Tiltakozás az egész napos iskola ellen

Quoted post

Dávid Tisch
A petíció szerzője

#149 Re:

2011-11-13 21:59

#148: -

Kedves Vendég!

Mi van?! Lazíts és olvasd el mégegyszer a petíciót! Aztán, ha rájöttél, hogy hülyeségeket írogattál, akkor kérj bocsánatot és szólj hozzá normálisan!

Hálás köszönettel:

A tulajdonos lúzer

Válaszok


Vendég

#161 Re: Re:

2011-11-14 21:44:31

#149: Dávid Tisch - Re:

Kedves Dávid!

 

Olvasd má' el, hogy mit írtál, mit íratnál alá a zemberekkel!

Néhol mondatrészek hiányoznak a szövegedből, néhol pedig logikai nonszensz, amit leírsz!

Értem én, hogy van a Nagy Felháborodás, de attól még nem kellene elfelejteni magyarul!

Az írás, a pontos írás gyakorlást igényel, valamint kritikust ÉS önkritikát.

Biztos bánt, hogy hozzászólásom sérti fontosságtudatod és omnipotenciád, ám gondold végig, hogy VALÓJÁBAN (és nem szerinted) mit is jelent pl. ez a mondatod:

"Ezt a jogot nem emberi hatalom adta, és meggyőződésünk, hogy emberi hatalom nem is korlátozhatja."

 

Segítek...

Induljunk ki abból, amit tudunk!

Tudjuk, hogy ezt a jogot nem emberi hatalom adta. Elfogadhatjuk, bár olyan állítás, ami nincs indokolva, holmi axioma... Ám legyen...

TUDJUK, hogy az Ormány-korbán ezt a jogot korlátozni igyekszik!

Tehát, ha az Ártunk és Orbánunk emberi hatalom, ennek a petíciónak nincs értelme, hiszen meggyőződésed, hogy úgysem korlátozhatja ezt a nem emberi hatalomtól eredeztethető jogot!

Ha mégis van lehetősége a korlátozásra, akkor viszont ahhoz, hogy a meggyőződésedet fenn tudd tartani (és ezzel  az én lehülyézésem jogosságát) azt KELL hinned (neked, és az aláíróknak), hogy ormányosunk valamiféle nem emberi hatalommal rendelkezik, ám ez esetben is teljesen felesleges a petíció...

Amúgy addig OK, hogy a történelmi egyházaknak csontig benyalt, és a visszanyalás is megtörtént, ám ettől ő még nem lett sem a Krisztus, sem annak antitézise.

És nem ez az egyetlen slendrián, művi fogalmazásgátolt gondolat ebben a petícióban, hanem úgy a mondatok kétharmada nélkülözi azt a koherenciát, amit az ilyen nagy, oktatásüggyi dolgokkal nyilvánosan foglalkozni kívánó emberektől joggal elvárhat az ember!

Szóval maradtam tisztelettel, vagy anélkül.

 

ui.

A világ nagyproblémái abból adódnak, hogy az emberek nem tudják elmondani, hogy mit akarnak ezért elvárják a telepátiát.

És hiába is csinál úgy az emberek nagy része (itt épp az aláírásukkal nevesítve), mintha lenne, attól még olyan nincs!

Írd le rendesen, hogy mit akarsz, és lesz SOK aláírás!