Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

MHGY (V)

#10676 Re: Re:

2012-06-21 02:36

#10674: Lukrécia - Re:

SZIASZTOK!!!!  TAVALY IS KB. EKKORA VOLT A BALCSI VIZE. NE FÉLJ NEM APAD KI, UGYHOGY ÖRÖK ÉLETŰ LESZEL!!!!! AZÉRT MÉG MARADNÉK EGY HETET, HA ILYEN JÓ IDŐ LENNE TOVÁBBRA IS. NEM JÖTTEK LE AZ ÖREG ÉS A SZERÉNKE, PEDIG MEGIGÉRTÉK. BÁNHATJÁK, MERT EZ A HÉT MAGA A CSODA VOLT.

 

ALUDJATOK JÓL ÁLMODJATOK SZÉPEKET, NE ILYEN BAJUSZOS VÉNEMBERT, INKÁBB FIATALABBAT AJÁNLANÉK!!!!!!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!   CSAK MEGINT NEM TALÁLKOZTAM VELE ÉS OTTHON SEM, PEDIG LÉGVONALBAN PÁR KM-RE LAKUNK EGYMÁSTÓL.

BOCS, TÉNYLEG OLVASTAM, HOGY BETILTJÁK A JOBBIKOT!!!!!! MAJD NÉZZÉTEK ÁT A HIREKET!!!!

Válaszok


Vendég

#10678 Re: Re: Re:

2012-06-21 06:52:05

#10676: MHGY (V) - Re: Re: TÉNYLEG OLVASTAM, HOGY BETILTJÁK A JOBBIKOT!!!!!

Az egyik lehető legocsmányabb és legundorítóbb büdöskomcsi féreg ötletelése volt szerdán:

"Gyurcsány másik ötlete viszont egészen eredeti, noha egy kicsit Nemere István regényeit idézi: előre figyelmeztetett, hogy ne csodálkozzunk majd, ha egy nem baloldali civil egyszer a párizsi békeszerződésre hivatkozva kezdeményezi majd a Jobbik betiltását, amit a gyurcsányi forgatókönyv szerint Polt Péter legfőbb ügyész elfogad majd, és így fél évvel a választások előtt felszámolják majd a radikális pártot. Sőt, ezzel Orbán még külföldön is jó pontokat szerez majd. Erre 30 százalék esélyt lát csak, de ő szólt. "