Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért

Quoted post

Fogy.Véd.Munkatárs.

#92

2014-08-30 10:50

 Úr isten ennyi idiótát!!!!  oda volt írva a KÉSZLET EREJÉIG!!!!!! Nos akkor kit is károsított meg? SENKIT!!! Csak pár nagyon okos ember nem tudja felfogni hogy neki nem jutott... Fordulhattok az atya ut istenhez is de akkor is a cégnek lesz igaza ( Én is neki adok ) mivel ott volt a mondat! A minimális készlet pedig ott volt!!!  Egy fogyasztóvédelmi munatárs...

Válaszok

Vásárló

#96 Re:

2014-08-30 12:23:21

#92: Fogy.Véd.Munkatárs. -  

 A gond az, hogy akkor is hirdettek és vásárlásra bíztattak, amikor már nem voltak kinn a figurák, mert "szabira"  mentek.....hihetetlen... :D sejtéseim azért vannak, hogy hol szabadságoltak a fennmaradó plüssök...  :/

picuri

#99 Re:

2014-08-30 14:29:42

#92: Fogy.Véd.Munkatárs. -  

 Úr-Isten az is benne volt a Szabályzatban, hogy elmennek nyaralni? Szerintem ezt meg lehet/ne támadni, mert nem volt arról szó, hogy VAKÁCIÓznak a püssök. Ez olyan egyoldalú szabály-módosítás a részükről. Nem tudom, hogy miért nem lehetne meghosszabbítani a beváltás időpontját A NAGY SIKERRE VALÓ TEKINTETTEL, ez is csak rajtuk múlik. Ők tudták már a VAKÁCIÓ-zás előtt, hogy már alig van belőle (szerintem ezért nyaraltatták a figurákat. Mit ad Isten valóban aug. 22-én kitettek 1-2 kartonnal, de akkor sem az összes fajtából, ami kb 1-2 óra alatt el is fogyott.


Vendég

#156 Re:

2014-09-03 20:12:05

#92: Fogy.Véd.Munkatárs. -  

 Én azt hittem,hogy a fogyasztóvédelem  a fogyasztók érdekeit képviseli! Ugyanis a hitegetés több hétig tartott,és véleményem szerint beígért plüssfigura mennyisége köszönő viszonyban sem volt a kiadott matricák számával! Gondolom, ezt a forgalom alapján azért kalkulálni lehetett volna, ha korrekt lett volna az akció.