Quaestor károsultak megmentéséért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Quaestor károsultak megmentéséért petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#976 Az allam az, MNB es a Quaestor a felelos!

2015-03-23 09:56

A fentebb emlitett szervezetek, vastagon benne vannak a 'buliban'.

 

Egyebkent Tarsoly nem utazott sehova! Panikot kel

teni hulyeseg!


Vendég

#977 Re: Re: Csődeljárás

2015-03-23 10:29

#891: - Re: Csődeljárás 

 Az érték számlámon maradt pár ezer Ft-ot sem tudtam tovább utalni már 03.10-én (mint Aktív teljesíthető megbízásként szerepel.

Másik paradoxon, hogy lekérdezéskor a QFD tovább kamatozik a QFF 0318-i piaci ár 0,-Ft. Persze tudom ez mit sem jelent..

Legalább a számlán lévő, ill. lejáró kötvényeket fizetnék ki szép sorjában miközben eladják az ingatlanokat, ami egy szakértő szerint töredéke.

Persze más megoldás is jobb lenne a semminél .

 


Vendég

#978 Re: Re: Sallai

2015-03-23 10:42

#898: Sallai - Re: Sallai 

 "...magyar állampapírok irányába terelésével."  Miért azok nem kockázatosak? - ez nem kérdés akart lenni. Normális ember nem - ha ez nem végződik gyors és megnyugtatóan -, akkor a kárt szenvedettek nem teszik be oda. Ki garantálja? Állítólag államcsőd közelében voltunk nemrég......

Felháborító, hogy SENKI NEM NYILATKOZNAK és a PARLAMENTBEN EGYMÁSRAMUTOGATNAK, mintha csakis a másik lenne felelős... erre fordítják energiájukat és közben elfelejtik, hogy azért vannak ott mert a nép szavazta be őket.


Vendég

#979 Re: Az allam az, MNB es a Quaestor a felelos!

2015-03-23 10:48

#976: - Az allam az, MNB es a Quaestor a felelos! 

 Teljes mértékben ők a felelősek! Ezt ők is nagyon jól tudják.                                                          Teljes mértékű kártalanítás jár minden egyes kártszenvedőnek és ha sokáig húzzák,halasztják a kifizetéseket,akkor BÁNATPÉNZT is követelünk tőlük!


Vendég

#980 Re:

2015-03-23 10:50

#890: -  

 "Valaki tudja hogy az mit jelent ha a QUESTOR Értékpapir Zrt a pénzügyi eszközt a KELLER Zrt-nél vezetett értékpapir számlára áttranszferáltatja?"

Nem tudom hol olvastad, szövegkörnyezet számíthat. Azt tudom, hogy a KELLER számlára ment az átutalt pénz, ezért kellett a közleménybe beírni a nevet és a PAZ (partner azonosító számot), hogy jóvá tudják írni a Q.É-nak.


Vendég

#981

2015-03-23 10:57

Remélem, lesz értelme.

Vendég

#982 Re: Re: Re: Sallai

2015-03-23 10:58

#978: - Re: Re: Sallai 

 Ráadásúl,nem kis fizetést kapnak és van pofájuk ezt felvenni azért,mert évek óta csak az egymásramutogatást tudják gyakorolni az egész ország előtt!  Úgy érzem magam,mint ha az óvodában lennék. :)  


Vendég

#983 Re: Re:

2015-03-23 11:17

#899: - Re:  

 Nem AKÁRMILYEN kis CÉG a QUAESTOR. Több lábon álló országos cég.

Ennyi embert (állítólag "

abcdef

50 000 károsult van a becslések szerint)  néz hülyének, hogy azt sem tudja, hogy hová viszi a pénzét? VISSZAUTASÍTOM a többiek nevében is. Lehet, hogy van aki nem nézte meg, de nem kéne ilyeneket írni.

BANKBA TÖBB AZ ILYEN-OLYAN KÖLTSÉG MOST és a megkötések. Nem vagyok bankellenes, sőt.

SZÁMOLJON UTÁNA!!!

De az biztos, hogy BIZALOMVESZTÉSt kockáztatják a pénzügyi szektor! Marad a bizonyos CIHA????

Kisbefektetők a pénzét adták oda, ki védi meg őket, ha nem az erre felruházott szervek ?

Az említett emberek azért vannak(lennének ott), hogy azon dolgozzonak, hogy a nép/az állam polgárai érdekeit képviseljék/védjék.

Összemossa a Q a másik 2 céggel. (Bár én az ő fórumokra akkor sem írnék ilyet.)

Az utolsó mondata elég lett volna.

 


Vendég

#984 Re: Re: Re: Re: nem kéne kamuzni

2015-03-23 11:34

#56: penznyelo - Re: Re: Re: nem kéne kamuzni 

 simán, csusztatás amit írsz

 

oké felnövök !!!! de  akkor  ne szabáyozák a természetes személyek megegezéseit,  állami szervek


Vendég

#985 Re:

2015-03-23 11:39

#951: -  

 Igen megvettek egy bankot is és más befektetései is vannak. Kérdés, hogy a botrány után mennyit érnek. Tényleg azon dolgoznak, hogy kifizessék az ügyfeleket. Továbbá ......miért hagyják, hogy felreppenjenek hisztéria keltő hírek....Valójában mi az igazság? Mi a folyamat.....SENKLI NEM ÁLLKI és mondja meg. FIDESZ sosem volt jó kommunkációja! Nem érthető miért hallgat mindenki. Miért nem értik meg, hogy egy idő után már a jó hír is bizalomvesztéssel jár az idő arányába!

Sárosi

#986 Csődeljárás

2015-03-23 11:45

Szép Napot ! Az e-cégközlönyben nincsen továbbra sem információ. A Fővárosi cégbíróság  gazdasági kollégiuma ,arra hivatkozott, hogy folyamatban levő ügyekről nem ad tájékoztatást.

Igaz vagy sem?!!!

Egy biztos fél az ügyvezető úr ,mivel elköltözött.

Úgy tűnik nektek kell elindítani afelszámolást vagy csődeljárást!

 

Üdv.

 


Vendég

#987 Re:

2015-03-23 11:50

#551: -  

 Kérdezem ha a felvett kifizetések után az állam megkapta az adóit akkor nost neki nem kellene kártéríteni 

 

 


Vendég

#988

2015-03-23 12:13

Azért irtam alá, mert én is károsult vagyok és szeretnék Önökhöz csatlakozni

Vendég

#989

2015-03-23 12:54

Ebben az országban mindent a bérből és fizetésből élőkkel fizettetnek meg,vagyis a kisemberekkel-akiknek a nehezen megtakaritott pénzét akarják most elvenni,elcsalni-a gyarló,telhetetlen,korrupt politikai strómanok!!! Ők a-Mi választásunk révén jutottak ide! Akkor mi Európához tartozunk?

Vendég

#990

2015-03-23 13:38

Szerintem a Quaestoron túl felelős a PFÁSZ és az MNB is! Nem csak elvileg, hanem anyagilag is! Már 15-16 éve van kapcsolatom a Quaestorral! Nem gondoltam volna, hogy így kirabolnak!! Az ügyfeleknek 100%-os kártérítés jár!!! dr. Józsa

Vendég

#991 Re:

2015-03-23 13:57

#7: -  

 Ez így van!!!


Vendég

#992 Re:

2015-03-23 13:59

#990: -  

 Ugy bizony!


Vendég

#993 A Quaestor, es az Magyar Nemzeti Bank!

2015-03-23 14:01

#990: -  

 Ugy bizony, egyetertek!


Vendég

#994 Re:

2015-03-23 14:09

#20: vendég -  

 Jó kérdés??


Vendég

#995

2015-03-23 14:14

A Fidesz javaslata alapján egy vagyonalapba vonnák be a brókerbotrányban érintett cégek vagyontárgyait, köztük "a hatalmukkal visszaélő" brókerek, felügyelőbizottsági tagok, könyvvizsgálók, valamint más felelősök magánvagyonát is, majd ebből a vagyonalapból kártalanítanák a károsultakat - erről Orbán Viktor miniszterelnök beszélt hétfőn az M1-nek nyilatkozva.

 

 

 

A brókerek visszaéltek a pénzügyi hatalmukkal, a károsultak száma pedig meglehetősen nagy, ezért nincs vesztegetni való idő, meg kell hozni azokat az intézkedéseket, amelyekkel meg lehet óvni a "kimenekítéstől" a kártalanítás alapjául szolgáló vagyontárgyakat - mondta a kormányfő, a Fidesz elnöke.

"Ilyenkor az szokott történni (...), hogy azok, akik kicsalták az emberek pénzét, valahogy mindig megússzák. Azért tudják megúszni, mert valahogy az a vagyon, amelyből kártalanítani lehetne az embereket, kézen-közön ilyenkor el szokott tűnni: tág tere nyílik a jogászkodásnak, és mire a kormány vagy a felügyeleti szervek intézkednének, kiderül, már nincsenek is meg a vagyontárgyak" - fogalmazott Orbán Viktor.

A Fidesznek a kormány által is támogatott javaslata éppen azt célozza - folytatta a miniszterelnök -, hogy ez ne fordulhasson elő, és azonnal vonják be egy vagyonalapba ezeket a vagyontárgyakat, ideértve "a hatalmukkal visszaélő" brókerek, felügyelőbizottsági tagok, könyvvizsgálók, valamint más hibázók, felelősök magánvagyonát is. E vagyonalapból kártalanítanák azokat, akiknek eltűnt a pénze "ebben az évtizedes korrupciós visszaélésben" - mondta.


Vendég

#996 Nemcsak a Quastor a felelos, az MNB is es az allam is.

2015-03-23 14:17

#995: -  

 Ez keves! Az allam es az MNB vastagon benne van!


Vendég

#997

2015-03-23 14:19

„Ebben a törvényjavaslatban passzusnak kell szólnia arról, hogy aki mindeközben akár a cégének, akár a saját vagyonának egy részét megpróbálta másra átíratni, megpróbálta elrejteni, azokat a szerződéseket semmisnek kell tekinteni, és ezekre nézve is ki kell terjeszteni a zár alá vétel lehetőségét” – hangsúlyozta Rogán Antal.


Vendég

#998

2015-03-23 14:22

károsult szeged 43

#999 Re: Tárgy

2015-03-23 14:45

#6: dr. Guti Eszter - Tárgy 

 forduljunk az EU hoz!


Vendég

#1000

2015-03-23 15:15

Átvertek.! Velem is elhitették a ,,BEVA,,t szóban. Többszöri rákérdezés után is még mindig az volt a válasz, hogy Igen- húszezer Euróig van BEVA garancia. Kifejezetten hangsúlyoztam, hogy nekem csak olyan befektetést ajánljon amire biztosan van állami garancia. A többszöri rákérdezés a halláskárosodott állapotom miatt történt. Ráadásul az ügyintéző ismerős volt. Mégis olyan befektetést adott, aminek nincs banki garanciája, csak a saját vagyon.