Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#10376 Re: Re: Másolós majomnak!

2012-05-23 13:41

#10372: - Re: Re:  "mint már írtam..."

te, faragatlan tahó és akkor mi van, ha már írtad? Ki a f.sznak képzeled magad, hogy leírsz valamit és attól az úgy is van?

két barátom él Kínában, az egyik 11. éve, 3 szakorvosi vizsgával, a másik 5 éve oda házasodott, ő asztalos.  Évente itt laknak nálam egy-egy hétig, hallgathatok épp eleget a virágzó kommunizmusukról és arról, hogy a f.szt van náluk diktatúra.

az pedig Horthy "érdeme", hogy háborúba kormányozta az országot, ez nem vita téma, hanem tény, ezt megkérdezheted a nagyanyádtól vagy a korosztályától.

a művelődést pedig meghagyom neked, van bajod a bunkóságoddal úgyis épp elég, foglalkozzál azzal! Ne diktátorkodj!

 

Jó éjt, te gyűlölködő tuskó!

Válaszok


Vendég

#10377 Re: Re: Re: Másolós majomnak!

2012-05-23 15:27:30

#10376: - Re: Re: Másolós majomnak!  

 Mi a francnak állsz szóba ezzel ez embernek nem nevezhető véglénnyel, akár büdöskomcsizóként, akár filiszteusként jelenik meg?  Ha most filiszteus kis f-el megjelenik és elkezdi bizonygatni a saját nemlétező igazát, csak engem fog igazolni. Undorító féreg és még én védtem másokkal szemben, én marha!


Vendég

#10383 Re: Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak!

2012-05-23 19:42:41

#10376: - Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak!

Az már "megbeszéltük", te igazán nagyon undorító büdöskomcsi féreg, hogy lehetetlen volt kimaradni a világháborúból (ez csak az egészen különleges helyzetű Svájcnak és Svédországnak sikerült), tehát Horthy kormányzó nem kormányozta háborúba az országot,  vagyis  ez tényleg nem vitatéma.

még demokratább MHGY

#10390 Re: Re: Re: Vendégnek!!!

2012-05-24 19:14:26

#10376: - Kedves Vendég!!

Már bocs, de azt nem tudom, hogy te ki vagy? Ezen a fórumon te se állj oda egy ilyen emberrel vitázni!! Mert nincs miért. Ő nem közénk tartozik. Azt hiszem ez első látásra kitünik a szövegéből.

Neki kell a Horthy szobor nekünk nem. Na és?? Ez van mindenki azt választ egyelőre, amit akar.

Még egyszer bocs és szia.