Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre

Quoted post

Coopernagyi

#41 Re:

2016-01-14 07:33

#22: -  

 Tisztelt Levélíró! Sok petíciót olvastam, és írtam alá már, amik kevésbé voltak szofisztikáltak, mint ez. Sokkal inkább az elkeseredést látom mögötte, mint a bosszúszomjat. Azt gondolom, hogy nevelni csak azt lehet, akiben van némi érzékenység a környezetét illetően. Kimondottan sokra tartom a petíció megírójában azt, hogy törvényes úton próbálja intézni ezt az ügyet. Azért is csodálom, mert én nagyon szeretem az állatokat, akár a gyerekemet, így én biztos nem szőröznék ennyit egy ilyen szociálisan deviáns emberrel. Csak megfognám a legélesebb késem, és elmetszeném a combartériáját.....

Válaszok

Tímea Szabó
A petíció szerzője

#62 Re: Re:

2016-01-14 08:26:59

#41: Coopernagyi - Re:  

 Köszönöm a hozzászólását!


Vendég

#81 Re: Re:

2016-01-14 13:00:42

#41: Coopernagyi - Re:  

 Én pedig nem sajnálnám egy pillanatig sem, bár hasonlóra talán csak erős, hirtelen felindultságból lennék képes, miután láttam, amit ez a szemét művel. Meggyőződésem, hogy az ilyen beteg hulladékból már nem lehet semmilyen eszközzel normális embert nevelni, csak a többi hasonló selejt elrettentésére nagyon keményen büntetni!