Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Demokrata

#10384 Re: Re: Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak!

2012-05-23 21:02

#10383: - Re: Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak! 

 Utoljára írok neked és most a te stílusodban, te nagyon gusztustalan büdösfasiszta hányadék. Tanuld meg az igazi történelmet, Horthy igenis háborúba kormányozta az országot. Ezt csak az olyan fasiszták magyarázzák félre, mint amilyen te is vagy. Nem kell válaszolnod, sikerült megölnöd a fórumot, nem fogok rá válaszolni. Levelezgessél magadban a stílusodban. A stílus maga az ember. Már, aki ember, te nem vagy az, még annak sem vagy jó, te fasiszta 000000.

Válaszok


Vendég

#10387 Re: Re: Re: Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak!

2012-05-23 23:33:25

#10384: Demokrata - Re: Re: Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak!

Nézd, te fölöttébb visszataszító és nagyon ocsmány büdöskomcsi féreg, leírhatod ugyan még párszor, de az ismert történelmi tények alapján Horthy kormányzó úr nem "kormányozta háborúba az országot", csak nem sikerült kimaradni belőle.

még demokratább MHGY

#10388 Re: Re: Re: Demokratának!!!

2012-05-24 19:01:17

#10384: Demokrata -  MHGY

Szióka!! Ti vagytok a hibásak, mert szóba álltatok most meg ezzel vagy ez is ugyan az. Engem nem érdekel és nem is foglalkozom azzal, hogy miket irkál. Valamikor nekem is beszólt valami nem tetszőt és én azóta levegőnek veszem.

Egyébként írtam, hogy a jövő héten megyek 2 napra Szemesre dolgozni, hogy majd összefuthatunk.

 

Amúgy meg MHGY, azaz Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Sziasztok.