Peticiok.com

Állítsák vissza az Üteg utcai kutyafuttató 21:00 órás zárását!

Kérjük a XIII.Kerületi Önkormányzatot, hogy az Üteg utcai kutyafuttató zárási idejét állítsa vissza a korábbi 21:00 órára.

A nyári hónapokban este 20:00 óráig a futtató jelentős részét még közvetlen napsütés éri, ezért a kutyatartók többsége csak később viszi le kutyáját, így elkerülve a legnagyobb hőséget is. A korábbi zárás különösen azokat érinti hátrányosan, akik csak munka után tudják használni a futtatót.

A nyitvatartási idő csökkentését a használók kérésével indokolták, ugyanakkor a futtató RENDSZERES használói közül többen nem értesültek ilyen egyeztetésről és nem támogatják a korábbi zárást.

Kérjük a döntés felülvizsgálatát és a 21:00 órás zárási idő visszaállítását.

Köszönettel: az Üteg utcai kutyafuttató használói

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Tóth Henriett láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.

Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák:




Fizetett hirdetés

A(z) Peticiok.com ezt a petíciót 3000 ember számára fogja hirdetni.

Tudjon meg többet...