Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért

Bro Koolio

#201

2014-10-02 10:09

Lehet, hogy többen is megkapták, DE, pl én úgy jártam, hogy volt egy "nincs szám"-os hívásom, amit bizonyos okokból éppen akkor nem tudtam felvenni. És mivel nem kijelzett számot nem lehet visszahívni, és speciel elestem ettől... Igaz ezt is utólag tudtam meg - és persze nem is a Penny-től - , hogy majd ilyen nem kijelzett számról fognak hívni, na de hogy 1x próbálkoznak, aztán szevasz? ... Ez mennyire korrekt? Én olyan szakmában dolgozom, ahol a vendég/vásárló az első, ha nem tudtam elérni valakit telefonon, akkor újra próbálkozok, netán hagyok elérhetőséget neki. De ők még ezt sem tették meg...

Sajnálom, de számomra ez csak egy újabb baki a részükről, hogy még az értesítésük se jön össze. Mert gondolom más is került már olyan szituációba, hogy ott, akkor nem tudta felvenni a telefont...

Szóval akkor ez most mennyire korrekt?

Lehet toldozni-foltozni a dolgot, a cégről viszont megvan a véleményem. Sajnos tudom nem sokra megyek vele... Az ilyeneket nem fogja soha semmi komolyabb baj/szankció érni, de bezzeg ha Józsi bácsi 2 napot késik a villanyszámlával, már megy a felszólító levél...

Egy anyuka

#202

2014-10-03 11:57

Az én ismerőseim mind megkapták a plüsseiket. Szomszédom kettővel állított be a lányomhoz. Fel kellett iratkozni és türelemmel várni. 
Aki nem iratkozott fel, nem vette fel a telefont, nem ment el érte, az most már magára vessen. 


Vendég

#203

2014-10-03 15:00

Más is volt, aki nem vette fel időben az "ismeretlen szám"ról jött hívást. Én úgy olvastam, hogy volt aki bement a pennybe érdeklődni emiatt (nem-e ők voltak-e) és volt, hogy kiderült, hogy ott a plüsse már. Az egyik ismerősöm tegnap kapott sms-t hogy mehet a plüssért.


Vendég

#204 Re:

2014-10-05 17:24

#203: -  

 Ha jársz pennybe érdeklődj.
Bajod nem lesz belőle, főleg ha környezetedben is kapott valaki sms-t.

Egyik ismerősőm bement, nem hagyta lerázni magát, volt a boltba, fel is volt iratkozva és megkapta

Eszti

#205 Re:

2014-10-06 14:55

#1: Nagy Norbert -  

 Anyósom feliratkozott és kérte a plizsánt, erre kapott egy nyomi cseresznye figurát.. És azt mondták neki hogy a fokhagyma helyett is azt fog kapni..

mellékelem a csresznye képét.


Vendég

#206 Re: Re:

2014-10-06 19:01

#205: Eszti - Re:  

 Én olvastam valakinél, hogy eladta a plüsst, mert nem azt kapta, amit kért. A jofogáson meg vett az árából egy másikat, mert most ingyenes házhozszállítási akció van (még most is). Szóval nem bukott rajta. Persze tudom, hogy a kommentednek az a lényege, hogy te NEM EZT KÉRTED. Viszont olvastam neten elég sok hozzászólást, ahol pl Padlizsánt adnának Cserkóért. Szóval van lehetőség arra, hogy meglegyen fokhagyma és padlizsán is és még fizetni se kell rá.....még ha "kerülőúton" is


Vendég

#207

2014-10-08 16:22

érdekes módon én is augusztus 22 én iratkoztam fel és még mindig nem kaptam smst

Vendég

#208

2014-10-22 09:28

Valaki meg tudná mondani hogy hoznak e még plüsst? Mert nekem valaki azt mondta, hogy ez az utolsó szállitmány, és aug 22-óta!!!!!! egy nem sok, annyi sms-t sem kaptunk.

Vendég

#209

2015-01-01 13:41

Lenne ár végre valami elmozdulás az ügyben, mert a lányom, ha ránéz a bátyja banánjára, rögtön eszébe jut, hogy Ő nem kapott "bjokklit"

Penny "kedves" a jó ku.va édesanyádat!!!

Vendég

#210 Re: Re: penny

2015-03-17 10:04

#26: Ani - Re: penny 

 ÜDVÖZLŐM ÉRDEKLŐDNI SZERETNÉK, HOGY A PENNYBEN VOLT VITATEAM GYŰJTÉS. ÉS EVVEL KAPCSOLATBA LENNE EGY KÉRDÉS MIVEL FELIRATKOZTAM MÁR TAVALY ÉS A MAI NAPIG NEM KAPTAM VISSZAJELZÉST! ÜDV FÜRTÖS