Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre

Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre / Közlemények / Deteki polgármesterhez szóló levelem...2016.01.12. 20:00 / Hozzászólások


Vendég

#76

2016-01-14 12:03

Mikor hol lesz tüntetés? Szeretnénk csatakozni. Egy gyilkosnak elkülönítve van a helye,akár kiskorú akár nem.
#BP

#77

2016-01-14 12:15

Semmiféleképpen ne engedjék, hogy egy ilyen féreg egy állatmenhelyre menjen dolgozni!!!! Ugyanazt tenném vele mint amit ezzel a szegény ártatlan kiskutyával tett!!! Addig rugdosnám a féreg fejét amíg bele nem hal de úgy h rohadtul fájjon neki!!!!Szenvedjen ez a rohadt szemét mocskos féreg!!!!!!


Vendég

#78

2016-01-14 12:43

Kedves Tímea!
Nem a szemét anyja (nem véletlenül írtam kis betűvel) követtel el a gyilkosságot a kiskutya ellen, hanem a pista, de ez a nő nevelte ilyenné. Tehát ?????

Vendég

#79 Re:

2016-01-14 12:45

#4: -  

 támogatom


Vendég

#80

2016-01-14 12:52

Hol lesz a tüntetés??????????


Vendég

#81 Re: Re:

2016-01-14 13:00

#41: Coopernagyi - Re:  

 Én pedig nem sajnálnám egy pillanatig sem, bár hasonlóra talán csak erős, hirtelen felindultságból lennék képes, miután láttam, amit ez a szemét művel. Meggyőződésem, hogy az ilyen beteg hulladékból már nem lehet semmilyen eszközzel normális embert nevelni, csak a többi hasonló selejt elrettentésére nagyon keményen büntetni!


Vendég

#82 Re: Re: Re:

2016-01-14 13:10

#81: - Re: Re:  

 És a felvételt készítő társról sem kellene megfeledkezni, mert aki ezt élvezettel végig nézi, az sem különb! Azt a szemetet semmilyen felelősségre vonás nem terheli?

Tímea Szabó
A petíció szerzője

#83

2016-01-14 13:18

A tuntetes februar 20.-an lesz a Nyugati palyaudvartol a Parlamentig! 

Tudom, hogy le kene mondania az alporgarmester asszonynak, de latod, hogy nem akar. Es igen, o nevelte ilyenne, az az ember aki az eroszak ellen van, a Magyar Nők Szövetségének tagja, onnan is meneszteni kene 


Vendég

#84 Re: Re: Re:

2016-01-14 13:34

#53: - Re: Re:  

 Ok :)


Vendég

#85

2016-01-14 14:24

ki tépem a szívét az egész családjának a 3 éves kis faszopóval kezdem! rettegj cigány geci
BB

#86 Re: Re:

2016-01-14 14:27

#79: - Re:  

 Én is támogatom!


Vendég

#87

2016-01-14 14:36

Egyetértek.

Vendég

#88

2016-01-14 15:18

Igenis mondassák le a mamát is, aki a nyilatkozata szerint a fia önbíráskodást hajtott végre. Ez magában bűncselekmény. Ilyen embernek, aki a fia bűnöző, hogy lehetne tovább alporgálmesterként vezetni egy falut, községet, várost, Ez a kijelentés, hogy nem ő követte el, maradjon, ezt szintén felháborítónak tartom. Igenis, a kormány jól döntött azzal, hogy el kell távolítani az anyát a felelős posztjából. Mert hogy lehet felelős egy közösségért, ha nem érzi a felelősséget a fia tettéért?

Vendég

#89 Re:

2016-01-14 16:03

#83: Tímea Szabó -  

 Kedves Tímea, mikor kezdődik a tüntetés? Aznapra van már egy egészségügyért meghirdetett tüntetés 18.00-ra, számomra mindkettő fontos, de nem tudom klónozni magam.

Tímea Szabó
A petíció szerzője

#90

2016-01-14 16:09

Amint tudok valami fejlemenyt a tuntetesrol, kiirom egy kozlemenyben! Koszonom a turelmet


Vendég

#91

2016-01-14 16:43

Kdeves Tímea!

Minden szavával egyetértek és köszönöm, hogy kiáll az állatokért!

Üdvözlettel:
Keresztényi Györgyi
Szintén állat

#92

2016-01-14 17:26

A tudomány mai állása szerint mindannyian állatok vagyunk csak a szellemi képességeink miatt különbözünk társainktól, bár az ilyen esetek után ez mindíg megkérdőjeleződik. És ha már ilyen okosak vagyunk a felelősség is a miénk miként bánunk környezetünkkel.

A másik, hogy én nagyon sok liberális eszmével egyetértek, az egyik kivétel többek között a büntetőjog. Engem nem érdekel sem a rehabilitáció, sem az elrettentés (ami nem baj ha működik, de azzal nem lehet védekezni a szigorúbb büntetés ellen, hogy esetleg nincs kimutatható visszatartó ereje), az aljas szándékkal életellenes tettek elkövetőit azonnal és véglegesen el kell távolítani a társadalomból, pláne ha van egyértelmű bizonyíték, mint jelen esetben.

A büntetés módja már egy másik kérdés (halálbüntetés, stb.) A kedvencem amikor bocsánatot kérnek a hozzátartozóktól. "Bocs, hogy megöltem a fiad, anyád, kutyád!" "Ja semmi gond, mindenkivel megeshet, véletlenül erre jártál, megbotlottál, és beleakadt a késed 46-szor". Undorító!!!


Vendég

#93

2016-01-14 17:30

Nagyon sokan sajnos nincsenek tisztában azzal,hogy mit jelent, mint ahogy a Kis Hercegben mondá a róka,:"felelős vagy azért akit megszelídítettél"!!!!Nézzenek bele egy kutya meleg barna szemeibe,és olvassanak benne,mondják el,hogy mit látnak benne ha ismerik a saját kutyájukat!!!!A feltétlen hűséget,szeretetet,és mindent,amit csak egy kutyától kitelik,csak egy simogatás,egy jó szóért cserébe!!!!!!!!!!jA kutyagyilkost a videó felvevőjével együtt büntessék meg,mert ő sem különb ettől a retektől!!!!!!Nagyon remélem,ha őt is elüti egy autó a mentősök agyonverik egy baseballütővel,most Megdöglesz felkiátással,ahogy ő tette! Mikor tette le az állatorvosi vizsgát,hogy halálra ítélte a kiskutyát???

Vendég

#94

2016-01-14 18:04

Hát ez már mindennek a teteje!!!..és ezzel kiáll ország-világ elé a nagy igazságosztó polgármester?!Ez nem felháborító hanem vérlázító!Itt már a Btk.kevésnek tűnik,ez már mást kiván...

Vendég

#95

2016-01-14 18:23

Ez egy borzalom erre nincsenek szavak!!! Én ezt a szörnyűséget nem tudtam megnézni!Börtönt ennek a rohadéknak(bocsánat az erős szóért,de kimondhatatlan dühöt érzek) soha többet a napot ne lássa!ha lehetne inkább halálbüntetést kéne mérni rá!!!
Részemről és az egész családommal együtt teljes mértékben 1000%-ban a börtön mellett vagyunk! és az is kevés érte! szemet szemért fogat fogért!mindegy az hogy állatról vagy emberről szól egy sziv egy lélek egy ÉLET!!!!!!!KÖSZÖNJÜK KEDVES TIMEA A KÖZREMÜKÖDÉSÉT!!!SOK SIKERT..!!!! LEÉB BEA


Vendég

#96

2016-01-14 18:28

Bencsits Mária vagyok egyetértek a fent leírtakban ......

Vendég

#97

2016-01-14 19:03

Ezzel a ,,büntestéssel" NEM értek egyet!!! Felháborítónak tartom hogy csupán ennyi lenne a büntetése valakinek aki egy ilyen mocskos dolgot tesz!?? Nem is értem hogy egy polgármester hogy mondhat ekkora baromságot?? Meg lep hogy emberek ennyire simán egyszerűen vélekednek egy ilyen komoly tettről!!! Nem egyedüli emberként mondhatom én is hogy NEM!!!! NEM ÉS NEM!!!

Vendég

#98

2016-01-14 20:23

Tisztelt Szabó Á Tímea ! Örömmel olvastam mindkét levelét, amit ebben a fájdalmas témában írt ! Csak remélni tudom és gondolom nem csak a kutyás emberek érzését, hanem minden kutyátlan ,de EMBER érzését továbbítom akkor, amikor azt kérem, hogy valahonnan, ha mástól nem , akkor odaföntről kapjon ill kapjunk segítséget, hogy ezek a borzalmas tettek ne maradjanak megtorlás nélkül.Örülök annak, hogy ennyi embert megmozgatott ennek a véglénynek a tette és követelik, hogy történjen már végre valami ezekben az ügyekben , örülök, hogy élére álltak és ha továbbiakban ilyen esetekről értesülünk, akkor kiabálnak , hírét viszik és kiállnak az ártatlan kis lelkek mellett. Remélem, hogy a kutyamenhelyes büntetése nem valósul meg ennek a pondrónak, mert hisz az lenne neki a Kánaán ! Szívből remélem , hogy nem lesz értelmetlen a munkája, munkájuk, amit ebben az ügyben végeznek ! Kívánom ezt, mint normális , állatszerető ember és kívánom, mint kutyákat családtagként kezelő gazdi.
Luca

#99 Re:

2016-01-14 20:30

#11: -  

 Február 20. Nyugati Pályaudvar. 

https://www.facebook.com/groups/763929043751121/

Tímea Szabó
A petíció szerzője

#100 Re:

2016-01-14 22:10

#98: -  

 Üdvözlöm!

Ez nem csak az én munkám. Ez mindenki munkája aki aláírta eme petíciót!!!! 34249 ember munkája!!! Köszönjük!