Mi európaiak vagyunk, és azok is maradunk!


Vendég

#76

2015-05-27 18:17

Mert Magyarként Demokrata és az európai közösség tagjaként élni akaró Hazafinak tartom magam! Ebből a hitemből egy szemernyit sem vagyok hajlandó engedni!

Vendég

#77 petíció

2015-05-28 06:24

Megerősítem a "Mi európaiak maradunk..." petíciómat.

Köszönöm a lehetőséget

 

Szabvó Éva


Vendég

#78 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-28 12:43

#64: Csudinka Csudutov - Re: Re: Re: Re:  

 Bocsi, de a netre mindenki azt tesz fel amit csak akar! A google egy nőt hoz be a névre, ez a név pedig egy szlávnak tűnő férfi végződésű vezetéknév, ha már nőről beszélünk, csak tegyük fel és ténylegesen szláv névről beszélünk (mert az anyakönyvezhető magyar nevek listáján sem Csudinka, sem Csudotov nem szerepel, így hivatalosan nem hinném, hogy ezen a néven anyakönyveztek volna magyarországon bárkit is), akkor viszont a helyes családi név ragozása nő esetében Csudotova, vagy Csudotovna lenne. ;)

Lehet, hogy az emberek többségét megetetheted, és egy ilyen petíció is jó arra, hogy rivaldafénybe kerülj. Az aláíróknak meg gratuláció, ha asszisztálnak ehhez!

egy gyilkos áldozatának árvája

#79 Re: Re: Re: Re:

2015-05-28 12:51

#67: - Re: Re: Re:  

 Tízmillából aláírta 550 fő és ki tudja ebből ki létezik és ki nem. Igen erős a gyanúm, hogy többség másképp gondolja.  Szívből kívánom, hogy a saját bőrödön tapasztald meg, milyen hidegvérű gyilkos miatt életed végéig másnak lenni és nem kiheverni. Én 5 évesen ezért veszítettem el az édesanyámat, csak 29 éves volt és a gyilkos szabad maradt, mert a szovjet hadsereghez tartozott és ki tudja még hány áldozatot szedett.

Nézd már meg, hány gyilkos öl újra a szabadulása után! Gratulálok, pont ilyenek a hasznos tagjai a társadalomnak!

Remélem egy ilyen sajnált és eltartott, nevetséges ítélet után kiengedett gyilkos következő áldozata a te családodból kerül ki, esetleg te magad leszel az! Le merném fogadni, hogy akkor te követelnéd leghangosabban a halálbüntetést. De amíg személyesen nem vagy érintett, addig az egész csak álszent duma, nem több!

Mindenki arról nyilatkozzon, amit személyesen átélt, mert addig igencsak büdös szófosás ez a nagy jogvédő duma!

 

Judit

#80 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-28 22:14

#78: - Re: Re: Re: Re: Re:  


Rátaláltál a Google-ön Csudira, és ezek után azt mondod, nem létezik?  Interjúk is vannak vele, könyvek társszerzője is. A cégét is elég könnyű megtalálni.

http://www.mimox.com/gyongyhalaszat/kapcsolj_rank/5/Csudi.html

Csudi Csudutov néven a Facebookon is fent van. Én Seregélyes Judit vagyok, én írtam a petíció nagy részét, engem is megtalálsz ilyen néven.

Judit

#81 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-28 22:16

#79: egy gyilkos áldozatának árvája - Re: Re: Re: Re:  

 Nem, nem akarom, hog szabadon engedjék a gyilkosokat. Annyit akarok, hogy ne végezzék ki őket. Te ezért azt kívánod, hogy öljenek meg az én családomból valakit. Köszönöm, kedves vagy.

kajla

#82 Re:

2015-05-29 04:31

#1: -  

 ez egy félremagyarázás, a justicmord elkerülésére nincs jobb módszer

Danila Attila

#83

2015-05-29 06:22

Azt annyira szeretem, amikor egy "Vendég" nick-név alatt megbújó akárki kétségbe vonja egy valós, névvel, fotóval, és az interneten elég jól lekövethető módon igazolt személy kilétét.
Agyrém.
Az, hogy valaki nem hallott még eddig egy ilyen különös nevet az életében, még nem jelenti azt, hogy az a név nem létezik.
Mondjuk egy Kovács 2356-nak tényleg nehéz ezt feldolgozni, igaz? ;)

Danila Attila

#84 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-29 06:28

#78: - Re: Re: Re: Re: Re:  

Kedves Vendég!
Az az egy találat, amit a net kihoz, pont elegendő ahhoz, hogy elhidd, az adot személy létezik, és igenis valóságos.
Az hogy ez a név nem túl elterjedt ebben az országban, talán némi magyarázatra szorulhat, de azt hiszem, hogy nem egy álnéven bujkáló valaki lesz az, akinek feltételenül el kellene magyarázni a név eredetét.
Egyébként, ha szépen megkéred, még az is lehet, hogy elmondja neked, hogy honnan ered. ;)


Vendég

#85

2015-05-29 07:41

Szeretném ha az ország a demokratikus úton haladna tovább. Ha végérvényesen megérkeznénk végre Európába! Árpád apánk már elég rég elindult, érjünk már oda!

Vendég

#86

2015-05-29 08:31

Mert egyetértek vele!

Vendég

#87

2015-05-29 09:54

Mert egyetértek vele

Vendég

#88

2015-05-29 13:21

mert viktor nem kormányoz hanem diktátor

Vendég

#89

2015-05-30 14:39

Az ország miniszterelnökének, Orbán Viktornak megnyilvánulásai vállalhatatlan és felháborító. Szememben erkölcstelen figurája a politikának, hazugságokkal ámítja az egyszerű népét, /híveit, akik áhítattal és gondolkodás nélkül fogadják be/, szinte feudális törvényeket iktat be, egyszemélyi döntések /személyi kultusz/, a tábora mind az Ő parancsát lesi és teljesíti, mintha nem lennének individuális, önálló, független, szuverén személyek, egyéniségek, és még sorolhatnám...

Vendég

#90

2015-05-30 14:43

Cecília Stella


Vendég

#91

2015-05-31 08:04

Mert egyetértek a tartalmával.

Vendég

#92

2015-05-31 09:11

Önállóságukat csak Európa részeként őrizhetjük meg.

Vendég

#93

2015-06-03 13:13

Azért írtam alá, mert Európához tartozom, nem a kelethez.
SZORY

#94 Re: iq?

2015-06-03 14:30

#46: András - iq? 

 Jaj nekem. /megelőlegezem: én igenis ellenzem a halálbüntetést!/ 

Hogy miért? Egy példával élek, amellett, h értem Önt is. Ha az Ön gyermeke, vagy akárkije éppen az "ESET"  fele járt , de az égvilágon semmi köze nincs a gyilkoláshoz, vagy még arra sem járt, de RÁ TUDJÁK BIZONYÍTANI, hogy Ő volt aki ölt, de még véleletlen sem Ő TETTE és halálbüntetést szabnak ki rá és uram-bocsát, még végre is hajtják.... és kiderül, hogy nem az Ön gyereke v hozzátartozója volt.... AKKOR IS ÍGY VÉLEKEDNE???  András?

 


Vendég

#95

2015-06-03 14:51

Mert egyetértek a tartalmával

Vendég

#96

2015-06-04 07:59

Mi nem orbanBán népe vagyunk. Mi Európai Magyarok vagyunk. A nevünkben ne beszéljen zöldségeket.

Vendég

#97

2015-06-04 13:06

Mert minden szava nagyon igaz.... sajnos. :(

Vendég

#98

2015-06-15 10:26

Azért írtam alá, mert e kérdésben ez a hitvallásom, teljes mértékben egyetértek vele!
Egyetértek, támogatom.

#99 Re:

2015-10-29 08:46

#1: -  

 

antic

#100 Kettos merce

2016-02-21 12:02

Erdekes, hogy azok akik "europaiak" akarnak maradni tamogatjak az arab es neger hordak Europaba telepiteset.

Pont olyanokat, akik az europai ertekrendeket abszolut nem tartjak tisztaba. Furcsa kettos merce.