Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért

Ani

#26 Re: penny

2014-08-28 10:44

#5: xy - penny 

 Itt Zuglóban is tegnap este azt mondták, hogy aki feliratkozott, az 2 héten belül MINDEN KÖRÜLMÉNY KÖZÖTT megkapja! Kíváncsi leszek!


Vendég

#27

2014-08-28 12:12

Nagyon egyetértek ezzel a petícióval!
Mi is nagynehezen összeszedtünk saját vásárlásainkkal 30 darab pontot, hogy egy plüsst legalább meg tudjunk a kislányunknak szerezni.
Augusztus 22.-én délután fél 2-kor mentünk át a boltba, ahol közölték, hogy elfogyott, és iratkozzak fel a kasszánál, ha kapnak, értesítenek. Azóta sem hívtak, és mikor voltunk bent újra, mondták, nem tudják lesz e még plüss egyáltalán.
Üdv: Viki
Pennysdolgozo.

#28 hahhahah

2014-08-28 12:19

Sok tudatlaan... felkell iratkozni mivel nem birnak egyszerre annyit legyartani amennyire szukség lenne :) azért kell a KASSZAHOZ oda menni es felkell iratkozni hogy mit is szeretnél.. lehet nem akkor kapjak meg amikor eppen a vasarlok akarjak.. nem minden ugy mukodik ahogy azt masok elgondoljak :) talan varni kene mielott itt sok baramsag elhangzik.. :) meg érdeklodni ennyire egyszeru az egesz :) nem amitas volt az egesz mivel nem volt mit kirakni a polcokra mert nem volt pluss... nem kell egybol komplikalni hogy mi vittük be stb stb stb ... igen lehet a vevo az elso a jelmondat DE ami nincs azt nem lehet kirakni :) puszi. pennysdolgozo.


Vendég

#29 Re:

2014-08-28 13:11

#23: -  

 A "károsultak" ha feliratkoznak megkapják. Milyen kártalanítás? Ja én kérek elnézést attól akinek nem teljes gyűjteményes. Ez már nevetséges.

 

debi

#30 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-28 13:31

#22: - Re: Re: Re: Re:  

 Ez hihetetlen. Tényleg felhívtak?

tency

#31 Re: Re: Re: Re:

2014-08-28 15:46

#18: Mátyás az igazságos - Re: Re: Re:  

 De igen Édesanyádhoz! Azt hiszem te az egyike lehetsz azoknak akik Isaurának is gyűjtöttek anno hogy kiszabaduljon a rabszolgasorsból!

tency

#32

2014-08-28 15:57

Egyébként mindenki aki itt reklamál pár száz forintos plüssfiguráért mélyedjen már egy kissé magába és kicsit gondolkodjon el: mi a fontosabb? Csak a közelmúlt történései a minket körül vevő világból: Gázában nap mint nap gyilkolnak meg gyerekeket köztük pár hónapos csecsemőket, civil utasszállító gépet lőnek le rakétával több száz embert megölve, Afrikában egy vírus tombol amire mindenki szarik egy pár felelőség teljes emberen kívűl mert az olyan,,messze,, van különben is amúgy is naponta éhen és szomjan halnak arra felé az emberek nem mindegy nekik?! Tessenek már felállítani egy egészséges értékrendet mi a fontosabb ebben a nyomorult életben aztán lehet mndenféle petíciót kitalálni és csatlakozni!

TJ

#33 Re: hahhahah

2014-08-28 15:59

#28: Pennysdolgozo. - hahhahah 

 Csatlakozom én is. Pennyben dolgozom én is mint kasszás. Soha nem vittünk be hamarabb plüssöket sőt mi még venni sem vehetünk. A másik ha már önöket káralanítani kell akkor minket nem??? Azt miért nem írják, hogy hányszor küldenek el minket a p*csába és hányszor szidják az szüleimet? Pedig szerencsétlen kasszás semmiről sem tehet. A pontokat nem volt kötelező gyűjteni, meg hát nem azért azok a pontok végül is ingyen voltak, úgyan úgy vásároltak volna akkor is ha nincs pont, még, hogy utalvány istenem..... És abban is igaza van az előttem szólónak, hogy fel kell íratkozni max 2 perc az egész és felfogják önöket hívni (már ha hajlandóak fel venni a telefont, mert sajnos sokat nem veszik fel a magán számot) ja és már elkezték felkeresni a felíratkozott vevőket

Üdvözlettel egy penny-s dolgozó 

tency

#34 Re:

2014-08-28 16:01

#19: -  

 Persze amint megtanul helyesen írni!

tency

#35 Re:

2014-08-28 17:33

Helyesírás felsőfok!


Vendég

#36

2014-08-28 17:53

Én az unokám részére szerettem volna 2 plüss figurát. Eleinte csak kaptuk a pontokat a vásárlásért. Később kezdtem el vásárolni, csak a pontokért, mert hát az 1. Penny üzlet 15 km-re Bácsalmáson, a másik az 30 km-re Baján van, így célirányosan a pontokért utazni is kellett. Szépen becsaptak, és ők meg növelték a forgalmukat. Azt hiszem egyszer volt Budán kutyavásár. Eddig sem gyűjtöttem, és ezután sem fogok.

Vendég

#37

2014-08-28 18:05

Hát igen!Megvezették az embereket! :-(

Vendég

#38

2014-08-28 18:37

Gusztustalan, nem találok szavakat!!

Vendég

#39

2014-08-28 19:00

Kérnénk szépen a kártéritést !

Vendég

#40 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-28 20:38

#30: debi - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Igen, felhívtak és meg is kaptuk.

KR

#41

2014-08-28 21:07

Hello mindenki! Én is a penny-nél dolgozom és szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba. Szigorú utasítást kaptunk, hogy mindenkit fel kell írni előjegyzésbe, mert elégedetlen vásárló nem lehet. Folyamatosan jelenteni kell a központnak, hogy melyik figurából mennyit igényeltek a vásárlók, hogy le tudják gyártatni őket. Szept.3-ig minden nap írnunk kell a felmerülő igényeket. Nem jön meg egyszerre az összes plüss és mi sem tudjuk, hogy pontosan mikor kapunk belőle, de az első adag már megérkezett. Két napig telefonáltam, hogy értesítsem azokat akik azt a figurát íratták fel. Kérnék mindenkit, hogy szept.3-ig íratkozzon fel és legyen egy kicsit türelmesebb, hisz kötelességünk a figurák beérkezése után telefonálni / rejtett számon/. Mi ,dolgozók is alig várjuk, hogy ennek a cirkusznak vége legyen, de sajnálatunkra akár októberig is elhúzódhat. Megértem a felháborodását mindenkinek, hiszen egy-két kedves kolléga miatt mi nem is gyűjthettük a pontokat, pedig nekem is van gyerekem. De kérdem én: az korrekt a vásárlók részéről. hogy a mi anyánk csuklik folyamatosan? Mi csak dolgozók vagyunk, nem rajtunk kellene elverni a port.


Vendég

#42

2014-08-28 21:44

Én erre az egészre már nem is találom a szavakat... :( Nevetséges, ugyanakkor felháborító és undorító, hogy az emberek mekkora cirkuszt csinálnak ebből az akcióból! Egy penny-s dolgozó mesélte, hogy az egyik üzletben a múlt héten összeverekedtek a vásárlók a plüssökért!!!! Fújjjjjjjjjjj!!!!! Pénzért árulják a neten a pontokat!!! Fújjjjjjjjjjjj!!!! Térjünk már észhez!!! Örüljünk, hogy nem az utolsó falat kenyérért kell megharcolnunk! Egyre jobban nem értem a magyar embereket...

Nekem szerencsém van, mert a kislányom koránál fogva még nem tudja, hogy miről is van szó, de összegyűlt annyi pontunk, hogy már van 4 plüssfigurája. Most van egy teli füzetem + egy olyan, amiben 24 db matrica van, de nem csinálok belőle problémát, hogy nincs meg a 30. Egy plüssre feliratkoztam, de ha nem lesz belőle semmi, akkor sem fogok toporzékolni és lekiabálni a dolgozókat. 

Véleményem szerint gondoskodni kellett volna a plüssökről, és eleve úgy elindítani az akciót, hogy előre legyártanak egy csomót, hogy mindig legyen a polcokon. Nem hinném, hogy bukhattak volna vele, mert ha esetleg jóval többet gyártanak le, akkor még lehet hosszabbítani a pontgyűjtésen. Így sajnos ennek a "mulasztásnak" a szenvedő alanyai a gyerekek... :(

-Feri-

#43 GONDOLKODJ MAGYAR!

2014-08-28 21:55

#1: Nagy Norbert -  

 Erre csak annyit írnék, hogy akkor már ne csak a Penny ellen, hanem a többi "hűség"akcióra is figyeljetek, mert egyik-másik még nagyobb lehúzás (különösen a Tesco, Spar, stb.)

Tudatos Vásárló

#44 Re: hahhahah

2014-08-28 22:37

#28: Pennysdolgozo. - hahhahah 

 Aki másokat tudatlannak nevez ismeretlenül, az legalább tanuljon meg helyesen írni...

A feliratkozás már megvolt, de ez csak tűzoltás, nem fogyhatott volna el a promóció vége előtt egy hónappal... Érdeklődni nem tudom, hogy hol lehet, mert sehol nem találtam penny-s telefonszámot... A dolgozókat pedig senki nem szidja, max. a vezetőket... ;)

Mátyás az igazságos

#45 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-28 22:40

#31: tency - Re: Re: Re: Re:  

 Szia Anya! :D

Viccet félretéve, nem primitív módon kell reagálni szerintem... Ki az az Isaura? Te talán Gyűjtöttél Neki? ;)

Shrek

#46 Re:

2014-08-28 22:48

#42: -  

 Az egész cirkuszt a penny generálta, a többi már csak ennek a következménye, sajnos...

Tudnék adni 6 matricát (AJÁNDÉKBA/INGYEN!!! :) ), ha szükséges...

Titi

#47 Re: :(

2014-08-29 04:09

#6: Kabos - :( 

 Ez tény, a 6 éves gyerkőcöm folyamatosan nyaggat, hogy mikor telefonálnak már, és nemigen tudok értelmes kifogást találni de legalább egy kicsit" érezzék a törődést..."

Én

#48 Re: hahhahah

2014-08-29 04:11

#28: Pennysdolgozo. - hahhahah 

 Gondolom nincs gyereked...

Én

#49 Re:

2014-08-29 04:12

#32: tency -  

 Gondolom, hogy neked sincs gyereked...


Vendég

#50

2014-08-29 04:20

Mi is nagyon szerettünk volna egy hagymàcskát, szorgalmasan, gyermeki lelkesedéssel ragasztgattuk a matricákat, s vàrtuk az augusztus 22-t. Reggel 9.00-kor màr egy figura sem volt az üzletben. Egyèbként is a teljes vàlaszték helyett csak két félét hoztak. Később több Penny-ben is voltunk, eredménytelenül.