Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Demokrata
Vendég

#10651 Re: Re: Mindhalálotokig nácigörények lesztek!!!!!

2012-06-19 18:52

#10650: - Re: Mindhalálotokig nácigörények lesztek!!!!! 

 Hol jártál iskolába?

Szeretném tudatni, hogy amióta ez a fórum beindult, azért harcolunk, hogy ez a stílus tűnjön el innen a fórumról. Nem fogadható el sem jobbról, sem balról. A stílusod viszont kísértetiesen hasonlít büdöskomcsizó F...ke stílusához, abból pedig egy is sok, ne duplázd meg magad légyszíves. Eddig sem hiányoztál ide, továbbra sem kellesz. Menjk Isten hírével. Addios.

szeretettel
Vendég

#10652 Re: Re: Re: Mindhalálotokig nácigörények lesztek!!!!!

2012-06-19 19:51

#10651: Demokrata - Re: Re: Mindhalálotokig nácigörények lesztek!!!!!

hol jártam iskolába, hol nem az magánügy.....

csak nem képzeled, hogy amit ezek a köcsögök itt levertek már azt nem kapják vissza.....

időnként összegezve igyekszem törleszteni ezeknek a nácigörényeknek.....

majd megyek Isten hírével, ha lesz kedvem...

nem zavar, hogy nem hiányoztam, mert nem a te hiányod pótlására jöttem.....

jó hogy már nem nyaljátok ki a nácigörény büdös valagát, ahelyett, hogy elküldenétek oda ahova valók: a nácigörény familia kft-be, azaz a rusnyadt apja, anyja, felesége, kölykei jó büzös, gecmós p.csájába.....

 

ez a familia kft egy olyan alja a földnek, hogy már régen el kellett volna ásni őket, amilyen moslék mocskos szöveget engednek meg itt maguknak.....

büdös söpredék nácigecmó ivadékok és még ide járnak ugatni.....

milyen familia kft veszi ezeket körül, hogy ezt eltürik..... ugyan ilyenek, rusnyadt undorító ócskapiac kft az apja, az anyja, a felesége és a kölykei.....

FÚÚÚÚÚÚÚJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!

Demokrata
Vendég

#10653 Re: Re: Re: Re: Mindhalálotokig nácigörények lesztek!!!!!

2012-06-19 20:20

#10652: szeretettel - Re: Re: Re: Mindhalálotokig nácigörények lesztek!!!!! 

 Hát kedves "szeretettel" nevű csúnyán beszélő fórumtárs. Ezzel a stílussal nem hiányoztál ide, hiszen a bal oldalra mindig is az volt a jellemző, hogy nem ragadtatta el magát ilyen alpári módon. Mióta az első beírásodat olvastam, egyfolytában az motoszkál a fejemben, hogy ez nem lehet más, csak a büdöskomcsizó náci F... és az a célja, hogy a bal oldalt lejárassa. Hát ebből nem kérek, nem kérünk. Fel vagyok háborodva, a gyomrom forog. Ha nem is vagy a büdöskomcsizó, bár ezt kétlem, megkérlek, hogy húzz el innen, ne járasd le a bal oldalt. Tánc és illemtanórára biztos nem jártál, ott elmodták volna, hogy így nem szabad viselkedni.

MHGYF

#10654 Re: Re: Re: Mindhalálotokig nácigörények lesztek!!!!!

2012-06-19 22:05

#10653: Demokrata - Re: Re: Re:  Mindhalálotokig nácigörények lesztek!!!!!

Hali!

Én inkább a büdöskomcsizótól kérdezném meg, hogy nem szokott irigy lenni a segge arra a sok sz@rságra, ami kijön a száján? (Ezt ma hallottam a Pünkin. Egyébként szerintem ez legszebb strand. Nem túl nagy, de a szép őspark rózsalugasokkal van tele és a Duna parton van, ami gyalogosan 10 perc itthonról.)

Volt olyan, akit itt én igyekeztem védeni, akkor az nem tetszett senkinek.

Most azt mondom, hogy jól tette, aki ideírta ezt a - szerintem is - ocsmányságot!!!

Tehát, engem nem izgat, ki mit ír? Különösebben nem tudok ellene tenni, láthatóan mindenki azt ír, amit akar. Eddig is úgy volt. Kaptunk mi is éppen elég feketét, fehéret és tarkát, kapjon más is (vissza belőle).

Csa...    Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Demokrata MHGY
Vendég

#10655 Re: Re: Re: Re: Mindhalálotokig nácigörények lesztek!!!!!

2012-06-19 22:27

#10654: MHGYF - Re: Re: Re: Mindhalálotokig nácigörények lesztek!!!!! 

 Meg tudsz néha nevettetni. Ez a szar-hasonlat több, mint jó volt. Nem ismerem a célszemélyt, de a sok beírása alapján van róla elképzelésem, véleményem, az pedig nem jó. Na, ne is menjünk bele, úgysem lesz jobb semmi.

Most látom, hogy az egyiptomiak megint balhéznak Kairóban. Azok sem tudnak nyugodni. Én pedig addig nem akarok meghalni, míg nem jártam Egyiptomban, ahhoz pedig Kairo is hozzátartozik. Képzeld el, amikor jöttünk haza Izraelből, a repülő kristálytiszta időben repült 11.000 méter magasan és bemondta a sztuvi, hogy éppen Kairo felett repülünk és  a bal oldalon ülő szerencsés utasok ha most kinéznek, láthatják a piramisokat. Fantasztikus volt. Ettől aztán még inkább elszomorító, hogy megint áll a bál és átvette a hadsereg a hatalmat.

MHGY (V)

#10656 EZ IGEN!!!!!!!!!

2012-06-19 23:59

SZIASZTOK!!!!!! VÉGRE VALAMI TETSZETŐS BEÍRÁS!!!! EZ MÁR NAGYON KIJÁRT ENNEK A SZEMÉT ALAKNAK!!!!! ÉN SEM TUDTAM VOLNA JOBBAN MEGIRNI NEM TUDOM MELYITEK VOLT, DE ÜGYES!!!! UGY LÁTOM EBBE BENNE VAN VAGY FÉL ÉVI MÉRGED????? EZT ÉN IS IGY SZOKTAM, AMIKOR MÁR NEM TUDOM ELVISELNI, HOGY HASONLÓ SZAVAKAT SZÓR RÁNK A SAJÁT FÓRUMUNKON ÉS RÁADÁSUL MINDEN OK NÉLKÜL. MOST VISSZAKAPOTT BELŐLE VALAMENNYIT ÉS NEKÜNK MÉG OKUNK IS VOLT RÁ!!!!! AMILYEN AZ ADJON ISTEN OLYAN A FOGADJ ISTEN!!!!!

MONDTAM MINDIG, HOGY NYUGODTAN VÁGJUNK VISSZA ÉS NE BÁJCSEVEGJETEK VELE. JÓ, HOGY MÁR MEG NEM KÖSZÖNTÉTEK NEKI AZT A RENGETEG DÖGÖLJETEK 5 PERC MULVA MEG SZOCI NYUGGEREK BÜDÖSKOMCSIFÉRGEK A GYURCSÁNNYAL ÉS MSZP-VEL EGYÜTT
ÉS A FAJTÁTOK, STB. MIT TUDOM ÉN MÁR MIK?????

MOST BOLDOGGÁ TETT VALAKI. HURRÁ!!!!! KÖSZISZÉPEN, HOGY ELRENDEZTED HELYETTEM, MERT MÁR ÉN IS KÉSZÜLTEM RÁ.

EZEK UTÁN NINCS MÁS HÁTRA, MINT: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!

JÓ ÉJSZAKÁT A MIEINKNEK!!!!!


Vendég

#10657 Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálotokig nácigörények lesztek!!!!!

2012-06-20 01:01

#10653: Demokrata - Re: Re: Re: Re: Mindhalálotokig nácigörények lesztek!!!!! a bal oldalra mindig is az volt a jellemző, hogy nem ragadtatta el magát ilyen alpári módon

Kérdés: Honnan lehet tudni, hogy egy ocsmány büdöskomcsi patkány hazudik?

Válasz:  Onnan, hogy mozog a szája.


Vendég

#10658 Dögöljetek meg, ocsmány büdöskomcsi (azaz MSZP-s és gyurcsányista) férgek!

2012-06-20 01:08

"Lehetőleg máma még!". :) (Honnan és kitől való az idézőjeles irodalmi idézet, undorító büdöskomcsi patkányok? A helyes megfejtőt jutalmul 1 alkalommal nem fogom büdöskomcsi féregnek nevezni.)


Vendég

#10659 Re: EZ IGEN!!!!!!!!!

2012-06-20 01:36

#10656: MHGY (V) - EZ IGEN!!!!!!!!! MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!

Igen, addig legyen csak neked Gyurcsány Ferenc, te ocsmány büdöskomcsi féreg.  Még pár percig.

MHGYF

#10660 Re: Pusztuljatok el, ocsmány náci görények!

2012-06-20 02:01

#10658: - Pusztulj el elsősorban te, a fentebb vázoltak szerint!

Tartsd meg a jutalmadat, te szakadék, szégyent nem ismerő náci görény! A kipusztulásod pedig már tegnap is "késő lett volna"! Ha tudod, hogy honnan és kitől származik ezen idézet, jutalomból bekaphatod a saját farkadat és nem is 1x, felőlem ahányszor csak kedved szottyan rá!

Legközelebb pedig sajnáljon meg téged a redves szájú tehén és csókoljon szájon!

 


Vendég

#10661 Re: Re: Pusztuljatok el, ocsmány büdöskomcsi görények!

2012-06-20 02:53

#10660: MHGYF - Re: Pusztuljatok el, ocsmány büdöskomcsi görények!

Ezek szerint nem te leszel a nyertes, te ocsmány büdöskomcsi féreg.  Esetleg valaki más?


Vendég

#10662 Re: Re: Re: Pusztuljatok el, ocsmány büdöskomcsi görények!

2012-06-20 07:02

#10661: - Re: Re: Pusztuljatok el, ocsmány büdöskomcsi görények! 

 Nem hazudtolod meg magaad, te állatnak sem nevezhető véglény.


Vendég

#10663 Re: Re: Re: Re: Pusztuljatok el, ocsmány büdöskomcsi görények!

2012-06-20 08:48

#10662: - Re: Re: Re: Pusztuljatok el, ocsmány büdöskomcsi görények!

Szóval te sem tudod, te fölöttébb undorító és ocsmány büdöskomcsi féreg... :)


Vendég

#10664 Re: Dögöljetek meg, ocsmány büdöskomcsi (azaz MSZP-s és gyurcsányista) férgek!

2012-06-20 09:38

#10658: - Dögöljetek meg, ocsmány büdöskomcsi (azaz MSZP-s és gyurcsányista) férgek!

"Dögöljön meg Ady Endre lehetőlewg máma még"

 

Karinthy-tól az Így írtok Ti-ből Szabolcska Mihály.


Vendég

#10665 Re: Pusztuljatok ki, ocsmány náci görények!

2012-06-20 09:40

#10663: - Re:   Pusztuljatok ki, elsősorban te, felettébb undorító és ocsmány nácigörény-patkány!

Mi mindannyian azt tudjuk, hogy te egy felettébb erőszakos, undorítóbb és ocsmányabb nácigörény-patkány keresztezéséből világra huppant, igen förtelmes büdös sz@rkupac vagy, aminek az eltakarítása folyamatban van.


Vendég

#10666 Re: Pusztuljatok ki, ocsmány nácigörény-patkányok!

2012-06-20 09:43

10664: - Re: Pusztuljatok ki, elsősorban te, felettéb undorító és ocsmány nácigörény-patkány!

Te ráérsz holnap is, csak pusztulj el!!!   (Ez meg tőlem neked...-ből!!!)


Vendég

#10667

2012-06-20 10:29

Ha ebbe a fórumba, annak is az utolsó 20 hozzászólásába beleolvas valaki, azt hiszem, kissé elképed és visítva menekül. Nem tudja, hogy egy fasuszta idetalált hívatlan "vendég"ként és lekoptathatatlan. A pofáján a bőrt a rinocérosz megirigyelheti. Azt, hogy szégyenérzet, nem ismeri. Remélem, hasonló sors vár rá, mint Mubarakra Egyiptomban. Természetesen azt is remélem, hogy mihamarabb bekövetkezik.
MHGY (V)

#10668 ITT AZÉRT ELVISELHETŐ A KÁNIKULA!!!!!!

2012-06-20 14:30

SZIASZTOK!!!!! VOLTAM LUBICKOLNI ÉS HAZAUGROTTAM PÉNZÉRT. DÉLUTÁN MEGINT SEGÍTEK A BÜFÉSNEK, DE CSAK 1-2 ÓRÁT NEM TÖBBET ÉS MÁVAL BE IS FEJEZTEM EZT. MILYEN NYARALÁS AZ ILYEN?????
PÉNTEKEN MEGYÜNK HAZA OLYAN 18 ÓRA KÖRÜL, ÍGY BESZÉLTÜK MEG A TULAJJAL. MÁR SZOMBATON ÚJ VENDÉGEK JÖNNEK ÉS ŐK MÁR MAGASABB TARIFÁÉRT, AZT MONDJA A NŐ, HOGY AZ MÁR FŐSZEZON. 10 ÉJSZAKÁT VOLTUNK, DE A LEGJOBB NÁLAD VOLT LUKRÉCIA!!!!! 3 NAP TRÉFLI VOLT IGAZ, DE SZERINTEM NEM ROSSZ AZ ARÁNY FŐLEG, HOGY A KÁNIKULA IS BELE ESETT A NYARALÁSI IDŐNKBE.

MEGYEK VISSZA, MAJD ESTE IS ÍROK, ÜDV. MINDENKINEK!!!!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!
Lukrécia

#10669 Re: ITT AZÉRT ELVISELHETŐ A KÁNIKULA!!!!!!

2012-06-20 15:23

#10668: MHGY (V) - ITT AZÉRT ELVISELHETŐ A KÁNIKULA!!!!!! 

 Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.

Én most éppen meg kész ülök dögleni a melegtől. Kimegyek, letusolok a kerti zuhanynál, 5 percig jó, aztán már megint csak pihegek. Még a számítógép is melegít. Lehet, hogy a délutáni busszal bemegyek Földvárra, megmártózok a Balcsiban és jövök vissza a 3/4 5-ös busszal. Strandolni úgysem akarok.

Jó pihenést és pihegést.  Természetesen MHGY!


Vendég

#10670 Re: Re:

2012-06-20 16:47

#10664: - Re:

Őszintén gratulálok!! :)   Ha gyurcsányista vagy, akkor ezennel be is váltottad a megígért jutalmat.


Vendég

#10671 Re: Re: Re:

2012-06-20 16:53

#10670: - Re: Re:  

 Mi van, Görény Géza, megérkeztél? Még a nap is másként süt, ha gépközelbe kerülsz. Hogy az UV járja át a lelkedet és a testedet.


Vendég

#10672 Re: Re: Re: Re: Dögöljetek meg, ocsmány büdöskomcsi (azaz MSZP-s és gyurcsányista) férgek!

2012-06-20 17:02

#10671: - Re: Re: Re: Dögöljetek meg, ocsmány büdöskomcsi (azaz MSZP-s és gyurcsányista) férgek!

Remélem ilyenkor forróbban süt rád és  hamarosan sült büdöskomcsi féreg lesz belőled.

még demokratább MHGY

#10673

2012-06-20 19:29

Szióka!!
Kegyetlen meleg van nálunk is!! Majdnem egész nap a medencében ülök, mert az egész ház is már 27-28 C fokos lett tehát ott is nehéz már meglenni.
Vilmos milyen jól jártál az előszezonoddal. Kikaptál szinte egy hetes kánikulai meleget. Pénteken jössz amikorra már a forróság megszünik állítólag.
Addig még két napot sülhetünk. Bár az éjszaka türhető, kb. 23-tól már lehet aludni kényelmesen takaróval, mert addigra hűl le a levegő elfogadhatóra.

Megyek pancsizni, mert nagyon hamar újra melegem lesz. Már a vizem is felmelegedett ,úgyhogy éppen jó. Ettől még a fürdőben is tusolom magam a fürdőzés után, pedig le van takarva éjjelre a 3x4-es gumimedence, de hát kell fürdeni strand után.

Sziasztok, vigyázzatok magatokra!!

Kiemelt figyelemmel:   MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!

Lukrécia

#10674 Re:

2012-06-20 19:58

#10673: még demokratább MHGY -  

 Én is nemrég jöttem meg a Balatonból. Végülis nem kellett buszozni, mert az egyik szomszéd ment a feleségével a strandra és becsengetett, hogy megyek-e velük, mondom, a jóisten küldött, mire ő: meg az asszony. Jó volt, jobb, mint egyedül. A víz 25 °-os volt, ami már egész jó. Nagyon alacsony a Balaton, ez nem tetszik. Csak addig ne száradjon ki, míg én élek.

MHGY

MHGYF

#10675 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!

2012-06-20 22:58

#10674: Lukrécia - Re: ...

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/56547637/Sean+Connery+seanconnery.jpg

 

Vazze, én meg ezzel a rondasággal álmodtam! Még szerencse, hogy időben felébredtem, éppen csiklandozott a bajuszával. Ha akarod, átküldöm Neked!