Együtt a Raoul Középiskoláért / Save the Raoul Wallenberg School


Vendég

#201

2015-04-16 12:43

Mert gusztustalannak tartom az eljárást

Vendég

#202 Re: Az átszervezésekkel minden rendben van!

2015-04-16 12:44

#192: Péleusz Oktatási Központ - Az átszervezésekkel minden rendben van! 

 Azt mondják a negatív reklám is reklám, de ti itt és most nagyon mellélőttetek!!!


Vendég

#203

2015-04-16 12:51

Nem szeretném,ha rossz döntés születne.miért kellene egy jól mükődő iskolát bezáratni?Kevesebb pénzbe kerúlne az önkormányzatnak illetve az államnak.ezt hogy vezárják nem szabad engedni.Fejlődnie kéne az államnak és nem romlani.

Vendég

#204 Re: Az átszervezésekkel minden rendben van!

2015-04-16 13:07

#192: Péleusz Oktatási Központ - Az átszervezésekkel minden rendben van! 

 Szerintem menjetek vmelyik üresen kongó focipályára a nyelviskolátokkal.Ha nem kell annyi közép és felsőfokú végzettségű ember,akkor a nyelvvizsgára sincs szükség.Könnyen költöztök be egy felújított épületbe amire a gyerekeink és a tanáraik évek óta vigyáznak,nem rombolják hanem építik,szépítik.A diákok valóban találhatnának másik iskolát,de itt közösség építés is folyik,amit ezzel szétrombolnak és magas fokú szakember képzés is folyik,amit másik iskolában felszereltség hiányában nem kapnak meg a gyerekek.Ha nem kell annyi közép és felsőfokú végzettségű ember,akkor ki fog a gyerekekre viygázzni az oviban,iskolában,ki ápolja a betegeket,időseket,elesetteket?Majd a ti újjáalakuló nyelviskolátokban végzett rendőrök vagy katonák???Az átszervezéssel egyáltalán nincs rendben semmi.Majd ha a ti gyerekeitek jövőjét veszik el,akkor gondoljatok ránk és a mi gyerekeinkre!!!


Vendég

#205

2015-04-16 13:31

Mert fontosnak és pédaértékűnek tartom Wallenberg misszóját és minden hozzákapcsolódó munkát támogatok.

Vendég

#206

2015-04-16 14:02

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

P

#207 Re: Az átszervezésekkel minden rendben van!

2015-04-16 14:15

#192: Péleusz Oktatási Központ - Az átszervezésekkel minden rendben van! 

 Szeretném felhívni a figyelmüket arra, hogy ez egyáltalán nem igaz! Nem tudnak nekünk új helyet találni, és ne merje nekem azt mondnai senki, hogy nem lesz szükség tanárokra, orvosokra, ápolókra, mentőápolókra, és egyéb létfontosságú szakmákra! Nekem van egy nyelvvizsgám, és az iskola tanulója vagyok. Nem kell ehhez tönkretenni egy EGÉSZSÉGÜGYI szakközépiskolát, mert midnenki azt hiszi, hogy a nyelv a legfontosabb. Mit érek három idegen nyelvvel, ha semmi egyébhez nem értek? Majd tudok kéregetni a külföldiektől. Remek.  Magas színvonalú iskolát próbálnak visszahozni, ahogy látom.

Az élet valóban nem a kényelemről szól, szóval jó lenne ha minket békén hagynának, és nem KÉNYELMESEN elfoglalnák az iskolánkat.

 

Vali

#208 Re: Az átszervezésekkel minden rendben van!

2015-04-16 14:16

#192: Péleusz Oktatási Központ - Az átszervezésekkel minden rendben van! 

 Kedves nyelviskola!

Ha valamelyik rokont ápolni kell,remélem a kedves nyelveket beszélő tanulók fognak pelenkázni,etetni,injekciózni,akár gyermekosztályon,akár nyugdíjas otthonban,esetleg újraéleszteni,mert nővérke ugye nem lesz!Sok sikert!!!


Vendég

#209

2015-04-16 14:58

Az egyik legjobb képzést adó iskola. Neve országosan elismert. Magam is itt szereztem kisgyermeknevelő képesitésemet. Profi, humánus tanitókkal, kiemelkedő szintű oktatással! Vérzik a szívem a SULINKÉRT!
Megmentjuk a Raoult

#210 Szeretem ezt az iskolát !!!!!

2015-04-16 15:23

 Itt tanulok ! Itt akarok maradni ! Úgy gondolom hogy elég sok diák szeret ide járni es nem csak a szép épület a jo felszereltseg miatt! Hanem mert a tanárok nagyon jók es segítőkészek. Rengeteg diák jár ide es rengeteg tanár tanít itt.  Nem gondolnak arra hogy innen profi szakmát szerző emberek kerülnek ki ! Nem vehetik el tőlünk az iskolát! Több mint 1000 diák jár ide. Mindenki fel van háborodva és úgy gondolom hogy mint diákok vagy mint tanárok mindent megteszünk azért hogy maradhassunk!! Nem hogy bezárják , de meg külön is szednek minket!!! Annyira aljas ez az egész ország , a kormány.. Hol van itt igazság ?????? 

Ez a mi iskolánk !!!!!!!!!!!!!! Sok mindenki szívéhez oda nőtt ez az iskola. 1 éve járok ide de épp úgy szeretem mintha 4 éve ide járnék !


Vendég

#211

2015-04-16 15:26

Rövid ideig én is jártam oda, a Vörösmarty gimnáziumnak adott átmeneti otthont 1966-ban. A lányaim a ma már nem létező uszodájában tanultak meg úszni az 1970-es évek második felében. Az unokám pedig öt évet töltött, már a Raoul Wallenberg nevét viselő középiskolában.
Raulforever

#212

2015-04-16 15:26

Nem szegyenli magat a kormany hogy elvenne a diakok tol ezt a csodalatos iskolat csak is azert hogy eladhassak az epuletet, ez gyalazatra melto dolog. Eggyutt kell tennunk erte hogy ez ne kovetkezhessen be, mert az iskola a a tanaroke es a diakoke nem pedig a mocskos kormany embereie, 


Vendég

#213

2015-04-16 15:55

Mert ésszerűtlen, amikor épp azon munkálkodnak, hogy több szakember legyen!

Vendég

#214 Re:

2015-04-16 16:43

#51: -  

 


Vendég

#215

2015-04-16 16:44

Mert elég volt abból, hogy kiváló iskolákat szüntetnek meg egy toll vonással nem gondolva sem a diákokra, sem a pedagógusokra.

Vendég

#216

2015-04-16 16:50

...mi is ide jelentkeztünk

Vendég

#217

2015-04-16 16:56

Mert én is ide járok, és fontos számomra az Iskola jövője

Vendég

#218

2015-04-16 17:00

Akinek van pár perce!!! :) köszönöm!!

Vendég

#219

2015-04-16 17:21

Mert a lányom szeptembertől ide járna

Vendég

#220

2015-04-16 17:22

Mert ide jelentkezett a lanyom.

Vendég

#221

2015-04-16 17:23

Nagyon megtetszett ez az iskola és Szeptembertől ebbe az iskolába szeretnék járni,mert szerintem a legjobbak közt van.

Vendég

#222

2015-04-16 17:27

Mindenkit arra kérek ,hogy írja alá ! Neked csak egy aláírás ,másnak a jövője !

Vendég

#223

2015-04-16 17:40

azért írtam alá mert az én gyermekem is ebbe az intézménybe jár.
egy felháborodott szülő

#224 Re: Re: Nem tűrhetünk tovább

2015-04-16 18:02

#193: Páll Ferenc -MarDan.hu - Re: Nem tűrhetünk tovább 

Ha a diákoknak szántad a negyedik mondatot, akkor nincs igazad. A diákoknak esélyük se volt szavazni, mert a 80%-uk még 18 alatti, te fidesz bérenc. Akik csatlakoznak nem buták, hanem EMPATIKUSAK(!) és próbálnak segíteni az iskolának, akár egy aláírással, akár azzal, hogy eljönnek 20-án! Jobb, ha meg se szólaltál volna, mert te is egy lefizetett fideszes provokátor vagy, az agyadat már átmosta az orbán-féle diktatúra. A gyerekek azért választották ezt az iskolát, mert itt akarnak tanulni, és az ott tanított szakmában dolgozni. Dolgozni meg azért nem küldjük, mert ugyan olyan semmire kellő emberek lennének, mint te. Ha nem lesznek ápolók (akik a gyerekeiddel, rokonaiddal foglalkoznak), kisgyermeknevelők, stb, kétségbe fog esni a kormány és a szimpatizánsai, és majd megbánják, hogy ezt az iskolát (ami az egészségügyi és szociális dolgozók 95%-át tanítja ki) bezárják. Mielőtt ilyen hozzászólást ír valaki, előbb el kéne gondolkodnia....


Vendég

#225 re

2015-04-16 18:32

Mert büszke vagyok rá hogy a lányom itt tanult itt vàlt felnőttè hàlás vagyok a tanàroknak a közösségnek.