Együtt a Raoul Középiskoláért / Save the Raoul Wallenberg School

Szolidaritás a nevem

#326 Re: Re: Minisztériumi dolgozó

2015-04-23 16:11

#320: Egy volt tanuló! - Re: Minisztériumi dolgozó 

 Egyetértek! Itt 'úgy kell játszani', ahogyan a kormány is teszi:

-Őket nem érdekli mi van velünk, a saját érdekeiket nézik
-Miket nem érdekel, hogy nem akarnak az utcán látni minket, akár bejelentett tüntetés keretében, akár bejelentés nélkül, a saját érdekeinket és az ország érdekeit nézzük!


Vendég

#327

2015-04-23 16:39

Miért írtam alá? Azért, mert felháborító és elfogadhatatlan az ilyen és ehhez hasonló intézkedés, ami már sorozatban megy az országunkban. Gondolok a bevezetett útdíj sarcra például, de lehetne még sorolni hosszasan. A magyar egészségügy a szakadék szélén, és az utánpótlást is meg akarják semmisíteni? Aki kitalálta, mármint azt hogy az iskolaépületet elorozni szándékoznak, hát - csak remélem - nem gondolta át, mit tesz. Ideje visszavonulót fújni, amíg nem késő. Mert a jövőre is gondolni kellene, nem csak a mának élni.Még az ötletgazda is lesz egyszer beteg, vagy valaki esetleg a családjából. És akkor???

Vendég

#328 Re: Az átszervezésekkel minden rendben van!

2015-04-23 17:03


Vendég

#329

2015-04-23 17:57

Azért,mert fontosnak tartom,hogy az iskolákat ne megszüntessük, hanem minél többet építsünk!

Vendég

#330

2015-04-23 19:10

Mert nagyon jó iskolának tartom,és fontosnak azt a területet,amire képzik a fiatalabb generációt.

Vendég

#331

2015-04-26 20:34

Szégyen, ahogy mi nem törődünk betegeikkel.
Szégyen ahogy a kormány az egészségügyet kezeli.
Szégyen, ahogy Ságvári Endre, v. Roul Wallenberg nevét vitatja a kormány.

Vendég

#332

2015-04-30 12:25

Meg akarom menteni az iskolat.

Vendég

#333

2015-05-08 06:23

Mert az egyik barátomról szól.
Egres Béla

#334 Feljelentés

2015-06-08 10:20

Mivel ez jelenleg az egyik legnépszerűbb oldal itt a peticiok.com oldalon és az iskola diákjai is benne vannak a lázadó diákmozgalmakban ezért ide is kitesszük levelünket.

Az alábbi levelet a Szabad Oktatást csoportnak címeztük:

"Tisztelt Szabad Oktatást csoport!

Mivel Önök és társszervezeteik is részt vesznek a kormány új bevándorlással kapcsolatos politikájának kritikájában ezért levélben figyelmeztetem Önöket és társszervezeteiket a Hallgatói Hálózatot, Középiskolások Hálózatát, hogy a plakátrongálások miatt feljelentéssel kívánunk élni Önök és társszervezeteik ellen.
Pécsen is elkezdődött a plakátok megrongálása. Az aktivisták az esti és hajnali órákban tevékenykednek. Mindenféle korábbi sajtó híreszteléssel ellentétben egyesületünk létezik és aktív.
A napokban megtesszük a szükséges feljelentést a Szabad Oktatást csoport, a Hallgatói Hálózat, a Középiskolai Hálózat és társszervezeteik ellen!

Tisztelettel az Elnökség
Egres Béla és Lovászi Fruzsina
Jövő Generációja Egyesület Elnökség -A tiszta és demokratikus Magyarországért!
7633 Pécs, Kerényi Károly u. 2." 

Ezt a levelet a peticiok.com oldalon működő Provokátor figyelő oldalon is megosztottuk! 

317

#335 Re: 317

2015-09-30 20:25

#317: -  

 Nekem is hasonló tapasztalataim voltak. 2 éve végeztem és mondhatni itt láttam először igazi rossz tanárt. Szerencsére a mi osztályfőnökünk rendes volt, de az nekem is feltűnt, hogy ebben az iskolában csak a tanárnak lehet igaza és durván félremagyarázzák a kollegalitás fogalmát, a diákokba meg néha tényleg gátlástalanul belegázolnak (pl. ha alkalmatlannak bizonyul mentősnek vagy ápolónak).


Vendég

#336

2016-03-12 14:07

Az unokám szeretne a következő tanévtől ebbe az iskolába járni.

Vendég

#337

2016-07-25 20:16

Mert volt tanítványaim jártak oda, és Tőlük tudom, hogy vétek lenne tönkretenni egy jó iskolát, ahol jó szakembereket képeznek. Szükség van rá, mint egy falat kenyérre.