Pedofíliamentes Magyar Narancsot!

Quoted post


Vendég

#244 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

2014-03-17 14:32

#239: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

Mit akarsz az elsővel mondani? Hogy a nők alkalmatlanok általában IT szakembernek? Bizonyítanád?

Válaszok

Nem tibi

#251 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak

2014-03-17 14:45:23

#244: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

Vajon ki akadályozza meg a nőket abban, hogy jól fizető szakmát tanuljanak? Vajon ki akadályozza meg a nőket abban, hogy például mérnökök legyenek? Miért van az, hogy az ilyen szakokon 20% alatti a nők aránya, és akkor még nagyvonalú voltam. Mert nem érdekli a nőket! Mi érdekli a nőket? Kommunikáció, vendéglátás, egészségügy, oktatás....

Vajon a férfiak tehetnek róla, hogy a férfiak többnyire nagyobb hozzáadott értékű munkát végeznek, mint a nők általában?

 

Jobban dolgozok, mint a kolléganőim. Többet dolgozok, mint a kolléganőim. Hatékonyabban dolgozok, mint a kolléganőim. Többet túlórázok, mint a kolléganőim. Ritkábban vagyok betegszabadságon, mint a kolléganőim. ÉS többet keresek mint a kolléganőim! Én veszek ajándékot a nőimnek, nem fordítva. Én fizetem a taxit, nem a nőm. Én fizetem a vacsorát, nem a nőm. Egy sem volt még annyira emancipált, hogy legalább a felét állja a számlának, nemhogy az egészet!

Esetleg kérjek elnézést???

A tököm tele van ezzel a bérkülönbséges ajvékolással. Jogos a bérkülönbség!