Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#2201

2011-09-17 02:18

 

Bámészkodó

#2202 Re: Re:

2011-09-17 02:19

#2185: - Re:

Kedves akárki! Nem nagyon értem, honnan veszia bátorságot ahhoz, hogy minősítsen. Gondolom a névtelenség leple alatt fröcsög ilyen bátran. Soha sem gondoltam, hogy majd egyszer csak azok lehetnek magyarok, akik úgy gondolkodnak a világról, mint Ön. Azért megkérdezem, hány fát tetszett ültetni?


Vendég

#2203

2011-09-17 02:21

Sajnálom, hogy erre az aláírás-gyűjtésre egyáltalán szükség van. Ebben az országban nőttem fel, itt élek még mindig és folyton szégyellem magam.

Vendég

#2204 Re:

2011-09-17 02:25

#2194: -

De, birkák vagytok, hiszen Magyarország gazdaságát annak az embernek a vezetésével tette tönkre az MSZP-SZDSZ kormány, aki miatt most itt sirdogáltok. Mást ne mondjak, a 2002-es 8000 milliárdos adósságból (a GDP 54%-a) 2010-re csináltak 22000 milliárdot (a GDP 82%-a).

Az elszegényedés, a munkanélküliség és a kizsákmányolás nem kis részben ennek a következményei.


Vendég

#2205 Re: Re:

2011-09-17 02:27

#2200: bocs - Re:

Értem én, de már nem csak az ad okot aggodalomra, hogy a hatalom birtokosai visszaélnek a lehetőségeikkel, hanem az is ez milyen kevés embert rémiszt meg


Vendég

#2206 Re: Re: Re:

2011-09-17 02:31

#2205: - Re: Re:

Bizony, bizony. Tényleg nincs túl sok Gyurcsány-hívő.

bocs

#2207

2011-09-17 02:32

Talán mindenki belefásul. Én nem szeretnék félni, ha már eddig nem kellett. Úgyhogy lerázom a rozsdát.
bocs

#2208 Re: Re: Re: Re:

2011-09-17 02:34

#2206: - Re: Re: Re:  

csak magamban hittem... de ez eléggé elcsépelt. ami igazságtalan és felháborító, az ellen szólni kell 


Vendég

#2209 Re: Re: Re:

2011-09-17 02:45

#2205: - Re: Re:  

Én már akkor belehaltam, mikor nem látta a 2/3-ad, mit szavaznak meg. Most sokan felébredtek, csak sajnos már becsengettek. Sokat hibázott az előző kormány, azt hiszem sok gazember is került közéjük, de ez természetes. Ahol a préda, ott sok a keselyű és a hiéna. Ők sem vetették ki maguk közül az ocsut. Sajnos. De ez a minden képzeletet felülmúló időutazás... nincs is kedvem elemezni. Egyébként csak kérés a megnyilatkozóknak: ne tessenek már alpári módon írni mindent össze-visza, mert nem elegáns, se innen, se túl.  A mocskolódás nem vezet sehova.


Vendég

#2210

2011-09-17 06:01

Csak Gyurcsány hibázott, az elmúlt 21 évben? Nem hiszem el, hogy a másik fél tökéletes és nem cinkelt lapokkal játszik. Miért nem támadnak? Mi lehet a bili alján? Nem értem.

Vendég

#2211

2011-09-17 06:41

Egyszer legyen béke, szeretet,
Tiszteljük azokat, akik a Hazáért cselekednek.

Vendég

#2212

2011-09-17 07:08

Egyetértek vele .

Vendég

#2213 Re: Re:

2011-09-17 07:48

#2191: - Re:

Persze a vezéredre nem vonatkozik a törvény igaz? Nagy baj van a szövegértéseddel! Csak tudnám mit keresel itt....Vagy nem értetted meg a petíció címét sem? Fuss neki mégegyszer!


Vendég

#2214

2011-09-17 07:54

Elég volt a jelenlegi kormányzásból!! Sok is!!
Demokrata!

#2215 Re: Re:

2011-09-17 08:17

#2204: - Re:  Ajánlom mindenkinek szíves figyelmébe a Matolcsyzmus új virágszálát, a "struktúrális átalakítás"-t.

Orbán Viktor tíz éve próbálja megvezetni az Ország lakóit. Tíz éve mantráztatja, "Jobban éltünk, mint négy éve.". Demokrata vagyok, tehát tűrtem a hazugságot, s csak annak magyaráztam, aki ingadozott, aki gondolkozott- és érdekelte a véleményem.

Az öszödi - politikailag öngyilkos, de határozottan jobbító szándékú, tisztességes - beszéd után Orbán Viktor az utcára vitette az embereket. Felháborított, de mivel a hatalom a szükségesnél nem lépett fel nagyobb erővel - aki látta a Hír TV éppen mindíg a balhénál(?) jelenlévő tudosítás képsorait - nem gondoltam, hogy Viktor- és talpnyalói tovább mernek menni. Ezek után az Orbán - Budaházi - Vona irányította Kossuth téri "pisi" sztrájk és következményei törvényszerűek voltak, nincs olyan demokratikus ország, ahol azt a csürhét nem verték volna szét. Miért gondolták a szervezők, hogy azok a rendőrök - másként EMBEREK - akik a TV székháza mellett átélték a halálfélelmet, nem fognak túlkapásokba esni? Ma már tudom, Orbán Viktornak és csapatának ez volt a szándékuk, túlfeszíteni a húrt. Szerencsére volt egy higgadt ember, Gyurcsány Ferenc, aki még lemondani is képes volt, hátha személyének távozásával Orbán Viktor észre tér.

Nem, Orbán megrészegült önnön diadalától- és úgy döntött, mindenkivel végez, aki potenciális ellenfele lehet. Ehhez - hatalomra kerülése előtt - nagy segítségére volt a pénzéhes gazdag vállalkozói réteg (Csányi, Széles, Demján) de ne feledkezzünk meg saját családjáról és az UD ZRT-ről sem. Megszerezve a hatalmat Orbán azonnal a pártemberek kinevezésébe kezdett, benne Polt Péterrel, aki éveken keresztül védte Orbánt a börtöntől. (Lásd: EzüstHajó, HappyEnd, Simicska, Tokaj, az Orbán bányák sorsa stb.). Tudta, politikai ámokfutása kockázatos, ezért "karakter gyilkosságokat" indított meg potenciális ellenfelei ellen.

Orbán Viktor kiépítette jól ellenőrzött (Kövér, Szijjártó, Lázár és pribélkjei) hálózatát, törvényt szegve rabláncon vezettette el mindazokat az MSzP vezzetőket, akiket csak gyanusítani mert, miközven saját embereit (Várszegi, Medgyes, Simicska) akkor is pénzhez- és hatalomhoz juttatta, ha törvényesen elítélték. Így került a Józsefvárosi piac elhíresült maffiózója a Rendőrség élére, így maradhat Kósa, a saját munkatársai szerint csak "20%-os"(!)-nak nevezett polgármestere Debrecenben, vagy Lázár is polgármester.

Egy demokrata akkor emeli fel a hangját, ha a diktatúra bizonyítható. A WIKILEAKS titkos dokumentumai bizonyítják, saját munkatársai útálták - útálják - és károsnak tartották Orbán Viktort, de a kollégiumi "négyek" bandájának fenyegetéssel, zsarolással megerősödött vezéreivel saját maguk nem tudtak elbánni. Mára tudjuk, Orbán Viktor tudatosan készült politikai ellenfeleinek "kivégzésére" és nem csak átvitt értelemben. Polt Péter hűségesen kiszolgálta, és afőügyészség központosított hatalmát kihasználva - tudni kell, hogy a főügyésznek joga van az állomány bár mely tagjának "operatív" irányítására, magyarul munkájának befolyásolására(!) - sorban meggyanusítja, meghurcolja politikai ellenfeleit.

Itt jön a demokrácia lényege, EZT NEM LEHET TŰRNI! Nem az emberek személye, a DIKTATÓRIKUS HATALOM NYÍLT, LEPLEZETLEN MEGNYILVÁNULÁSA az, ami tiltakozásra késztet, sőt kell, hogy minden embert tiltakozásra, ellenállásra késztessen! A diktátorral tárgyalni, alkudozni nem lehet, a DIKTÁTORT CSAK FELKELÉSSEL LEHET ELSÖPÖRNI ÉS LEVÁLTANI.

A tiltakozás lehet békés, csak kikényszerítése a távozásnak, ehhez a gazdasági megszorítások (az ÁFA tartalom 8%-os emelése 25%-ról 27%-ra, az adókedvezmények drasztikus- és indok nélküli megvonása, a gazdasági "elit" réteg jövedelmének aránytalan megemelése, a szegény tömegek életszínvoinalának emelési lehetőségének elvonása, sőt életkörülményeik ellehetetlenítése, a mai újságban 'második- és harmadik' vész forgatókönyvekre való hivatkozása) olyan politikai feszültségeket hoznak, hogy félő, hamarosan akár az '56-os eseményekhez, vagy a Szlovák "éhség lázadás"-hoz hasonló események jöhetnek.

Demokrata vagyok, nem anarchista. Ezért még a békés megoldást, a diktátor azonnali eltávolítását támogatom, melynek magával kell hoznia a 2010. óta meghozott orbáni törvények teljes érvénytelenítését is! A Jobbik kivételével nem érdekel, mely politikai hatalom jut újra vezető szerephez, bár bevallom, Bajnai Gordon úr munkásságát nagyra értékelem. Nem véletlenül, hogy Ő volt az Miniszterelnökök sorában, akit Obana úr fogadott (Orbán Viktor két éve nem tud hivatalos fogadást kicsikarni az USA-tól).

TÖRÖLJÜK, SŐT SÖPÖRJÜK EL ORBÁN VIKTOR DIKTATÚRÁJÁT, mielőtt végleg tönkreteszi a Magyar gazdaságot!

 


Vendég

#2216 Re:

2011-09-17 08:48

#1570: Fispán Géza -

Milyen gyönyörű csokor! És nem történt semmi.....

vali 3

#2217

2011-09-17 08:57

Remélem ezért még bünhödni fog Orbán,és vissza kapja azt, amit ő a népének okoz.

Vendég

#2218

2011-09-17 08:59

Igenis Tiltatozom, és követelem az eljárás megszüntetését, a volt miniszterelnökünk ellen. Ez egy személyes kicsnyes bosszúhadjárat, ami mélyen alávaló, és elitélendő!

Vendég

#2219

2011-09-17 09:22

de yóóóóóó.:DDD .most olvastam..valahol a neten....megfogadják Orbán tanácsát.......amit mondott,.".az ellenfél megöléséről ", .......s ezért vérdíjat tűztek ki Orbán fejére... ...kíváncsi vagyok kinek sikerül..:DDD

Vendég

#2220

2011-09-17 09:26

Ez valóban egy koncepciós per mert orbán nagyon fél a mi MINISZTERELNÖKÜNTTŐL

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-09-17 09:28



Vendég

#2222

2011-09-17 09:43

Olvastátok?---Sousa a videoton-Orbánoton edzője... barátságos meccsen lefejelte a Nemezeti újságírót.....és a balesetibe szállították---hmmm...

Sousa még finom volt.sőt nem teljesítette Orbán kinyilatkoztatását......Orbán szerint, mint tudjuk,-- meg kellett volna ölnie az újságírót, mert alkalma is volt rá..és ellenfele is volt:))))--mert ugye--- akinek alkalma van az ellenfél megölésére az ne habozzon--ezt mondta Orbán diplomaták előtt!!!!!

Vendég

#2223

2011-09-17 09:52

Összefogással tudjuk megállítani a hatalom eszeveszett döntéseit, mely nem a NEMZET FELEMELKEDÉSÉT szolgálja. Romba döntik az eddig elért eredményeket, még ha ez lehetett volna kiemelkedőbb is, ha nem a populista szövegek és tettek irányították volna "azembereket", hanem a józan paraszti ész és összefogás. Miért nem cselekszünk?, miért fontosabb az elrejtőzés?, miért fontosabb a mások igényeit szolgáló irányítás mint a megértés és cselekedet?! MINDENKI GONDOLKODJON!!!

Vendég

#2224

2011-09-17 09:54

A Peticióban foglaltakkal teljes mértékben egyetértünk.

Vendég

#2225

2011-09-17 10:04

Meglesznek a Tüntetések.!!!!!!!!! Nincs elhalasztva, csak ha í Bíróság is Fidesz utasítást hajt végre és nem engedi, AKKOR IS TALÁLKOZUNK 30 EZRE-a Clark Ádám téren szept.29 ÉN GRATULÁLHAT MINd A 30 EZER BARÁTJA Ádok Kornél szakszervezetis tűzoltónak.. névnapja alkalmából:DDDDDDD
UTÁNA EGY VÁROSNÉZŐ SÉTÁRA MEGETNEK KORNÉLLAL MIND A 30 EZREN.....:DDDD
A okt.1- i SZOMBATI NAGGYŰLÉS IS MEG LESZ TARTVA----HA MEGTÁMADNAK-VÉDEKEZÜNK MIND A 30 EZREN:))))
...DE SZARINTEM A 27 SZÁZALÉKOS ÁFA BEJELENTÉSE UTÁN..A KILÁTÁSTALANSÁG MIATT IS, MÁR TÖBB MINT 100 EZREN LESZÜNK!!!--és akkor tele lesz a gatyája a Gazember gyilkos hajlamú Orbánnak és Bandájának!