Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

még demokratább MHGY

#10501 Re: Re: Re: Re: M.H.GY = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC...

2012-06-06 15:57

#10494: - Re: Re: Re:  M.H.GY = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC...

Már ne haragudj, de te nem tudnál valahogy valahol másutt "vendégeskedni"??

Mieinknek!

Ti meg képzeljétek lenn voltam Balcsin dolgozni 2 napig, oltári vihar a munka csuszott ezért. Ma haza jöttem és Budapest környékén gyönyör szép az idő.

Lukrécia téged pedig megcsaltalak majdnem, de elverte az eső a szép asszonyt a szomszédból. Nincs szerencsém, mint kurvának a jámbor élethez!! Ahogy jött a vihar a hölgy elhuzott, mint a vadludak. Pedig jó nő volt kb. olyan 50 körüli és ott takarítgatott a kis házában egyedül. Mindenesetre baloldali szavazó, még előtte este megtudtam, mert tőle hordtam a vizet. Ez egy felujítás alatti ház, ahol én dolgoztam és víz még nincs csak kutból a fürdéshez való.

Szióka Nektek.

 

M.H.GY.

#10502 Re: Re: M.H.GY = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC...

2012-06-06 17:43

#10500: M.H.GYF - Re: M.H.GY = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC... 

 Persze, ezekre nem érdemes még szót sem vesztegetni.

L.
Vendég

#10503 Re: Re: Re: Re: Re: M.H.GY = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC...

2012-06-06 17:45

#10501: még demokratább MHGY - Re: Re: Re: Re: M.H.GY = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC... 

 Nem fog máshová menni, az ilyen piócafaja erre veri ki a brokit. Dákót nem mondanék, neki olyan sosem volt. Szót pedig nem érdemel, mert csak magadat hergeled fel az ő szemétsége miatt, azt pedig nem érdemes ezen a szép kora nyári napon.

Itt voltál a közelemben és nem kerestél meg, ez nem szép dolog. Azért nem jelentkeztél, nehogy rávegyelek egy kiruccanásra? Még a birkáim is üdvözöltek volna.

Jövő héten átnézek a sógorékhoz, ne keressél.

MHGY (V)

#10504 Re: Re: Re: M.H.GY = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC...

2012-06-07 16:54

#10503: L. - Re: Re: Re:  M.H.GY = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC...

SZIA!!!  NEMTOM MIKOR MÉSZ BÉCSBE VAGY AU-BA ÉS MEDDIG MARADSZ???? MEGYÜNK LE BALCSIRA 7-8 NAPRA ÉS ÖSSZEFUTHATNÁNK SZERINTEM. LESZ MEGLEPETÉS IS.  EGYÉBKÉNT ARRA FELÉTEK LESZÜNK, DE NEM EGYEDÜL HANEM EGY PÁRAN, DE MÉG MOST TITOK!!!!!!

MAJD JELEZD, HOGY MIKOR NEM LESZEL OTTHON!!! 1-2 NAPOT TUDUNK VARIÁLNI, HOGY UTÓBB MEGYÜNK.

 

ADDIG IS  MINDHALÁLIG  GYURCSÁNY FERENC!!!!!  CSÓKA. (Vili)


Vendég

#10505

2012-06-07 17:38

Van itt egy baromság!


Vendég

#10506 Re:

2012-06-07 19:01

#10505: -  

 Éspedig?


Vendég

#10507

2012-06-07 20:13

Marad is a baromság!

M.H.GY.

#10508 Re: Re: Re: Re: M.H.GY = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC...

2012-06-07 20:20

#10504: MHGY (V) - Re: Re: Re: M.H.GY = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC... 

 Jövő héten, látogatok egy kicsit rokont. Már ideje, 3 éve nem találkoztunk. Olyan kevesen vagyunk már élők a családból, hogy azt ápolni kell. Apám hugának, azaz nagynénémnek a Párizsban élő lánya, aki jön egy hétre Bécsbe. Miután a szülők lakását megörökölte, nem lesz gond hol lakni. Sokat levelezünk emilen, de azért a személyes együttlét más. Keddtől csütörtökig leszek oda, úgy rendezzétek a kiruccanást, hogy vagy lőtte, vagy utána találkozzunk. Utána állítólag már fürödni is lehet a Balcsiban. Igaz, én vasárnap is láttam a vonatból 1-2 elvetemült alakot  Szabadin  meg Földváron a strandon. Majd jól felfáznak, de magukra vessenek.

Remélem, Ferivel is fogok a közeljövőben összefutni, már nagyon várom.

Szerénke
Vendég

#10510 EZ A BAROMSÁG!!!

2012-06-07 21:00

Na, jó, azt hiszem feladom.

Idekeveredett elém egy híresség-hasonmás lap, én meg gondoltam megnézem, hogy vajon ki a f.szra hasonlítunk? Behelyeztem a fotókat, megjelöltem rajtuk, amit kellett és ezt a fenti, Ralph Macchio, képeket adta ki, 89 %-os hasonlóság gyanánt. Még a hajszínt is megadta, azt nem tom' hogyan tudták. Némi hasonlóság van, az, hogy mindenki elég helyes és a színek. Pedig fekete-fehér régi képet másolt a gép.

Arról bezzeg elfeledtek tájékoztatni, hogy mit kóstál ez a 90-es tel.szám, nem maradt egy ruppóm sem a kártyán, pedig most volt feltöltve. Ráadásul meg sem tudom mutatni a nagy hasonlóságot, mert a beillesztés után csak ez a pasi maradt a képen, azt meg letöröltem azzal, hogy ez egy baromság.

Lukrécia, Te megnézheted, az egyik az a felnőttkori tablókép volt, a másik pedig a 8 éves kori osztálykép. Csak ilyen "nagyarcú" képeket tudnak másolni, ami szembe nézetben van.  Magamról itt nincs ilyen. Ha van is, azt sem tudom hol, tán az Öcsinél, ahol lefoglaltam egy emeleti, 32 nm-es szobát tárolónak. Nem használja a 3. szintet egyáltalán. Fűtés azért van, ha gyengéden is, nehogy megfázzanak a holmijaim télen.

Ennek a semmitmondó akciómnak az ára kb. 2000 Ft/db lehetett.

Lukrécia, légy szíves, nézd meg a képeket, hogy van-e hasonlóság? Kíváncsi vók, hogy ítéled meg, mert azért Te nem ismered a famíliámat személyesen, (mekkora szerencséd van).

M.H.GY.

#10511 Re: Ralph Macchio

2012-06-07 21:19

#10509: - Ralph Macchio 

 Hogy én nem vagyok vagy 40 ávvel fiatalabb...


Vendég

#10512 Re:

2012-06-07 21:21

#10510: -  

 Gratula!!! Tiszta anyja!

Szerénke

#10513 Re: Re: Ralph Macchio

2012-06-07 22:40

#10511: M.H.GY. - Re: Ralph Macchio

Nekem biztos Gobbi Hildát adta volna ki, ha lett volna olyan fotóm, amit meg tudtam volna nézetni. Úgy másolta a gép, mint az állat, csak pislogtam. A haj- és bőrszínt nem is értem, hogyan állapíthatja meg. Az arcforma még érthető, mert a két szem, az orr és száj bejelölését kérik. Azzal együtt az egész arcot méricskélték valami vonalak.

Tudod, Greguss Zoltán gobbihildázott le eccer, mikor elmentünk vele mulatni. Hű, de tudott, átvette a terepet azonnal, pedig már vén trotyli vót, de k jól nótázott és jópofa volt. Azt mondta, hogy olyan boszi vagyok, mint Gobbi Hilda. Most ezt nem értem, akkor meg nem érdekelt, de én nem vók buzi, csak nem azt hitte? Meg annyira randa azért nem lehettem 20-22 éves koromban. Mindegy, Ő ezt mondta és már nemtom' meg soha, hogy miért. Azért iszogattunk is akkor egy cseppet... A barátnőm és egy fiatalember kollégám volt még velünk. Meghívott bennünket, csak úgy, bulizni.

Nem mélázgatok tovább, jó éjt.

Ui.: Holnap temetés lesz. Ez a hét egy agyonzsúfolt borzalom volt. Tárgyalás, fiam hazaérkezése, szokásos levelezések a t. hatósággal, helyette.  Fekete rucik mosása, ezt kézzel szoktam természetesen, majd vasalása, meg azt is.  Nem kívánom senkinek.

MHGY (V)

#10514 Re: Re: Re: M.H.GY = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC...

2012-06-08 10:26

#10508: M.H.GY. - Re: Re:  M.H.GY = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC...

SZIA!!!  MINDEN ÁLMOM AZ, HOGY FLETÓVAL TALÁLKOZHASSAK VALAHOGY!!!!!!!

MAJD AKKOR KEDDEN MEGYÜNK LE ÉS EGY HÉTIG MARADUNK BALCSIN. AZT MÉG NEM IS IRTAM, HOGY A POGI SÜTÉSRE FEL KELL KÉSZÜLNÖD!!!!!!!!!! MEGFOGSZ LEPŐDNI ANNYIT MONDOK. REMÉLEM MINDEN UGY LESZ, AHOGY TERVEZEM.

JÓ UTAT NEKED BÉCSBE, AMIKOR HAZA ÉRSZ MI MÁR OTT LESZÜNK!!!!!

SZERÉNKÉNEK RÉSZVÉTEM A TEMETÉS MIATT.

AZT AMIT IRT A HIRESSÉG HASONMÁSOKRÓL AZ HOL VAN, MERT ÉN IS KIPRÓBÁLOM. EGYET MEGÉR, DE TÖBBET BIZTOS NEM.

EGYÉBKÉNT MATOLCSI BEJELENTETTE, HOGY VÉGETÉRT A VÁLSÁG!!!!! CSAK EZEKNEK MÁR MIT HISZ EL A ZEMBER?????? AMIKOR GYURCSÁNYÉK VOLTAK AKKOR AZT MONDTÁK, HOGY NINCS IS VÁLSÁG. EZEK SZERINT MOST, HOGY ŐK VANNAK MOST VOLT VÁLSÁG???? TETVES EGY BANDA!!!!!!!

SZIASZTOK MEGYEK MINDJÁRT DOLGOZNI.


Vendég

#10515

2012-06-08 13:00

Aláírásommal támogatom e petíciót.

Vendég

#10516

2012-06-08 19:35

Mink erdéjiek meg az Orbán viktort szeressük nagyon.

Vendég

#10517 Re:

2012-06-08 20:54

#10516: - Mink erdéjiek meg az Orbán viktort szeressük nagyon.

Te csak egy ocsmány büdöskomcsi féreg vagy Csonka-Magyarországról, nem erdélyi. Egy erdélyi le tudja írni Erdély nevét.

Persze ettől még szeretik Orbán Viktort  Erdélyben is.


Vendég

#10518 Re: Re:

2012-06-08 21:20

#10517: - Re:  

 Mink is letuggyuk irni rendessen, de akkor min dühöngenél szarjancsi? Ugyhogy marad Erdéj pontos jével.

MHGYF

#10519 MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-06-09 10:44

Jó reggelt!

Naná, hogy mink is letuggyuk irni rendeSSen, lásátok:

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!
Erdélyt pedig szeretjük! Vagy inkább tanuljunk meg ragozni(?): SZERETNÉNK!

M.H.GY.

#10520

2012-06-09 11:12

Napsugarast!
Nálunk Somogyországban éppen beborult, de nagy a fülledtség.
Na, mit szólsz, sikerült megint kihogyni a senkiháziból az állatot. Persze a művészet az lenne, ha az embert tudnánk belőle kicsalogatni. Na az lenne igazán feladat.
MHGYF

#10521 Re: Most éppen napsugaras...

2012-06-09 11:57

#10520: M.H.GY. -

Nálunk is olyan felemás az idő, hozzám hasonló. Hol süt a nap, hol nem, én meg hol álmos vagyok, hol még álmosabb. Főzni nem igen kell, egy csirkét sütök, Sanyi meg hoz sütiket és ennyi. A tanyára kéne menni robizni, de én félek ott, mert mindig arra gondolok, hogy jöhet valami állatka, mondjuk patkány, egér vagy netán sikló, vagy mit tudom én, hogy mi. Elszoktam én már az ilyen erdős vidékektől, nem is tudnék ott lakni. Mókus is van ott, de én attól is félek. Ugyan még egy példányt nem láttam belőlük, de - valszeg - nem is fogok.

Végre vége lett a hétnek, inkább csak ki akarom pihenni a fáradalmakat, mármint a lelkit és az idegit, mert nem volt mindegy a temetés, már olyan elég belőlük. Az unokahúgom étteremben látta vendégül a 45 fős csapatot. Tudod, mi 2 napig sütöttünk, főztünk - harmadmagammal - a szüleim temetésére és az Öcsi 50 nm-es nappali+étkezőben terítettünk meg, és a 20 nm-es teraszon és a bejárat előtti 10 nm-es tornácon volt a duncsizás, pl. tavaly május 10-én is.

Hazafelé jövet megnéztük a keszthelyi telket, oda is lehet menni kaszálni, asszem márciusban voltunk.

Federer kikapott Djokovictól, de úgy, hogy mind az első, mind a második szett közepéig agyonverte Djokot. Attól kezdve csak rontott, 48 ki nem kényszerített hibája és 33 nyerő ütése volt. Djokonak 18 hibája és 27 nyerője. Ez az a stat., ami azt jelenti, hogy Fed verte önmagát. Gondoltam, ez szándékos volt, van is tippem, hogy miért, de hosszú. Annyi szent, hogy megint megmutatta, mi az álomtenisz, így nincs harag, - a közönség is Őt ünnepelte.

Neked pedig jó lesz a kiruccanás Bécsbe, pár napot ott is ki lehet bírni. Pusz.

 

M.H.GY.

#10522 Re: Re: Most éppen napsugaras...

2012-06-09 13:28

#10521: MHGYF - Re: Most éppen napsugaras... 

 Most éppen borús - itt.

Tudom, nem könnyű egy családtagot, jó barátot elveszíteni, nekem is kijutott az elmúlt 3 évben a "jó-"ból. Gondolj a közösen eltöltött szép napokra.

A kiruccanásom sógorékhoz szerdán lesz, lehet, hogy egészen hét végéig, ha kibírjuk egymást. Csütörtökön elvisznek az Operába, ahol belül még sosem voltam Bécsben. Egyszer voltam a Zeneakadémián, ahonnan az újévi Strauss koncertet szokták közvetíteni, az sem volt rossz. Hát így most kicsit többet kell csomagolnom, de ez legyen a legnagyobb bajom.

Az Operát eddig csak kívülről volt alkalmam megcsodálni, most, ha minden úgy alakul, ahogy szeretnénk, kapok belülről is egy kis élményt. Hogy mit játszanak, tulajdonképpen mindegy is.

Majd még jelentkezem, most megyek tenni a dolgomat.


Vendég

#10523 Re: MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-06-09 15:28

#10519: MHGYF - MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!! Erdélyt pedig szeretjük! Vagy inkább tanuljunk meg ragozni(?): SZERETNÉNK!

Cserébe kihagyok egy darab "büdöskomcsi férgezést".  :)

MHGYF

#10524 Re: Re: MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-06-09 17:25

#10523: - Re: "kihagyok egy db büdöskomcsizást"

Nofene, ezt meg kell, hogy köszönjem. Te csak nem valami úriember féle vagy, aki ügyesen titkolja?

Netán az üzleteléshez is értesz?

Ha igen, akkor, légy szíves, határozd meg, hogy mi az, amiért véglegesen kihagynád a kedvenc mondókádat?

Nekem sok mindent megérne!

 


Vendég

#10525 Re: Re: Re: MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-06-09 17:27

#10524: MHGYF - Re: Re: MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!! légy szíves, határozd meg, hogy mi az, amiért véglegesen kihagynád a kedvenc mondókádat?

Ezt te sem gondolod komolyan! :D