Peticiok.com

Orvos-, fogorvos- és gyógyszerészhallgatók a BK-ért.

A TIK-ben töltött fáradalmas tanulás után -amit teljesen altruista célból, az emberek gyógyítása érdekében, önzetlenül teszünk- többet nem tudunk a Burger King Nagyplázánál lévő éttermében enni.

Úgy gondoljuk, hogy a jelenlegi helyzet visszavesz a lendületünkből, az erőnkből. Az energiaraktáraink teljesen kifogynak mire hazaérünk. Ezzel az étteremhálózat hozzájárul a magyar egészségügy hanyatlásához.

Követeljük az étterem újranyitását!

Tisztelettel,

Depresszoteburger-king2.jpg

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Depresszote láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák:
Legalább 16 éves vagyok, és elfogadom a petíció adatvédelmi szabályzatát.



Fizetett hirdetés

A(z) Peticiok.com ezt a petíciót 3000 ember számára fogja hirdetni.

Tudjon meg többet...

Fizetési mód