Peticiok.com

Ne engedjük, hogy megszűnjön az ágasegyházi posta!

Kedves mindenki! Biztos hallottatok róla, hogy tervben az ágasi posta bezárása.(postapont kialakítása valahol) Tegyünk próbát, hátha a közösség ereje elég lesz ahhoz hogy maradhasson! Gondoljunk az időseinre, magunkra és az ott dolgozókra is. Szükségünk van a postára! Írjátok alá a petíciót, és az aláírásokat eljuttatjuk az illetékeseknek!

Ne hagyjuk magunkat! 

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Bús Jánosné láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák:
Legalább 16 éves vagyok, és elfogadom a petíció adatvédelmi szabályzatát.