Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre

Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre / Közlemények / Deteki polgármesterhez szóló levelem...2016.01.12. 20:00 / Hozzászólások


Vendég

#26

2016-01-14 06:41

Csak éhes oroszlánok, krokodilok mellé szűk térben !!! Aki ilyen hidegvérrel meggyilkol  és még jó bulinak is tartja - videó -egy védekezésre, menekülésre képtelen ártatlan élőlényt  nem érdemel csak példás büntetést  és  soha soha soha állatok közelébe !!!

és ha egyszer baleset éri ne mentő menjen hanem egy baseballütős


Vendég

#27

2016-01-14 06:45

Nem fog választ kapni. :( Az ilyenek nem válaszolnak. :(

Állatbarát

#28 Re:

2016-01-14 06:50

#26: -  

 Ezeket védtelen, kiszolgáltatott emberek közelébe sem szabadna engedni. Az ilyenekből válnak az idős embereket saját otthonukban agyonverő szemetek is, akik már jó ideje bűntetlenül tartják rettegésben az egyedül élő nyugdíjasokat, mert azokat már elkapni is képtelenek.

Baranya 76

#29

2016-01-14 06:52

,nem ember ez,mit tesz az ilyen egy emberrel,ha egy ártatlan,magát megvédeni nem tudó kis élőlénnyel ezt teszi?????????????????????????????????azt hiszem Szibériába küldeném kőbányába,de mindenképpen olyan helyre ahol kemény fizikai munkát kell végezni,embertelen körülmények között!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nem méltó az EMBER elnevezésre!!!!!!!


Vendég

#30 Re:

2016-01-14 06:54

#22: -  

Egyszerűen barom vagy. Ezt talán még te is megérted.

 


Vendég

#31

2016-01-14 06:58

Nem tehetik ezt! Egy ilyen szörnyetegnek bűnhődnie kell ! Tálió elvet már nem követjük....így marad a börtön.

Vendég

#32

2016-01-14 07:02

El kell itélni ezt a rohadékot!sosem lesz nyugta ennek a rohadéknak innentől!!

Vendég

#33

2016-01-14 07:05

Önkénteskedni????? Ugye ez vicc?Börtönt neki és letöltendőt!!!!!!!!!!!

Vendég

#34

2016-01-14 07:12

Tudomásul kell venniük az embereknek (különösen a felelős posztokat betöltő helyeken) , hogy nem szabad az ilyen eseteket "csak" állatkínzásként kezelni, mert az ilyen lelkületű emberek súlyosan veszélyesek az egész társadalomra nézve !!! Adott esetben az Ön-Önök szeretteire is , hiszen már bebizonyított tény, hogy ha az ilyen erőszakos eseteket nem fékezik meg időben, kellő szigorral, akkor ennek súlyos következményei lesznek - az brutalitás és erőszak ritkán "áll meg" az állatoknál !!!! Ez csak a kezdet !!!!
MrBez

#35 Re:

2016-01-14 07:14

#8: -  

Pont ezt akartam írni, ez az aláírás jelen esetben így nem jó. 

A hülyegyereket börtönbe kell zárni, semmi kétség. Ha megússza, akkor vele együtt az összes fogyatékos, aberrált igazolva látja a tettét.


Vendég

#36

2016-01-14 07:15

Letöltendő börtönt ennek a senkiházi elmebetegnek!!Tegnap mondták a tv 2 műsorába,hogy csak felfüggesztett börtönt kaphat,mert fiatalkorú.És akkor már bármit megtehet, gondolkodás nélkül??Igenis vonuljon,akár fiatalkorúak börtönébe!!!

Vendég

#37 Re: Re:

2016-01-14 07:17

#28: Állatbarát - Re:  

 Igen igaz ma "egy kutya"  holnap  csak heccből vagy bármiért  más


Vendég

#38

2016-01-14 07:22

Egyetértek.. de ha már itt járunk, hazánkban ennyire elterjedt sport lett a baseball, hogy az utcán baseball ütővel járkálunk, talán játszani mentek a haverok mikor az eset történt? Nincs egy alpolgármester fiának 5000 ft-ja (kérni sem tud?) hogy állatorvoshoz vigye, és elaltassa az elütött állatot? Nincs egy alpolgármester fiának internete a XXI. században, ahol állatvédő szervezetek számát megtudná nézni, és értesíteni őket, hogy talált egy elütött állatot? Muszáj volt felvenni, ahogy "segítenek valakinek hogy ne szenvedjen", talán tapsviharra számított "kedves" cselekedetéért cserében a haverokkal karöltve? Új információk szerint rettegésben él az elkötvető? MÉG ÉL, és nem infúzión keresztül etetik-itatják félholtként? Több mint szomorú...

Vendég

#39

2016-01-14 07:22

egyet értek!!!!!!
Éva 16

#40

2016-01-14 07:32

Elolvastam a hozzászólásokat, és egyetértek minddel. A polgármester nem alkalmas a posztjára, ha ezt a büntetést szabná ki ennek a pszihopata, elmebeteg állatnak, bár az "állat" jelző jelen esetben sértő az állatokra nézve, mert ők ilyent nem tesznek, élvezetből nem ölnek. A menhelyen őrt kellene állítani mellé, hogy felügyelje, hogyan bánik a védtelen állatokkal. Könnyű dolga volt a kiskutyával, aki védekezni sem tudott, nagyon megrázó volt a videó, nehéz volt végignézni. Az is elmebeteg ötlet, hogy ezt videóra veszi valaki, de ha nyilvánosságra is hozza, akkor már hülye is. Gondolhatja, hogy a jóérzésű emberek akkor is tiltakoznak az állatkínzás ellen, ha nem állatvédők. Bár, ahogy elnézem a fiút, az IQ-ja a 0 szint alatt lehet jóval, szóval nem egy IQ-bajnok. A szülőknek csak gratulálni tudok, mert igen jó munkát végeztek, sok szépre, jóra megtanították ezt az elmebeteget, igen jól szocializálták. Nem tudom, milyen emberek, de szokták mondani, "az alma nem esik messze a fájától".

Lenne egy ötletem, hogy a polgármesternek is igaza legyen. Az állatkertbe kellene beosztani gondozónak, és vad tigrisek ketrecét kellene takarítania etetés közben, amikor ők is a ketrecben vannak. Egy jó kis ketrecharcot el tudnék képzelni, akkor megmutathatná, mekkora hős, mennyire bátor, és kíváncsi lennék, mire megy az ütőjével 2-3 tigrissel. Az állatvédők pedig a ketrec előtt néznék az eseményeket, és drukkolnának a tigriseknek.... én így képzelném a büntetését. El kívánom mondani, békés természetű, törvénytisztelő állampolgár vagyok, de ez a videó nagyon felháborított.

Coopernagyi

#41 Re:

2016-01-14 07:33

#22: -  

 Tisztelt Levélíró! Sok petíciót olvastam, és írtam alá már, amik kevésbé voltak szofisztikáltak, mint ez. Sokkal inkább az elkeseredést látom mögötte, mint a bosszúszomjat. Azt gondolom, hogy nevelni csak azt lehet, akiben van némi érzékenység a környezetét illetően. Kimondottan sokra tartom a petíció megírójában azt, hogy törvényes úton próbálja intézni ezt az ügyet. Azért is csodálom, mert én nagyon szeretem az állatokat, akár a gyerekemet, így én biztos nem szőröznék ennyit egy ilyen szociálisan deviáns emberrel. Csak megfognám a legélesebb késem, és elmetszeném a combartériáját.....


Vendég

#42 Re:

2016-01-14 07:34

#38: -  

 ja, és tegyük hozzá, nem létezik olyan menhelyfelelős, és állatvédő szervezet, aki ezt beengedné a menhelyre még csak vendégként is, nem hogy ott dolgozzon hónapokig... :) Ha ezt meglépné kedves polgármester úr, akkor azzal egyúttal meg is rajzolná a célpontot a saját hátára. Szerintem most jó, amíg nincs benne, sem a gyerek anyja, sem a polgármester, csak a gyerek...


Vendég

#43

2016-01-14 07:35

Mièrt vèdik ezt a szaros gyereket?
Lassan oda megy valaki ès megszurkalja, aztán nem lesz vele több gond.
Büntessèk meg. 2 èv börtön + elkapják a sitten a seggèt.
Ez is csak egy egy enyhe büntetès lenne.
A mèltó, ha ugyan azzal az ütővel szèt verhetnèm a fejèt.
Üdv Szepe

Vendég

#44

2016-01-14 07:40

Ítéljék el az állatkínzókat, mihamarabb!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#45

2016-01-14 07:45

Állatoknak a közelébe sem lehet engedni. Menjen csak börtönbe, ahol útálják a gyermek- és állat gyilkosokat. Ott ő lesz a kiskutya, akit vernek, és ha még nem az, ''köcsögöt'' csinálnak belőle. Az első seggbe kukit videózza le, és tegye fel a fészre.

Vendég

#46

2016-01-14 07:46

Teljes mértékben egyetértek !!!!
Magyar Vizsla

#47

2016-01-14 07:47

Nem szabad elfelejteni bejelenteni (!) a tüntetést... ( tasz.hu )

Moncsi

#48

2016-01-14 07:48

Kívánom ennek a féregnek,hogy annyi szenvedést éljen át mint az a kiskutya!!Jönnek itt a mentségekkel,hogy harapo,veszett volt meg csak segített rajta ja és hogy ez már tavaly nyári! Ennek a rohadéknak bűnhődnie kell!!


Vendég

#49

2016-01-14 07:50

Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre.

Vendég

#50

2016-01-14 07:51

Ne dolgozzon ő sehol hanem menjen a kutyus után ott a helye egy ilyen patkánynak!!!!!! Azt mondták a hiradóba hogy azért verte fejbe mert elütötte egy autó!!!!! Ha a családjából valakit elütnek vagy akárkit fejbe kell verni és mondani hogy kinyirlak???? Ilyen embereket!!!!! Nem a menhelyen a helye ennek a köcsögnek!!!!!!!