Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

M.H.GYF

/ #10381 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-23 19:03

#10380: Anti-Filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re:

Én 99,9 %-ban biztos voltam benne, hogy Filike és a büdöskomcsizós (és miegymás), egy s ugyanaz.

Mégis, valahogy Filikét jobban megszerettem, mint kellett volna, mert ezen a néven és egy másikon - 99,9 %-ban - szeretni való volt.  Persze, azért el szokott telni elég hosszú idő, amikor a komcsizást abbahagyta, vagy csak ritkán élt vele, mert különben nem szeretem meg.

Ez van, tévedni emberi dolog. Bár a minap azt mondta, hogy nem vagyok ember: akkor legyen állati dolog. Velem lehet egyezkedni.

Ilyen a természete, "természetesen" nem tehet róla. Amikor még az Erzsébet téren laktam, 1998-ban, volt nálam a MIÉP-es Szentgy...Péter, valahogy Ő más volt.

Azt még nem fejtettem meg, hogy vajon mi baja van velünk, de már nem is akarom. Bár nem emlékszem olyan esetre, hogy mi kezdeményeztünk volna bármilyen trágárkodást vele szemben, bármikor is?! Még az is lehet, hogy felsőbbrendűnek gondolja magát? Az pedig súlyos betegség! Akkor gyógyuljon meg!!!

Nem mélázgatok ezen tovább, inkább azt javaslom, hogy hagyjuk abba ezt az egészet a fenébe. Sziasztok.