Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért

Egy apuka

#151

2014-09-02 21:37

Azért azt ne felejtse el senki, hogy nem a PEnny Market ígérte oda a kölkeiteknek a plüssöket, hanem TI, Hülye "SZÜLŐK" tömtétek tele a fejüket azzal, hogy majd kapna plüsst. Mi a francnak ígérite meg előre a gyereknek???? Miért nem lehet meglepetésként odaadni neki? Most azok a szerencsétlen gyerekek bennetek csalódtak, mert nem vagytok képesek tartani a szavatokat. Szép szülők vagytok, és még mutogattok a Penny Marketre, és a többi boltra, mert szar termékeket, és illúziókat ígértek a gyerekeknek, aztán meg szépen pofára estek. Csak sajnálom a kölkeiteket, hogy ilyen szülők jutottak nekik.


Vendég

#152

2014-09-03 06:19

Már a Faceboockon kifejtettem a véleményemet erről az undorító reklámfogásról!

Vendég

#153

2014-09-03 18:44

Egyetértek.

Vendég

#154 Penny pont

2014-09-03 19:32

Nem kaptam meg a fokhagymámat


Vendég

#155

2014-09-03 19:53

CSALFA PENNY


Vendég

#156 Re:

2014-09-03 20:12

#92: Fogy.Véd.Munkatárs. -  

 Én azt hittem,hogy a fogyasztóvédelem  a fogyasztók érdekeit képviseli! Ugyanis a hitegetés több hétig tartott,és véleményem szerint beígért plüssfigura mennyisége köszönő viszonyban sem volt a kiadott matricák számával! Gondolom, ezt a forgalom alapján azért kalkulálni lehetett volna, ha korrekt lett volna az akció.


Vendég

#157

2014-09-04 05:43

Nállunk fel kell íratkozni a Pennyben ha plüssfigurát akarunk.Mert állítólag annyit rendelnek.Nevetséges.

Vendég

#158

2014-09-04 07:07

Támogatom a petíciót ,de a plüss figurának is nagyon örülnénk.

Vendég

#159

2014-09-04 07:09

shadow1234

Barbie

#160 ...

2014-09-04 07:12

Komolyan mondom, nektek is annyi eszetek van, mint amennyi látszik! Most komolyan ilyen nyamvadt plüssök miatt kell csinálni a cirkuszt? Mi jogon akar vásárlási utalványt pl az, aki úgy kunyerálta össze a pontokat, hogy éppenhogy összejött neki a 15 vagy 30pont...?? Mi dolgozók, nagyon sokat nyelünk, az a bánásmód, amivel sokszor illetnek minket, nem emberi. Mi csak a munkánkat végezzük, vannak dolgok, amikről nem is tehetünk, viszont ezt elég sokszor figyelmen kívül hagyják!!


Vendég

#161

2014-09-04 07:54

shadow 1234

 


Vendég

#162 Feliratkozás

2014-09-04 08:18

Szerintem akik 3áig feliratkoztak, azok nagy eséllyel meg is kapják amit kértek. Egyik ismerősöm írta, hogy tegnap megkapták az Epret. Náluk szinte senki nem jár a Pennybe, a nagymamájuk járt oda (eddig is főleg oda járt) és megkérte az ismerősöket is ha van felesleges pontjuk akkor szívesen elfogadná. (Vakáció alatt gyűjtött pontokat neki adtam én is) Az édesanyjuk mondta nekem, ha nem jön össze a beváltás akkor sincs semmi, mert nem igérte a gyerekeinek fixre. Így nekik viszont tényleg ingyen lesz a kettő, mert csak az járt a pennybe vásárolni közülük aki eddig is oda járt. Nekem egyébként két plüssöm jött össze (még a vakáció előtt gyorsan beváltottam), persze szintén segítséggel, két kis srácnak megy majd ajándékba......nem is tudják, hogy kapnak majd hamarosan, de mondtam a szüleiknek hogy van két Penny Plüssöm. (Ők nem gyűjtötték, mert nem is járnak a Pennybe, ezért meg nem fognak, köszönik előre is az ajándékot) A srácok egyébként szeretik a plüssfigurákat (karácsonyra Mici mackót és Tádét kaptak) , de még sem hisztiztek érte, pedig járnak össze más gyerekekkel is játszani és néznek tévét is, szóval biztosan hallotak a Penny Plüssökről.

KLAU77

#163 Re:

2014-09-04 10:07

#1: Nagy Norbert -  

 Én csak a plüss nélküli gyerekeket sajnálom, akik nagyon várták, hogy 22-e után lehet nekik is egy kedvencük a pennyből. De ugye mint tudjuk, több ezernek nem lett....Szégyelje magát az áruházlánc!!!!


Vendég

#164

2014-09-05 12:10


Nagyon igazságosnak tartom a javaslatot!!!!
sneanna

#165

2014-09-05 12:41

Vannak itt akik eléggé elvannak szállva maguktól. Gondolkodj mielőtt írsz... Kölkeitek? Lehet neked az van, nekünk pl gyerekeink vannak... Hülye szülők? No comment... 

Egyébként mi tegnap kaptuk meg az epret, nem hisztiztem érte, telefonáltak, ennyi. 

És szerintem először az epreket osztogatják ki, aztán szép sorban az összes többit is. Ha az információim nem csalnak, okt. közepéig kiosztják mindet, aki fel van iratkozva. 

szeni

#166 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-05 15:27

#22: - Re: Re: Re: Re:  

 nem minden üzletben segítőkészek


Vendég

#167

2014-09-05 16:51

Az biztos , hogy nagyon sok embert átvágtak , nem beszélve a gyerekekről akik vágyakoztak a kis plüssök után .

Vendég

#168

2014-09-06 05:29

kb. két hete igérték, hogy lesz még figura, megigértem az unokáimnak, de semmi válasz. Felháborító!Ha tudták, hogy ennyire kapós lesz, miért nem hoztak elég mennyiséget. Soha többet semmi pont gyüjtés!!!
Ottóka

#169 Re: ...

2014-09-06 12:10

#160: Barbie - ... 

 Kár sértegetned bárkit, ti vagytok ott, sajnos nektek kell állni a sarat a boltban, az ügyfélszolgálatosok tűzfalként védik a főnökséget, mint minden más helyet, ahol ilyen a felállás, kapcsolni nem kapcsolnak főnököt, megbújnak a dolgozóik mögött az urak-hölgyek. 

Kár volt az embereket felültetni, vagy időben le kellett volna állítani, látnia kellett a cégnek, és írják is a honlapon, hogy nem várt sikere lett, de egy ésszel gondolkodó ott nem volt, hogy akkor zárjuk le, elégítsük ki a vevőket, oszt viszlát! 

Ja, ti a munkátokat végzitek, persze aláírom nem tehettek semmiről, de ezt mondjátok a főnökötöknek, hogy álljanak ki az emberek elé őszintén, tisztán, aztán nem lesz rajtatok teher, de ti a főnököknek szólni sem mertek. 

Én írtam levelet a cégnek, kaptam udvarias választ, kerülgette az illető a dolgokat, mint a forró kását, csak azt nem írta le, hogy mindenki megkapja-e tutira a plüssöket! Visszaírtam, hogy ez minden volt, csak nem válasz! 

Tehát meccseljétek le, ha meritek a főnökséggel a bajotokat, és ne sértegess másokat! Ha neked lenne több eszed, nyilván nem ott dolgoznál, hanem agysebész lennél pl. És nem sértegetni akarlak, csak 1:1! 


Vendég

#170

2014-09-06 15:45

elég szomoru hogy a peny is igy ki tol a gyerekkekel,mint ahogy a pepsi tette!
marcso

#171 Re:

2014-09-06 15:49


Vendég

#172

2014-09-06 19:32

Nekem azt mondták hogy felkell íratkozni és ha megérkezett az adott plüssfigura telefonon értesítenek... azóta is hívnak

Vendég

#173 Re: Re: ...

2014-09-07 09:26

#169: Ottóka - Re: ... 

 Hát szerintem te sem vagy agysebész szint.
Amúgy meg nem értem ezt a picsogást. Ha feliratkoztál, lesz plüssöd, várd ki türelemmel.
Ha meg lusta voltál feliratkozni, akkor nem lesz és így jártál.
Kár meg senkit nem ért, mert mindenki megkapta a pénzéért azt az árut, amit a kosarába tett. A plüssökért senki nem fizetett, akkor milyen 5000 Ft-ot követeltek? 


Vendég

#174

2014-09-07 09:32

6 éves kisfiam gyűjtögette a pontokat, és fokhagymát szeretett volna.......azóta is várja. Ezt az 5000 Ft sem oldja meg.

Vendég

#175 Re:

2014-09-07 10:07

#174: -  

 Ez az igazi szülő :)
Mert az 5.000 Ft a gyermeket tényleg nem kárpótolja.
A kisfiadnak meg kitartást, ha feliratkoztatok meglesz :) csak türelem.