kdfsz-dec-24

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) kdfsz-dec-24 petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51 Re: Re:

2016-10-28 05:55

#5: - Re:  

 Tegye be a fagyasztóba és amikor kell vegye ki. Olyan mintha akkor vette volna. Probléma megoldva!


Vendég

#52 Re: Re: Re:

2016-10-28 10:44

#51: - Re: Re:  

 Miért kéne azért másnak fagyasztott - olvasztott kenyeret enni, mert luták vagytok, mint a dög?!

 


Vendég

#53 Re:

2016-10-28 10:46

#47: -  

 Szerinted a buszsöfőr mivel jut haza?! Sőt, még karácsonykor is dolgozik, mikor te otthon mereszted a picsádat. Miért is érdemelnéd meg? A kereskedelemben dolgozó, trécselő, illemmel köszönőviszonyban sem álló, máshová nem kellő 98 % a fizetését sem érdemli meg!


Vendég

#54 Re: Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-28 10:50

#31: - Re: Unalmasak vagytok! 

 Nehogy már megsajnáljunk benneteket! A visszaköszönés nem megy, a pofavágás, követelődzés az meg nagyon! Ma a keresekedlemben dolgozók 99,99 százaléka olyan selejut, aki sehová nem kell, azért mennek oda és ez meg is látszik a színvonalon. 

Mégis mikor láttál te tűzoltót, nővért, több szabadnapért tüntetni?! Ennyi a különbség a kereskedelembe jutott maradék munkaerő és más munkahelyek között...


Vendég

#55 Re: Re: Re: Re:

2016-10-28 10:52

#33: - Re: Re: Re:  munkaerő hiány van sajnalom h.meg nem voltal olyan helyen vásárolni ahol a vevő a szent es amit kivan holnapra megteremtve.csupán Ennyi

 Ilyen helyen azért nem járt még senki, mert vagy nem létezik, vagy nem "kereskedelmi dolgozók", hanem nagybetűs KERESKEDŐK dolgoznak ott, akik szégyellik magukat helyettetek is.

falusi

#56 Re:

2016-10-28 10:58

#35: -  Senkinek nem jelent hátrányt, ha aznap nem dolgoznak: aznap már alig vannak, akik a boltokat felkeresik. Nekik is joguk van az ünnepre méltóképpen felkészülni.

 Már hogy ne jelentene hátrányt? Nálunk mindenki 24-én délelőtt megy a boltba átvenni a felíratott kenyeret, tortát, süteményt, húst, hidegtálakat, stb. sőt a fenyőfákat is ilyenkor szállítják oda, amit szintén megrendelünk. Nem hinném, hogy a mi boltunk dolgozói aláírnának, vagy csatlakoznának egy ilyen firkálmányhoz.

 

 

 


Vendég

#57 Re:

2016-10-28 10:59

#50: -  Mert számomra természetes, hogy az ünnepet nem a munkahelyemen szeretném tölteni munkával hanem otthon a családommal.Üdvözlettel egy 3 gyermekes anyuka és feleség.

 Az ünnep az karácsony (december 25-26), nem hinném, hogy akkor dolgozol a boltban.


Vendég

#58

2016-10-28 11:48

Úgy gondolom, hogy a kereskedelmi dolgozók megérdemlik, hogy 24-én otthon lehessenek a családjukkal és szépen, nyugodtan készülhessen el a karácsonyi menü. Így is elég nagy kiszúrás velük, hogy vasárnaponként is dolgozniuk kell! :( Persze sokan vannak, akik 24-én akarják megváltani a világot, és akkor beszerezni mindent (vásárlókra gondolok), de szerintem itt az ideje végre tudatos ember és nem birka módjára megtanulni vásárolni.

#59 Re: Re: Re:

2016-10-28 13:15

#27: - Re: Re:  

 Nem kereskedelmi dolgozó vagyok hanem az egészségügyben dolgozom de remélem a mocskos stílusod miatt a kutya se segítsen rajtad, genetikai hulladék!


Vendég

#60

2016-10-28 14:06

Én is a kereskedelemben dolgozom nagyon jó lenne a családommal lenni 24.-én együtt fát díszíteni és készülni a konyhában az ebédre ,vacsorára akkor estére nem lenne hulla fáradt az ember!!!Együtt tölthetnénk az egész napot!!!Nekünk soha nincs 3-4 napos szabad nap,mint sok embernek!!!!

Vendég

#61

2016-10-28 15:20

Mert a kereskedelemben dolgozom és Én is szeretnék a családommal nyugodtan,békésen készülődni,ünnepelni December 24-én.A karácsony legyen MINDENKINEK ÜNNEP !!!

Vendég

#62 Re: Re: Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-28 17:58

#54: - Re: Re: Unalmasak vagytok! 

 Nővért bízony láttam nem is akármennyit 

Ha nem tudsz normálisan beszélni emberekről akkor inkább hallgass ha nem lennének a bolti eladók akkor te is éhen halnál a többi társaiddal.Honnam veszed hogy a bolti dolgozók selejtek hogy mondhatsz ilyet ismered őket miből gondolod hogy rendőr tűzoltó stb. jobb nálunk?d De már nem is érdekel a válaszod a buta emberek nem mi vagyunk hanem az aki nem tud megkülönböztetni egy szakmát meg egy hivatást.....Te még a kersekedelmi dolgozóktól is jobban lázadsz olyanokat mondasz rendőr vagy tűzoltó létedre amihez nem értesz hallottál már valakit így beszélni a hívatásokról mint ahogy te mert ha nem akkor el kellene kezdened gondolkodnod......

 


Vendég

#63 Re: Re: Re: Re:

2016-10-28 18:01

 

#52: - Re: Re: Re:

Ki a lusta mondjuk a zöldséges?Vagy az aki lusta otthon kenyeret sütni??Egyébként 2 napra is kell kenyeret venni mi a gond????

 


Vendég

#64 Re: Re: Re: Re:

2016-10-28 18:07

#59: Eü - Re: Re: Re:  

 Segíteni a mai egészségügyben az elmúlt fél évben sok segítséget nem kaptam sőt úgy hogy az egészségügyet.....oda is mindenkit felvesznek már csak nőjön a létszám akkor az mind nem oda való vagy mi van.Arról beszélnek hogy milyenek a kereskedelmi dolgozók és milyenek az egészség ügyben lévő dolgozók aki úgy beszél egy másik emberről hogy genetikai hulladék hagyjuk már a mocskolodást mindenki maradjon a saját kapta fájánál te foglalkozz az egészség üggyel mi meg foglalkozunk a kereskedelemmel....és ha éhes vagy akkor keres olyan boltot ahol nem genetikai hulladékok fognak kiszolgálni...

 

 


Vendég

#65 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-10-28 19:08

#64: - Re: Re: Re: Re:  

 Látom értelmezni nem sikerült az írásom! Látom Neked se tetszik a stílus csak a "törődés" miatt írtam! De mint tudni illik akinek nem inge...! De igencsak sikerült magára venni! No ezért genetikai hulladék ;) Remélem sikerült magadra ismerni, mert úgy látom a siker 100%!!! Nem sajnálom tőlük azt az egy napot és képzeld a gyerekeim is szívesen segítenek KENYERET SÜTNI! És nem a plázában téblákolunk mint a zombik! ;)

További sikertelen és meggyötört életet kívánok az emberekhez való kedvességét! Itt csak is ön a valaki és mindenki egy senki ;)

Anita

#66 Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-28 20:10

#4: - Unalmasak vagytok! 

 Én ezt forditva élem meg. Kedvesen mosolyogva szolgálom ki a vásárlókat, és nagyon sokan vissza sem köszönnek. De bele is fáradtam a sok bunkó emberbe..én odébb is állok, remélem hogy eljönn az az idö amikor nem lesz bevásárló központ, és házhoz rendelje meg mindenki amit szeretne. /ugyis már nagyon sokat el vannak kényelmesedve/

 


Vendég

#67

2016-10-29 14:22

Mindenkinek joga van a szeretetteljes készülődéshez.A fény születését emelkedett lélekkel, családi körben kell várni. A gyerekekkel ünnepi ebédet (vacsorát) készíteni, szép zenét hallgatni és nem szétzilálva, fáradtan hazavánszorogni és még akkor hozzá látni az otthoni teendőkhöz. Ez a vásárlókra is vonatkozik, nem csak a dolgozókra. Így mindenki csak jól járhat.

Vendég

#68

2016-10-30 08:44

Ennek inkább van értelme, mint, a nagypénteknek, és hát 24-dike szent este!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-10-30 11:57



Vendég

#70 Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-30 19:17

#4: - Unalmasak vagytok! 

 Miért kell mindig támadni?? A buszok is leálnak délután! Sajnálom aki dolgozik! Nekünk nincs 4 napos ünnep. Olyan nagy dolog lenne ha megkapnánk?

 


Vendég

#71

2016-10-30 19:47

Mert egyetèrtek azzal hogy Dec.24-èn zárva legyenek a boltok.

Vendég

#72

2016-10-30 22:20

Legyen csak munkaszüneti nap.A multik csak kiheverik valahogy a dolgozók viszont tudnak nyugodtan a családjukkal lenni.Ennyi

Vendég

#73

2016-10-31 16:38

Üdv!Fèrjemmel mind ketten kereskedelmi dolgozók vagyunk.Miután vègig dolgozzuk a dec.hónapot dUpla forgalommal ès a kiemelt vasárnapokkal,már állni alig tud az ember ès e közben gyermeleink egyedül töltik otthpn a tèli szünidőt.24.-èn szeretnèk lèszülődni főzni díszíteni ès együtt lenni
Du 3 kor nálunk mèg semmi előlèsuület ès kapkodással telik az az este,aminek,meghitt körülmènyek közt kène.Fáradtan esünk a fa alá.Az èjfèli misère el sem jutunk,a fáradtságtól.Ezèrt tartanám ezt fontosnak.Mondenkinelk ünnep legyem ne kapkodás ès rohanás.

Vendég

#74

2016-10-31 17:56

Szia azért írtam alá a petíciót, hogy december 24-ét mindenki a családja körében tudja teljessé tenni, nem pedig 12-00-kor hazaszaladni kapkodni hogy minden kész legyen a Szent Estére. Aztán mire minden készen van holtfáradtan zuhansz az ágyban,ünneplés helyett

Vendég

#75

2016-10-31 18:34

Mert a kereskedelmi dolgozónak is van családja, ő is szeretne készülni, főzni a családja részére mivel ő még előre sem tud késziteni mert mikor? Novembertől hajtás van éjjel- nappal tisza örület.