Állítsák vissza az Üteg utcai kutyafuttató 21:00 órás zárását!
Kérjük a XIII.Kerületi Önkormányzatot, hogy az Üteg utcai kutyafuttató zárási idejét állítsa vissza a korábbi 21:00 órára.
A nyári hónapokban este 20:00 óráig a futtató jelentős részét még közvetlen napsütés éri, ezért a kutyatartók többsége csak később viszi le kutyáját, így elkerülve a legnagyobb hőséget is. A korábbi zárás különösen azokat érinti hátrányosan, akik csak munka után tudják használni a futtatót.
A nyitvatartási idő csökkentését a használók kérésével indokolták, ugyanakkor a futtató RENDSZERES használói közül többen nem értesültek ilyen egyeztetésről és nem támogatják a korábbi zárást.
Kérjük a döntés felülvizsgálatát és a 21:00 órás zárási idő visszaállítását.
Köszönettel: az Üteg utcai kutyafuttató használói
Tóth Henriett
Kapcsolatfelvétel a szerzővel
Kapcsolatfelvétel a szerzővel