen vagyunk Őn mellet. Vagyis az igazság mellett!!!!!!!!