Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

MHGY (V)

#10676 Re: Re:

2012-06-21 02:36

#10674: Lukrécia - Re:

SZIASZTOK!!!!  TAVALY IS KB. EKKORA VOLT A BALCSI VIZE. NE FÉLJ NEM APAD KI, UGYHOGY ÖRÖK ÉLETŰ LESZEL!!!!! AZÉRT MÉG MARADNÉK EGY HETET, HA ILYEN JÓ IDŐ LENNE TOVÁBBRA IS. NEM JÖTTEK LE AZ ÖREG ÉS A SZERÉNKE, PEDIG MEGIGÉRTÉK. BÁNHATJÁK, MERT EZ A HÉT MAGA A CSODA VOLT.

 

ALUDJATOK JÓL ÁLMODJATOK SZÉPEKET, NE ILYEN BAJUSZOS VÉNEMBERT, INKÁBB FIATALABBAT AJÁNLANÉK!!!!!!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!   CSAK MEGINT NEM TALÁLKOZTAM VELE ÉS OTTHON SEM, PEDIG LÉGVONALBAN PÁR KM-RE LAKUNK EGYMÁSTÓL.

BOCS, TÉNYLEG OLVASTAM, HOGY BETILTJÁK A JOBBIKOT!!!!!! MAJD NÉZZÉTEK ÁT A HIREKET!!!!

Lukrécia

#10677 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!

2012-06-21 04:32

#10675: MHGYF - Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!! 

 Elrontanék vele egy éjszakát, bár ebben a melegben még nélküle sem bírok aludni. Mi lenne, ha mellettem feküdne!


Vendég

#10678 Re: Re: Re:

2012-06-21 06:52

#10676: MHGY (V) - Re: Re: TÉNYLEG OLVASTAM, HOGY BETILTJÁK A JOBBIKOT!!!!!

Az egyik lehető legocsmányabb és legundorítóbb büdöskomcsi féreg ötletelése volt szerdán:

"Gyurcsány másik ötlete viszont egészen eredeti, noha egy kicsit Nemere István regényeit idézi: előre figyelmeztetett, hogy ne csodálkozzunk majd, ha egy nem baloldali civil egyszer a párizsi békeszerződésre hivatkozva kezdeményezi majd a Jobbik betiltását, amit a gyurcsányi forgatókönyv szerint Polt Péter legfőbb ügyész elfogad majd, és így fél évvel a választások előtt felszámolják majd a radikális pártot. Sőt, ezzel Orbán még külföldön is jó pontokat szerez majd. Erre 30 százalék esélyt lát csak, de ő szólt. "


Vendég

#10679 Re: Re: Re: Re:

2012-06-21 08:08

#10678: - Re: Re: Re:  

 Adná a Jóisten hogy igaza legyen Gyurcsány úrnak. Megszűnne a büdösfasiszta JOBBIK.

MHGYF

#10680 Re: Re: Megszűnhet a fasiszta nácigörény Jobbik...

2012-06-21 10:20

#10679: - Re: Re:  Hurrá!!! :D

Írjátok alá: "A Jobbik párt megszüntetése hivatalosan" c. petíciót!!!  Asszem, tegnap indult, én aláírom.

Lukrécia

#10681 Re: Re: Re: Megszűnhet a fasiszta nácigörény Jobbik...

2012-06-21 11:29

MHGY (V)

#10682 Re: Re: Re: Megszűnhet a fasiszta nácigörény Jobbik...

2012-06-21 16:59

#10680: MHGYF - Re: Re: Megszűnhet a fasiszta nácigörény Jobbik...

SZIASZTOK!!!!!!  ALÁÍRTAM ÉS KÖSZIKE, HOGY SZÓLTÁL. HOLNAP ESTE MEGYÜNK HAZA A BANDÁMMAL EGYÜTT.

A JÖVŐ HÉTEN KEDDTŐL MÁR DOLGOZOM. MAJD VALAMIKOR TALIZHATUNK ÉS MESÉLEK EGY PÁR NEM IDE VALÓ DOLGOT, DE KAPCSOLATOS ÉS  ÉRDEKESEK ANNYI SZENT!!!!!!!!!!!

MINDENKINEK MOST MÁR EGY KICSIT HÜVÖSEBB IDŐT KIVÁNOK ÉS MAGAMNAK IS!!!

L.

#10683 Re: Re: Re: Re: Megszűnhet a fasiszta nácigörény Jobbik...

2012-06-21 17:45

#10682: MHGY (V) - Re: Re: Re: Megszűnhet a fasiszta nácigörény Jobbik...  

 Mi van, Vili, ha neked letelt, ne is legyen már meleg a nyaralóknak, barátoknak? Jó kis barát vagy!!!

MHGYF

#10684 Re: Re: Re: Megszűnhet a fasiszta nácigörény Jobbik...

2012-06-21 23:37

#10683: L. - Re: Re: Re:  Megszűnhet a fasiszta nácigörény Jobbik...

Szia Lukrécia!

Vilmos nem úgy gondolja, ahogy Te írod. Ő valszeg úgy érti, ahogy én is, hogy most már marhára elég a kánikulából. Ez igazán már a nyaralóknak sem jó, ők sem lehetnek éjjel-nappal a Balcsiban.

Nálunk már ma reggel 26 fok volt a kégliben, eddig csak 25. Napközben már 27-28 fok volt, aszerint, hogy merről sütött a nap. Az éjszakák eddig hűvösek voltak, takaró is kellett. Minden ablak tárva nyitva van egész iccaka és még az erkélyajtó egyik szárnya is, 2 szoba a hegy felőli oldalra néz, azt használjuk mi. Nappal nem nyitok ablakot, kb. 10 órakor záróra, csak a konyhaablakot hagyom 1 cm-re nyitva a gáz miatt.

Annak idején, amikor az Erzsébet téren laktam, a lakásban nem volt 25-26 foknál több, de éjszaka nem lehetett ablakot, erkélyajtót nyitni. Csak kb. 02-03 óra körül keveredett egálra a hőmérséklet, akkor szoktam kinyitni és reggel 08-kor zárni mindent. 380 volt belmagasság, úgyhogy elviselhető volt. Persze, ez az áldatlan állapot - csak a mostanihoz hasonló - 1-2 hetes kirívó esetekre vonatkozott.

Nincs légkondim, ilyenkor mindig gondolok rá, hogy azért csak jó volna 1-2 órára, bár nem igen szeretem. A mai napig  ventilátort sem használtunk még. Napközben egyedül vók, egy kis hideg tus és kész.

LEGALÁBB A DRÁGÁMNAK LEGYEN JÓ DOLGA, NEHOGY MEGSÜLJÖN, VAGY MEGHŰLJÖN! BÁR MOST MÁR ITT IS ELVISELHETŐ A KLÍMA. REMÉLEM A KIS ÉDESNEK MINDEN SOKKAL JOBB, INKÁBB ÉN NYÚLJAK KI, MINT Ő, MERT MIT ÉRNE NÉLKÜLE AZ ÉLETEM? REMÉLEM, TI IS ÍGY ÉREZTEK MINDANNYIAN??!!!

HOGYAN IS KÖSZÖNHETNÉK EL TŐLETEK MÁSKÉPP: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

Jó éjszakát!

MHGY (V)

#10685 Re: Re: Re: Re: Re: Megszűnhet a fasiszta nácigörény Jobbik...

2012-06-22 01:09

#10683: L. - Re: Re: Re: Re: Megszűnhet a fasiszta nácigörény Jobbik...

EJNYE LUKRÉCIA!!!!!  UGY VAN AHOGY SZERÉNKE IS MEGÍRTA, HOGY EZ A NAGY KÁNIKULA MÁR SENKINEK NEM TESZ JÓT ÉS AZ IDŐSEKNEK PEDIG KIFEJEZETTEN ROSSZAT. HA BEJÖN AZ ELŐJELZÉS SZERINTI 25-30 CELSIUS KÖZÖTTI HŐMÉRSÉKLET AZ SOKKAL JOBB LESZ MINDNYÁJUNKNAK. ÉN MÉG 50 ALATTI VAGYOK, DE PL. A SZÜLEIM 70 ÉVESEK ÉS EZ AZ IDŐ ŐKET BIZONY MEGVISELI. DE EZ NEMCSAK AZ ÉN SZÜLEIMRE VONATKOZIK, HANEM RENGETEG IDŐS EMERKÉRE SAJNOS.

ÉN MINDIG MINDENKINEK CSAK JÓT SZERETNÉK ÉS FŐKÉNT NEM VAGYOK ÖNZŐ ÉS SZERETEM AZ EMBEREKET, DE KÜLÖNÖSEN A BARÁTOKAT PERSZE. ÍGY TÉGED IS!!!!!!!!

KÖSZI A VÉDELMET!!!!!! EZEK SZERINT SZERÉNKE JOBBAN ISMER, MINT TE LUKRÉCIA???? PEDIG VELE SEM TALÁLKOZTAM TÖBBSZÖR, MÉGHA NEM IS RAJTAM MÚLOTT.

ÖREG!!!! REMÉLEM JÓL MEGVAGY????? A JÖVŐ HÉTEN MÁR TELJES GŐZZEL OTTHON LESZEK ÉS ÖSSZEFUTHATUNK. IRTAM A JOBBIKOS PETICIÓBA IS, DE NEM NAGY KEDVEM VAN HOZZÁ.

HÜVÖSEBB ÉJSZAKÁT ÉS SZÉP ÁLMOKAT NEKTEK!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!

Lukrécia

#10686 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megszűnhet a fasiszta nácigörény Jobbik...

2012-06-22 03:59

#10685: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re: Re: Megszűnhet a fasiszta nácigörény Jobbik...  

 Most éppen 1/2 3 van itt  Somogyországban. Nem mondom, hogy jót, de eddig aludtam. Arra ébredtem, hogy egy k.va nagyot dörgött az ég. Azóta még párat, de még nem enyhült semmi, az út is száraz,tehát eső sem esett. Remélem, lesz egy kis enyhülés, ez már nagyon sok. Májusban Izraelben nem volt az 50° ilyen meleg, valahogy a légmozgás elviselhetőbbé tette. Én az elmúlt két napban nagyon megszenvedem ezt az időt. El is köszönök, Jó ésjt és MHGY!


Vendég

#10687

2012-06-22 15:54

Támogatom a petíciót.
MHGY (V)

#10688

2012-06-23 01:19

SZIASZTOK!!!!!! HAZA ÉRKEZTEM, DE NEM TUDTAM BELÉPNI A FÓRUMRA. GONDOLOM TI SEM???????
SZÜLŐK MONDTÁK, HOGY AKKORA VIHAR VOLT ÉS ESŐ, HOGY ÁLLT AZ UDVARBAN A VÍZ ÉS VÉGÜL ELSZIVÁRGOTT ÉS FELSZÁRADT. BALCSIN 1-2 VILLÁM-DÖRGÉSSEL MEGUSZTUK ÉS MA IS RAGYOGÓ VOLT AZ IDŐ, BÁR NÉHA ELBUJT A NAPOCSKA.
BIZTOSAN TI SEM BIRTATOK ALUDNI ÉJJEL A VIHARTÓL, EZÉRT KIVÁNOM, HOGY ALUDJATOK JÓL ÉS ÁLMODJATOK SZÉPEKET!!!!!!!!!

JÓ ÉJSZAKÁT!!!! MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!

Demokrata

#10689 Re:

2012-06-23 01:47

#10688: MHGY (V) -  

 Én már kiludtam magam. Most is kegyetlen meleg van, nem bírok aludni.

MHGY!!!

MHGY (V)

#10690 Re: Re: HELLÓ DEMOKRATA!!!!!!!!!!

2012-06-23 02:08

#10689: Demokrata - Re:

SZIA!!!!!!   LÁTOM KERÜLJÜK EGYMÁST, ÉN IS ÍRTAM MÁSIK KÉT HELYRE. MI NEMRÉG ÉRTÜNK HAZA ÉS MOST KÉSZÜLÖK NYUGOVÓRA TÉRNI. ITT NÁLUNK HÜVÖS AZ IDŐ ÉS A HÁZ IS PONT KELLEMES, AZ ŐSÖK JÓL KISZELLŐZETTÉK EGÉSZ NAP. MÁR NAGYON VÁRTAK HAZA. IMÁDOM IS ŐKET!!!!!!!!

A MÁSIK FÓRUMON NEM TEHETETT RÓLA, AKI BEÍRTA KISBETÜVEL, HOGY DEMOKRATA. BIZTOS ILYEN EGYSZERI BEÍRÓ ALÁÍRÓ!!!!! AZÉRT KÖZTÜNK VANNAK DEMOKRATÁK BŐSÉGESEN HÁLA ISTEN!!!!!!!!

 

MÉG EGYSZER JÓ ÉJSZAKÁT, SZIASZTOK!!!!!


Vendég

#10691 Re:

2012-06-23 02:24

#10688: MHGY (V) - ! MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!

Igen, dögöljetek meg szépen mind, halálnak halálával, ti ocsmány büdöskomcsi férgek, és addig csak legyen nektek Gyurcsány büdöskomcsi patkány.

Demokrata

#10692 Re: Re:

2012-06-23 03:55

#10691: - Re:  

 Én is szeretlek, de azért Gyurcsányt jobban.

MHGYF

#10693 Re: BÜDÖSKOMCSIZÓS, AKI EGY NÁCIGÖRÉNY!!!

2012-06-23 11:56

#10691: - Re:  "dögöljetek meg..."

Ahhoz nem vagy elég szépfiú, hogy te döntsél rólunk!

 

Ő viszont igen!  - Ezért, meg úgy egyébként is:    Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

MHGY (V)

#10694 Re: Re: BÜDÖSKOMCSIZÓS, AKI EGY NÁCIGÖRÉNY!!!

2012-06-23 15:39

#10693: MHGYF - Re: BÜDÖSKOMCSIZÓS, AKI EGY NÁCIGÖRÉNY!!!

SZIA!!!!  EZ ZENE FÜLEIMNEK, CSAK ÍGY TOVÁBB!!!!!!!!!!!

 

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!

 

(MAJD FELHÍVLAK.)

MHGY (V)

#10695 Re: Re: Re:

2012-06-23 15:42

#10692: Demokrata - Re: Re:

SZIA!!!!  EZ IS TETSZIK A SZERETLEKET LESZÁMÍTVA. DE MI CSAK GYURCSÁNYT SZERETJÜK, DE ŐT NAGYON!!!!!!!!

 

ÍGY AZTÁN NEM MARADHAT EL:   MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!

Jóhiszemű

#10696 Re: Re: Re:

2012-06-23 15:51

#10692: Demokrata - Re: Re:  

 Mit szeretsz ezen a trágyadombon? Mert Gyurcsányt megértem, az talpig ember, de ez?!?!?

MHGY (V)

#10697 Re: Re: BÜDÖSKOMCSIZÓSNAK, AKI EGY NÁCIGÖRÉNY!!!!!!!!!!!!

2012-06-23 15:54

#10691: - Re:  TE BÜDÖSNÁCI CSÖPEDÉK!!!!!!

TE TÖKÖS NÁCIFASISZTA GÖRÉNY, MAJD UTÁNAD 5 PERCCEL "SZÉPEN" MEGDÖGLÖK, DE ELŐTTE TE NAGYON "CSÚNYÁN" FOGSZ KIMÚLNI GARANTÁLOM. CSAK FUSSÁL MÁR ÖSSZE VELEM, HAD VERJEM A F.SZOMAT A SZÁDBA ÉS A FEJEDET A BETONBA. VÉGRE VALAHÁRA SZEDD ÖSSZE MAGAD ÉS NE KAKKANTS A GATYÁBA!!!! MONDD, HOGY MIKOR HOL CSAPHATLAK ARCUL NAGYPOFFFFÁJU BETOJI????!!!  VAGY KÖSD FEL MAGAD, HAD LEGYEN MÁR EGY NÁCIFASISZTA GÖRÉNNYEL KEVESEBB ÉS EZÁLTAL SZEBB A VILÁG!!!!!!!!!

 

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!


Vendég

#10698 Re: Re: Re: BÜDÖSKOMCSIZÓSNAK, AKI EGY NÁCIGÖRÉNY!!!!!!!!!!!!

2012-06-23 16:28

#10697: MHGY (V) - Re: Re: BÜDÖSKOMCSIZÓSNAK, AKI EGY NÁCIGÖRÉNY!!!!!!!!!!!!

Mi van gyurcsánybuzimajomvili birkózószart reggeliztél? Nagyon kemény vagy szarjankókomcsipatkány,hogy ütne el a 6-os vili. Vili?


Vendég

#10699 Re: Re: Re: Re: BÜDÖSKOMCSIZÓSNAK, AKI EGY NÁCIGÖRÉNY!!!!!!!!!!!!

2012-06-23 17:15

#10698: - Re: Re: Re: BÜDÖSKOMCSIZÓSNAK, AKI EGY NÁCIGÖRÉNY!!!!!!!!!!!! 

 Végre valakinek humora van.  Nehogy a BKV-hoz menj dolgozni, ott nem díjazzák!


Vendég

#10700 Re: Re: Re: Re: Re: BÜDÖSKOMCSIZÓSNAK, AKI EGY NÁCIGÖRÉNY!!!!!!!!!!!!

2012-06-23 17:25

#10699: - Re: Re: Re: Re: BÜDÖSKOMCSIZÓSNAK, AKI EGY NÁCIGÖRÉNY!!!!!!!!!!!!

Menjen oda a XXI. század "legerősebb" sejthalmaza a vili (direkt kisbetű) birkózni a felsővezetékkel,én díjaznám!(egy gyurcsótányos dedikált szemfedővel)