Peticiok.com

Óbudai Nagy László Angol - Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola tanárait támogató szülők

Az Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolába jár a gyermeked?

Nem tudod a sztrájk idején otthon tartani, de egyet értesz azzal, hogy a pedagógusok fizetése, életszínvonala és szakmai megbecsülése méltatlanul alacsony? 

Legyen nekik több tisztelet, nagyobb anyagi megbecsülés, és oktatási szabadság, mert rajtuk múlik a gyerekeink jövője: a tudás, jól neveltség, kreativitás, és az embertársak szeretete! 

Tanár nélkül nincs jövő! 

Támogasd a gyermekeinket oktató tanárokat egy aláírással, amit elküldünk az Emberi Erőforrások Minisztériumának, hogy lássák, hogy mindenki közös érdeke a változás! 

 


Szabó Sára Zsuzsanna
Kapcsolatfelvétel a szerzővel

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Szabó Sára Zsuzsanna láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák:
Legalább 16 éves vagyok, és elfogadom a petíció adatvédelmi szabályzatát.