Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post

telve indulattal

#3702 Re: Re: Re:

2015-08-31 06:33

#3690: - Re: Re:  

 Nagyon tévedsz! Ha az AB elmeszeli a törvényt az csak azokra vonatkozik akik nem adták be időben a beadványt a per lefolytatására. A z AB döntésig ez a törvény hatályos , tehát ennek alapján kell eljárni.

Válaszok


Vendég

#3703 Re: Re: Re: Re:

2015-08-31 06:54:10

#3702: telve indulattal - Re: Re: Re:  

 Oké, oké adjuk be. Adjuk be minél többen, minél előbb, még AB döntés előtt. Pont ezért kellenének a tippek. Kibe bizzunk, kibe ne. Mert ügyvéd az van kismillió, de JÓ ügyvéd aki ért az ilyen jellegű ügyekhez már jóval kevesebb. Ezért nem értem már majd 6 hónapja megy a tili-toli ebben az ügyben, s a "titkolódzás" is, aki nem Face-s annak nem jár infó, stb. Azt hiszi valaki, hogy más nem akarja a pénzét vissza ? Vagy attól félnek nem fizetjük be az ügyvédi honoráriumot ? Mire fel ez a már-már a kormánypártot is megszégyenítő mellébeszélés, titkozatosság, terelés ? Vagy akkor mondják ki, nem érdekel a 32e károsult és annak családtagjainak sorsa, igazából csak a magamé, mindenki oldja meg úgy, ahogy tudja/akarja. Ez is egy ELFOGADHATÓBB álláspont, mint a jelenlegi terelés a Facebook-os csoportoktól. Persze én magam is döbbenten állok a károsultak "lesz@rom, úgy néz ki nem is kell a pénzem igazán" hozzáállása előtt, 32e emberből 300 ha megy tüntetni már jó szám. Nem kell itt 32e embert képviselni, de aki megtenne mindent azért, hogy visszakapja a pénzét, azt miért zárják ki csak mert nics fent a "facsén"? Miért nem lehet infót adni annak is aki tenne, ha tudná mit kell/lehet. A web nem olyen trendi mint a Face ? Nem mindenki "dörzsölt budapesti", nem minden vidékinek vannak ismert és jó ügyvéd ismerősei, de SZÍVESEN mennénk mi is Pestre ismert (akár drága) ügyvédekhez is, ha tudnánk ki(k)hez. A helyi ügyvédre még a tyúklopási pereket sem bíznám, volt már életemben "szerencsém" vagy 6 helyi "jogdoktorhoz", most mondjam azt hogy inkább nem is írom mit értenek ezek a kisvárosi ügyvédek a joghoz... (max bead egy-egy jelzálog kérelmet és kész...) Ilyennek nem érdemes fizetni, mert bukta lesz a vége.


Vendég

#3706 Re: Re: Re: Re:

2015-08-31 12:42:36

#3702: telve indulattal - Re: Re: Re:  

Nem kerülhetnek szerintem előnyösebb helyzetbe azok, akik pert indítanak, mitn azok, akik nem.