Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért

Klerensz

#76 Re:

2014-08-29 14:58

#41: KR -  

 Itt Aszódon feliratkoztunk kb 200-an, de még SENKIT nem hívtak fel/vissza. Egy vásárló érdeklődött a plüssfigurák után, hogy jöttek-e? Erre az eladó visszakérdezett, hogy felhívta a Penny? A vásárló mondta, hogy volt egy hívása, ami nem tartalmazott hívószámot. Erre az eladó mondta, hogy a Penny mindenféleképpen számmal lesz látható a hívása. Ezt alátámasztom, mivel amikor a mosógép miatt hívtak fel, hogy menjek az áru értékéért, mert nem lehet megjavítani, akkor is számot tartalmazott a hívás. Akkor most MI AZ IGAZSÁG? A hozzászólásodban NEM KÜLDI  el a számot tartalmazza.

Szaszyka

#77 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-29 15:02

#75: Klerensz - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Aszódon ennyi hülye van, hogy szaros plüssök miatt hisztiznek? Vagy ti pluszban vásároltatok csak a matricák miatt a lényeges dolgokon felül? Akkor viszont ennyi gazdag ember van az országban, hogy csak úgy költi a sok pénzt a matricák miatt? De ha ennyi gazdag ember van, akkor miért sírnak mindenféle matricák miatt? Most akkor mi van tulajdonképpen?????????

Klerensz

#78 Re:

2014-08-29 15:02

#42: -  

 Szerintem még mindig megteheti a Felsőbb Vezetés, hogy meghosszabbítja a játékot a NAGY SIKKERRE VALÓ TEKINTETTEL. Még mindig NEM KÉSŐ!. Azt viszont önhatalmúlag (egyoldalúan) megváltoztathatta a játékszabályt, hogy elküldte VAKÁCIÓRA a plüssfigurákat! Ez soha nem volt benne a szabályzatban.

Fő a nyugalom

#79

2014-08-29 15:09

Elolvastam sok hozzászólást, de nagyon elkeserítő, hogy milyen SOK IDEGBETEG ember van. Fel vannak háborodva azon, hogy sok gyerek szeretne plüssfigurákat. Ez legyen a legnagyobb gondjuk. Én nem tudnék felháborodni azon, ha valaki gyűjt, pláne gyermeknek. Itt meg sugárzik a a hozzászólás tartalmából a gyűlölet.


Vendég

#80

2014-08-29 17:49

Egyébként a Pennys kártya is egy átverés, a mia napig nem tudom mire és hogyan gyűlik rajta a pont, és az alkalmazottak se tudják elmagyarázni. Annyit tudok, hogy bizonyos időnként valamiféle sorsoláson vesz részt, de hogy azt honnan lehet tudni, hogy ki nyert és mit????Ha más itt vagyok, elmondom azt is, hogy öt-hat zsugor ásványvizet szoktam veni bevásárláskor, ami ugye átlátszó...és minden alkalommal ki kell pakolni az összeset a törött gerincemmel.....már jó ideje máshol veszem....

Vendég

#81 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-29 17:51

#77: Szaszyka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Úgy látom nem érted a lényeget....nem csak konkrétan a plüss figurákról szól a történet....ez elvi kérdés...ne csináljon a Penny sem a szájából más testrészt...erről van szó!

 


Vendég

#82

2014-08-29 18:18

Nagyon undorító ahogyan becsaptak bennünket!!!!
Szaszyka

#83 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-29 18:53

#81: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Látom te is csak egy marha vagy.... bevásárlással kapcsolatos elvek.....  Ha annyira elveid vannak, akkor nem kellene mindenféle gagyi "ajándék" miatt orrba szájba vásárolni feleslegesen, mert tudhatnád, hogy nem éri meg.


Vendég

#84

2014-08-29 19:24

FELHÁBORÍTÓ!!!!!!!!!! Egerben augusztus 28-án reggelre ígérték a plüss figurákat, hat órakor ott voltunk hárman úgy hogy senkinek nem adtak figurát, nem mondhatják hogy elfogyott, mert nem is volt.Később kilométeres sor állt,bolondot csináltak az emberekből.FELHÁBORÍTÓ!!!!!!
Envis

#85 Jött a hívás

2014-08-29 19:28

Itt Bács megyében, Kecskemét közelében, ma jött a telefon. Holnap délelőtt a 2 hiányzó plüssből kiválthatok egyet, mert jelenleg csak ezt küldték meg az üzletnek. Úgy tudom, banán és eper érkezik. Reggel mehetek érte. Kaptam telefonban egy sorszámot, azt kell bemondanom, és vinnem kell az albumot!Magán számról hívtak

 


Vendég

#86 Re: Vicc

2014-08-29 19:41

#11: BaxiZoli - Vicc 

 valaki csak ezért vásárolt a pennybe mert ismerek olyan embert aki be nem teszi már oda a lábát


Vendég

#87

2014-08-29 20:26

Egyet értek, minimum ennyit elvártam tőlük.
Elég sok vevőt elveszítettek volna .
Rudi

#88 Idióták

2014-08-29 21:38

Sok idióta azért vásárolt hogy kapjon 1 plüss figurát , meg is érdemlik..


Vendég

#89

2014-08-30 07:43

Nekem már az is jó lenne, ha mindenkinek elküldenék a plüss állatkákat, mert a gyerekeket nem lehet vásárlási utalvánnyal kielégíteni, nekik az állatka kell!

Vendég

#90

2014-08-30 08:15

Ha már utalványt adnának, az se volna rossz, de olyan utalványt adjanak akkor amit bármilyen élelmiszerre beváltható legyen!!! Mivel ha valaki Erzsébet-utalvánnyal vásárol nem mindent tud belőle venni, például darált húst, mert az nem kész étel. Én így jártam ma a csongrádi pennyben. :( Gyermekvédelmis Erzsébet-utalványom volt :( Kész szégyen már a Penny :( A Lidl-bem tavaly egy nő telefont vett belőle.

Beni

#91 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-30 10:50

#22: - Re: Re: Re: Re:  

 Gondolkozz már ember!

Ne akard bedumálni,hogy egy doboz tejért kaptál egy pontot!

Ezer ftért katunk egy pontot!

Legalább ne kamuzz,észlény!

Fogy.Véd.Munkatárs.

#92

2014-08-30 10:50

 Úr isten ennyi idiótát!!!!  oda volt írva a KÉSZLET EREJÉIG!!!!!! Nos akkor kit is károsított meg? SENKIT!!! Csak pár nagyon okos ember nem tudja felfogni hogy neki nem jutott... Fordulhattok az atya ut istenhez is de akkor is a cégnek lesz igaza ( Én is neki adok ) mivel ott volt a mondat! A minimális készlet pedig ott volt!!!  Egy fogyasztóvédelmi munatárs...

Fogy.Véd.Munkatárs.

#93 Re: Re: Vicc

2014-08-30 10:52

#86: - Re: Vicc 

 ezt mennyit hallom...  Többet nem megyek oda... és lám holnap úgyan csak ott van és írja nekem a levelet...  

Fogy.Véd.Munkatárs.

#94 Re:

2014-08-30 10:53

#82: -  

 Téged? megkárosítottak? nem! hát akkor? 

mirror

#95 Re:

2014-08-30 12:19

#14: Gipsz Jakab -  

 Bocs. de az a nem mindegy, h valaki azért ott intézte a bevásárlásait, mert akció volt. Mindenkinek szíve joga hol vásárol...akit viszont ez a helyzet kellemetlenül érint az valószínüleg direkt ment oda vásárolni, nem máshová..

Vásárló

#96 Re:

2014-08-30 12:23

#92: Fogy.Véd.Munkatárs. -  

 A gond az, hogy akkor is hirdettek és vásárlásra bíztattak, amikor már nem voltak kinn a figurák, mert "szabira"  mentek.....hihetetlen... :D sejtéseim azért vannak, hogy hol szabadságoltak a fennmaradó plüssök...  :/

Okoska

#97 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-30 14:19

#91: Beni - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Én is megerősítem, hogy volt több árucikk amiért plussz matricát adtak. Vettem én is tejet (RISKA) ezért adtak dobozonként 1 db-ot.

Törpilla

#98 Re:

2014-08-30 14:21

#89: -  

 Bocsi az okoskodásért, de ezek nem "plüss állatok",  hanem plüss figurák: zöldség-gyümölcs kinézetűek.

picuri

#99 Re:

2014-08-30 14:29

#92: Fogy.Véd.Munkatárs. -  

 Úr-Isten az is benne volt a Szabályzatban, hogy elmennek nyaralni? Szerintem ezt meg lehet/ne támadni, mert nem volt arról szó, hogy VAKÁCIÓznak a püssök. Ez olyan egyoldalú szabály-módosítás a részükről. Nem tudom, hogy miért nem lehetne meghosszabbítani a beváltás időpontját A NAGY SIKERRE VALÓ TEKINTETTEL, ez is csak rajtuk múlik. Ők tudták már a VAKÁCIÓ-zás előtt, hogy már alig van belőle (szerintem ezért nyaraltatták a figurákat. Mit ad Isten valóban aug. 22-én kitettek 1-2 kartonnal, de akkor sem az összes fajtából, ami kb 1-2 óra alatt el is fogyott.


Vendég

#100

2014-08-30 14:44

Tényleg nem lehet már beváltani????Azt hittem, hogy csak elfogyott. Egyébként meg a Tesco-t meg a többi pontgyűjtő csacskaboltot ne dícsérjük már annyira, mert itt a Pennyben legalább ingyen is hozzájuthattál a plüssfigurákhoz.A Tesco az angry birdsös méregdrága figuráival nagyon sok család zsebéből húzott ki nagyon sok pénzt. A Pelés focik meg nevetségesen silány minőségűek voltak.A Decathlonban ugyanakkor olyan Kipstás focit vettél, hogy mai napig rúgja a gyerek, a Tescoban meg több tízezer forintot el kellett költened ahhoz, hogy megvedd 1999.-Ft-ért a Pelés focit és alig találtál már a boltban olyat, aminek ép lett volna a varrása, de a legtöbb 1-2 héten belül kilyukadt :(