Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

MHGYF

#10526 Re: Re: Re: Re: MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-06-09 17:33

#10525: - Re: Re: Re: MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

Nem akarlak felhergelni, de én majdnem mindig és majdnem mindent komolyan gondolok.


Vendég

#10527 Re: Re: Re: Re: Re: MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-06-09 17:37

#10526: MHGYF - Re: Re: Re: Re: MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!! Nem akarlak felhergelni

Sem te, sem más nem tud felhergelni. :)  Na, megyek napozni a kertbe kicsit.

MHGYF

#10528 Re: Re: Re: MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-06-09 17:51

#10527: - Re: Re: Re:  MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

Mondanám, kellemes napozást, de borús lett az égbolt.

Még mindig nem akarlak felhergelni, csak szeretném tudni, hogy, ha téged nem is lehet, akkor miért beszélsz mindig olyan csúnyán?


Vendég

#10529 Re: Re: Re: Re: Re: Re: MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-06-09 20:24

M.H.GY.
Vendég

#10530 Re: Re: Re: Re: MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-06-09 20:24

#10528: MHGYF - Re: Re: Re: MHGYF = MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!! 

 Környezeti ártalom. Ezt hozta otthonról. Volt nekem egy kollégám, nagyon intelligens volt, annak ellenére, hogy nemzetközi sofőrködött 13,6-os kamionon. Mindig volt nála 3-4 könyv, hogy ha beragadna valahol hét végén, ne unatkozzon. Ő mondta, hogy van, akinek a sörösdoboz, van, akinek a könyv esik a fejére. Az övére könyv esett. Igaz, nem beszélt csúnyán.

még demokratább MHGY

#10531 Vihar volt!!

2012-06-09 22:25

Akkora vihar volt itt nálunk, hogy nem emlékszem lett e volna ettől nagyobb valaha is?? Lekapta a cserepeket a tetőkről és kicsavart vagy 5-6 fát az utcánkban. Jól telibekapott minket. Nem volt áram vagy 2 órán keresztül és nem láttam a pipától, mert mentek focimeccsek és semmit nem nézhettem belőle. Talán még tudjátok hol lakom??

Van aki olvasni szeret és van aki káromkodni. Már megszokhattuk, hogy nekünk az utóbbi olvasgatása jutott részül.
Mindenkinek jóéjszakát, szióka.

M.H.GY.

#10532 Re: Vihar volt!!

2012-06-10 01:05

#10531: még demokratább MHGY - Vihar volt!! 

 Azt hittem, elment mellettünk, mert az esetek 99 %-ában nyugatról megy a főváros felé a vihar. Tévedtem. Nálunk most tört ki, kb 10 perce megállás nélkül vakuznak fentről. Iszonyat hangzavar van. Az áram még nem ment el, de ami késik, nem múlik. Így éjfélhez közeledve egész jó szórakozás a vihart figyelni. Iszonyat nyomott a levegő, nem bírok aludni. Az eső is rákezdett, holnap nem kell locsolno. Remélem, a jég nem fogja elverni az uborkámat, harmadszor nem szeretnék vetni. Remélem, a birkáimnak nem lesz bajuk.

Ma délután voltunk fent Sanyinál, vittünk neki virágot. Csináltunk képeket, ha átküldte sógornőm, továbbítom.

Szerdán megyek sógorékhoz és úgy néz ki, szombatig maradok.

Mostkikapcsolok, mert féltem a technikát, egyre nagyobb a vihar.

Jó éjt.

 


Vendég

#10533

2012-06-10 11:25

Napsugaras szép napot mindenkinek!
MHGYF

#10534 Re: Napsugár nélküli nap...

2012-06-10 12:30

#10533: -

Áh, Cicababa, ez olyan ágybacsalogató idő, úgyhogy adunk a pihizésnek.

Barátnőmék most jöttek haza Szemesről, 3 hétig voltak. Jövő héttől a húgáék mennek le 2 hétre és majd utána megyünk mi. Talán addigra beköszönt a nyár. Ez a proli nyaralás, olcsó és nem ráz. Ingyér van, kajálni meg itthon is kell. A ház ugyan nem éppen proli ház, 2 szintes, full berendezett, 200-as telekkel, szalonnasütő, hintaágy stb. Két hét alatt még sanszos, hogy lesz jó idő is. Majd meglátjuk, ahogy a vak mondta...

Fiamék Csopakra mennek, ahova a lány apja jön haza két hétre, úgyhogy nekik teljesen ingyér lesz. Szeretnek pecázni és a kertben elrendezik a halsütést-főzést stb.

Nekem úgy a jó, hogy külön és nem is egy időben megyünk nyaralni velük. - Naja, de ezt még meg is kell, hogy érjük, miután ember tervez, Isten végez...

Közben látom kukucskálgat a napocska is, pedig már beleéltem magam a döglésbe.

Akkor nincs más hátra, mint, hogy napsugaras szép napot kívánjak én is Mindenkinek!

FLETÓNAK IS MINDEN JÓT, KIS CSALÁDJA KÖRÉBEN!!!

MHGY (V)

#10535 LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-10 16:38

SZIASZTOK!!!!!!! FELÉNK IS VOLT VIHAR, DE ÉN DOLGOZTAM A BELVÁROSBAN. PERSZE OTT IS VOLT FELHŐ SZAKADÁS ÉS MINDEN AMI NEM HIÁNYZOTT. VALAHOGY OTT KEVÉSBÉ HALLATSZIK A VIHAR, MERT ELÉG NAGY ZAJ VAN AZ ÉTTEREMBEN CSÖRÖMPÖLÉS ÉS EGYEBEK. A II. KER. MÁR ZORÁBB VOLT, MERT MÉG  EGY PÁR GALLY IS LETÖRÖTT ÉS A SZÜLEIM MÉG ÁRAMTALANITOTTAK IS.

MÁR SZABIN VAGYOK, KEDDEN MEGYÜNK BALCSIRA ÉS LUKRÉCIA TE MOST VÉGÜL MIKOR ÉRKEZEL HAZA BÉCSBŐL??????
HÉTVÉGÉN ÖSSZEFUTHATUNK ÉS LESZ MEGLEPETÉS IS, AMINT IGÉRTEM.
MAJD VÁLASZOLJATOK!!!!

SZIASZTOK!!!!!

L.
Vendég

#10536 Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-10 16:55

#10535: MHGY (V) - LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!! 

 Valszeg szombaton, most úgy néz ki. Majd jelentkezem.

MHGYF

#10537 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-11 12:35

#10536: L. - Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

Helló!

Én már harmadik napja csak úgy éppen, hogy elvagyok ebben a fülledt időben. Tegnap pl. egész nap ágyban maradtunk. Ma válaszoltam Neked, utána leesett a gépem és tönkrement. Most a gyerekéről írok, de ez olyan szokatlan, meg nagyon nagy is. Elvitte a gépemet ide a szervizbe a barátjához, lehet, hogy többe kerül a leves, mint a hús, majd meglátjuk. A régi gépem is leesett egy párszor, de annak attól semmi baja nem lett. Ráadásul most az is szervizben van, mert annyira lassú volt, hogy valamit majd tesz bele a szerelő és vagy 2 hete ott van nála, lehet már kész van, majd kiderül. Végén gépem sem lesz. Nem érdekes, mert jön Wimbledon, olimpia és utána az US Open, előtte a két felvezető 1000-es versennyel. Ez marha sok program és olyan, amit imádok.

Mai híreket semmit nem olvastam, attól még MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

További szép napot!

L.

#10538 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-11 13:47

#10537: MHGYF - Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!! 

 Elgem is kegyetlenül megvisel ez a fülledt meleg. Esküszöm, májusban Izraelben az 50°C nem tűnt ilyen melegnek. Ott száraz a levegő és egyfolytában mozog is. MEnnék újra, de nem szabad telhetetlennek lenni.

Szerdán megyek a sógorokhoz, megvettem ma a jegyet. 4 napos, kedvezményes, úgyhogy szombat éjfélig maradhatok. Ez így pont jó.


Vendég

#10539 Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-11 16:09

#10538: L. - Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!! MEnnék újra

Menjél csak, ocsmány büdöskomcsi féreg. De  ne gyere vissza ide.


Vendég

#10540 Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-11 17:08

#10539: - Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!! 

 Téged oda be sem engednének. Oda csak emberek mehetnek, emberszabásúak nem.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-06-11 17:53



Vendég

#10542 Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-11 22:56

#10540: - Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

A fene sem akarna olyan sok büdös zsidó közé menni.  Menjetek csak szépen oda ti, ocsmány büdöskomcsi férgek és robbanjatok fel  velük együtt... :)

Lukrécia

#10543 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-11 23:56

#10542: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!! 

 Filike, vagy Filiszteus, mindegy is, jól figyelj ide. Délután már egyszer belefogtam, írtam neked, de el is távolítottam. Kár volt, nagyon jókat írtam, de még mindig azt gondoltam, hogy megbánthatlak vele, így töröltem. Most elmondom, hogy amiket te írsz, azok csak egy nagyon beteg elméből pattanhatnak ki. Menj orvoshoz, míg nem késő. Lehet, hogy valamikor még kár volt érted, ma ezt már megkérdőjelezem. Túlmentél egy határon, amit meghúznak az ép és a bomlott elme között. Jó terápiát, ha megfogadod.

Demokrata

#10544

2012-06-12 09:16

Miniszterelnök úr!
Ma is csak Önben bízom! Tegyen valamit, mielőtt az ország teljesen tönkremegy!
MHGYF

#10545 Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-12 15:41

#10543: Lukrécia - Re: Re: Re: Re:  LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

Helló!

Nincs gépem, csak időnként használom a gyerekét. Böcsülettel idehozza a szobámba, amikor nincs rá szüksége.

A tegnap reggel összetörött új gépet megveszik alkatrésznek, bukta 80 rugó. 20-ért megcsinálják a régit, állítólag attól gyorsabb lesz, mint volt. Na, persze azt nem lesz nehéz túlszárnyalni. Ilyen pitiáner gondjaim az életben nem voltak. Amikor másodmagammal éltem a gyerekkel, még akkor is a Sütő u. 2 sz. és az Erzsébet tér 2 sz. ai. butikokból öltözködtem és a fiam is hasonlóképpen. Vagy 30 zsák ruhám van az öcsémnél, de minek? Jelenleg félzsák belvárosi butikos cuccot nem tudnék megvásárolni. Fel a fejjel, tán ennél rosszabb már nem lehet?!

Más: Már kezdem azt hinni, hogy lehetséges egy másik büdöskomcsizós is.  Egyébként - szerintem - ez a viselkedés inkább lelki bajra utal, mint agybajra... Bár a lelki betegségbe is bele lehet bolondulni, legalábbis, ha hosszútávon fennáll. Szerintem arra lehet mondani, hogy "haragban a világgal" c. betegség.

Látom, Vilmos "jó időt" fogott ki a balatoni nyaralásra, bár hétvégére változást jósolnak. Vilmos, drukkolok, hogy azért jó időd is legyen és kellemes "pihegést" kívánok.

Olvastam a híreket, most valamit a nyugdíjakkal variálnak. A gyermekteleneket és egygyermekeseket un. "pontlevonással" akarják sújtani. Azt nem tom', hogy a gyerek, mint pontszám, melyik szülőnél jelentkezik majd. Sanyinak is, nekem is egy van. Sanyi volt nejének még van plusz egy, másik férjjel közösen.  A fiam apjának is van plusz kettő, új nővel közösen. Ha valaki tudja, hogy ezt hogyan vehetik figyelembe, az - legyen szíves - írja meg, mert én nem tudom megfejteni. Mindenesetre, a 3 és 4 gyerekesek kapnak plusz pontot. - Ez megint a módosoknak kedvez, akiknek van pénzük a gyermekek felnevelésre.

Lukika, Neked még eccer: kellemes bécsi kirándulást kívánok! Magamnak pedig egy új laptopot!

Pusz.: Sz.

MHGYF

#10546 Re:

2012-06-12 15:53

#10544: Demokrata -

Kedvenc Miniszterelnököm!

Mi is - a Demokratához hasonlóan - csak Önben bízunk! Reméljük, hogy nem hiába!

Mindenesetre, ezt a nyugdíjbaromságot, amit OV kitalált, jó lenne, ha első lépésként visszaállítanák, a lenyúlt magánnyugdíjkasszával együtt, ha - valami csoda folytán - kormányra kerülnének. Én hiszek a csodákban!

L.

#10547 Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-12 16:04

#10545: MHGYF - Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!! 

 Van egy kis hiányérzetem. Az én fiam 3 éve meghalt autóbalesetben. Gondol rá ez a "drága" kormány, hogy az a szülő, aki elveszítette a gyerekét, az gyermektelenné vált jogilag? Nem elég a gyermeket eltemetni, még azt a jogot is elveszik tőlem, hogy anya lehessek? Még anyagilag is megbüntetnek. Gratulálok!!!!

MHGY (V.)

#10548 Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-12 20:22

#10547: L. - Re: Re: Re: Re:  LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

SZIASZTOK!!!!! MEGÉRKEZTÜNK A VÁRVAVÁRT BALATONI NYARALÁSRA. MINTHA EGY HULLAHÁZBA LÉPTÜNK VOLNA BE OLYAN KIHALT A FŐUTCA. REMÉLEM TÉNYLEG JÖN A JÓ IDŐ, MERT IGY ÉRTELME NINCS A MARADÁSNAK, HOGY CSAK A HÁZBAN KUPOROGJUNK EGYRAKÁSON ÉS ITALOZZUNK. NEM TUDUNK MIT TENNI MINT PIHENGETÜNK EGY KICSIT, AMI AZÉRT RÁNK IS FÉR.

EZEK SZERINT TE LUKRÉCIA CSAK SZOMBATON JÖSSZ MEG BÉCSBŐL????? AKKOR TALÁN VASÁRNAP TALÁLKOZHATUNK VAGY HÉTFŐN????? ADDIGRA MÁR JÓ IDŐT MONDTAK, DE MAJD MEGLÁTJUK. MAJD HÍVJUK EGYMÁST!!!!!!

SZERÉNKE KÖSZI A JÓ KIVÁNSÁGODAT, MÁR MINT AMI AZ IDŐRE VONATKOZOTT.

ÖREG!!!!! TE IS IRJÁL VALAMIT VAGY GYERE LE HA VAN KEDVED, MERT TUDUNK HELYET CSINÁLNI. AMUGY HATAN VAGYUNK ÉS IGY 1600 FT A NAPI SZÁLLÁSUNK EBBEN A 3 SZOBA NAPALIS CSALÁDIHÁZBAN. HA JÓ LESZ AZ IDŐ AKKOR AZÉRT RÁHUZUNK MÉG 1-2 NAPOT ÉS BEPÓTOLJUK EZT A HETI ROSSZ IDŐT, AMI ELÉ NÉZÜNK.

ÜDV. MINDENKINEK ÉS MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC. (Vilmos)

L.

#10549 Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-12 21:18

#10548: MHGY (V.) - Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!! 

 Érezzétek jól magatokat és jó időt!

Szombat este beszélünk!

keller

#10550

2012-06-12 22:19

Támogatom a petíciót!