Pedofíliamentes Magyar Narancsot!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Pedofíliamentes Magyar Narancsot! petíció automatikusan generált fórumtémája

Nem tibi

#251 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak

2014-03-17 14:45

#244: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

Vajon ki akadályozza meg a nőket abban, hogy jól fizető szakmát tanuljanak? Vajon ki akadályozza meg a nőket abban, hogy például mérnökök legyenek? Miért van az, hogy az ilyen szakokon 20% alatti a nők aránya, és akkor még nagyvonalú voltam. Mert nem érdekli a nőket! Mi érdekli a nőket? Kommunikáció, vendéglátás, egészségügy, oktatás....

Vajon a férfiak tehetnek róla, hogy a férfiak többnyire nagyobb hozzáadott értékű munkát végeznek, mint a nők általában?

 

Jobban dolgozok, mint a kolléganőim. Többet dolgozok, mint a kolléganőim. Hatékonyabban dolgozok, mint a kolléganőim. Többet túlórázok, mint a kolléganőim. Ritkábban vagyok betegszabadságon, mint a kolléganőim. ÉS többet keresek mint a kolléganőim! Én veszek ajándékot a nőimnek, nem fordítva. Én fizetem a taxit, nem a nőm. Én fizetem a vacsorát, nem a nőm. Egy sem volt még annyira emancipált, hogy legalább a felét állja a számlának, nemhogy az egészet!

Esetleg kérjek elnézést???

A tököm tele van ezzel a bérkülönbséges ajvékolással. Jogos a bérkülönbség!

Nem tibi

#252 Re: Re:

2014-03-17 14:48

#246: - Re:

Ja, 9.999.550-en pedig NEM írták alá, mert nyilvánvalóan egy demagóg hülyeség.

Csak felhívnám rá a figyelmet, hogy "Az akác legyen hungarikum" petíció az elmúlt hétben 1457  új aláíróval gyarapodott, míg ez a petíció 447 aláíróval. Azt hiszem ez mutatja a társadalmi jelentőségét...


Vendég

#253

2014-03-17 15:03

Aláírják, mert csak annyit látnak hogy húúú pedofil, de hogy mi van ez mögött az egész mögött valójában, azt már nem érzékelik.
Nagyon sokan felületesek az emberek.
Ezt lovagolják meg folyton a feministák. Bedobnak egy közhelyes, szépen hangzó jelszót és a mögé bújva valami egész más szándékuk szerint, teljesen mást csinálnak.
Mégis, ezt már szerencsére egyre többen ismerik fel.
Vera Szigeti
A petíció szerzője

#254 NE ETESSÜK A TROLLOKAT

2014-03-17 15:04

SENKI NE ETESSE A TROLLOKAT
LÉCCILÉCCI

Vendég

#255 Re: Re: Re:

2014-03-17 15:05

#248: piggy - Re: Re:

"Ezt a petíciót tisztességes szöveggel ennyi idő alatt legalább 5000 ember aláírta volna egy index és 444 címlap után."

Én már aláírtam a petíciót, de ez sajnos igaz.

Nem tibi

#256 Re: NE ETESSÜK A TROLLOKAT

2014-03-17 15:06

#254: Vera Szigeti - NE ETESSÜK A TROLLOKAT

Az ilyen petíció kiagyalói a társadalom legnagyobb, legkárosabb trolljai. Jó étvágyat!

piggy

#257 Re: NE ETESSÜK A TROLLOKAT

2014-03-17 15:08

#254: Vera Szigeti - NE ETESSÜK A TROLLOKAT

Mondja ezt az, akinek még EGYETLEN releváns hozzászólása sem volt.

p

#258

2014-03-17 15:17

11-en aláírták, hogy lehessen osztani 0-val. Ez a petíció sikeresebb!
Pash Cutter

#259 Re: Re:

2014-03-17 15:30

#246: - Re:

Aláírták 447-en a semmit, totál feleslegesen.

ÉS?

Amikor Malina Hedwig-et megverte az a szlovák tapló-macsó, akkor egy hazai feministát sem láttam petíciózni. Ilyen bagatell szarságra meg energiát fecsérelnek.

De elárulok valamit: lehet itt 10 000 aláírás is, nem lesz semmi foganatja. Mert a többség látja, hogy idótákról van szó. Veszélyes és kártékony idiótákról, akik törnek-zúznak - pusztítják, ami élő és egészséges. Ahogy Szász Péter Domonkos harcostársam mondta egy skype-beszélgetés alkalmával: a feminizmus természetellenes, mivel a természet és a természetesség ellen támad, és ezért szükség van vele szemben egyfajta természetvédelemre.

A zöldeknek már van Védegyletük:

http://www.vedegylet.hu/

És már formálódik az antifeministák Védegylete is:

http://www.ferfihang.hu/

A magyar társadalom egészséges tagjai védekeznek a társadalom, a kultúra, a gazdaság és a természet testében való rongálás ellen. A "mi szájtépésünk" pedig a propaganda leleplezése, a valóságos tények ismertetése, az illúziók megszüntetése, a hazugság cáfolása.

"Tovabbi jo szorakozast kivanok."

Vörösmarty ezt úgy nevezte: férfimunka.

Pash Cutter

#260 Re: NE ETESSÜK A TROLLOKAT

2014-03-17 15:34

#254: Vera Szigeti - NE ETESSÜK A TROLLOKAT

Miután megcáfoltuk sokan a peticiód tartalmát, megfutamodsz a további vita elől, egy meglehetősen elegánstalan húzással, vagyis ellenfeleid TROLL-nak bélyegzésével (ami akkor is elegánstalan, ha tényleg megjelent itt néhány TROLL).

Az ilyenre azt mondja az úriember: GYÁVA!

De mindegy. Legyőzettél. A vereséget ne valld be, mert ahhoz gerinc kell, neked pedig nincsen.

nem feminista

#261 Re: NE ETESSÜK A TROLLOKAT

2014-03-17 15:36

#254: Vera Szigeti - NE ETESSÜK A TROLLOKAT

Üdv Vera ! Te Gerle Éva barátnője vagy és együtt írtátok a petíciót ?

nem feminista

#262 Re: Re: NE ETESSÜK A TROLLOKAT

2014-03-17 15:40

#260: Pash Cutter - Re: NE ETESSÜK A TROLLOKAT

A feministáknál mindenki troll, akinek más véleménye van mint nekik, lásd csakazolvassa.

a.férfiak.jó.része

#263 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indít

2014-03-17 16:02

#251: Nem tibi - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak

"ÉS többet keresek mint a kolléganőim! Én veszek ajándékot a nőimnek, nem fordítva. Én fizetem a taxit, nem a nőm. Én fizetem a vacsorát, nem a nőm. Egy sem volt még annyira emancipált, hogy legalább a felét állja a számlának, nemhogy az egészet!"

Abból van neked pénzed, hogy megvehesd a nődet, mert a nőkkel ezek a társadalmak ingyen végeztetik el az összes reprodukciós munkát, sőt még ők fizetnek azért is javarészt a rájuktelepült férfiaknak, ha nem akarnak miatta fizikailag tönkremenni.

És ezekért a férfiak által nem végezhető, nem kis hozadékú munkákért, ami által egyáltalán működhet itt gazdaság, a humán tőkét mind női munka adja :

nem véletlen, hogy perpill. pl. a béranyaság  10 millió Ft piaci áron, míg a spermadonorság meg 5000 Ft.

És a nők millióit ezért nemhogy nem fizetik, de megbüntetik : alacsonyabb  bér, kevesebb nyugdíj, kisebb kompetencia.

Nahát ekkora helyzeti előnnyel könnyű neked itt arról ugatni, hogy mindent  "én,én,én, és nem a nőm..."

Nincs neked nőd, kishaver.


Ezt a hozzászólást az oldal adminisztrátora eltávolította (Részletek)

2014-03-17 16:08


piggy

#265 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót i

2014-03-17 16:12

#263: a.férfiak.jó.része - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indít

Mióta munka a szaporodás? Veszek 5-10 süldőlányt és gazdag leszek! :D A kellemetlenséget, károkat és időt fizetik meg. A természet tehet ezekről. Ez nem munka. A férfiak korán halnak, megkapjátok a nekünk járó pénzt korhatár után.

a.férfiak.jó.része

#266 Re: Re:

2014-03-17 16:12

#240: Tibi a galád - Re:

Férfi és nő, egykutya,egyik sem jobb a másiknál. Ennyi itt a lényeg.

No azért a hatalmi helyzet és  ennél fogva a választási lehetőség ég és föld.

 

és ha már kurvaság és irodalom :

Erdős Virág:

Édes Hazám

 

hadd ülök az

öledbe

minden búmat-bánatomat

feledve

sose hagyj el mindörökre

velem légy

mit számít hogy nem vagyok még

tizennégy

 

bóklászom a vadregényes

tájaidon

nem ütközöm meg a titkos

vágyaidon

és ha egy kis szeretetet

kiharcolok

azon se kell paráznod hogy

befalcolok

 

szívem minden melegével

leszoplak

az okosok úgyis mindent

beszopnak

ugyan minek futnék meg háthova is

magyar vagyok mégha félig

roma is

 

igény szerint kiköpöm vagy

lenyelem

mégse ingyen pusztítom a

kenyerem

ünnepnapon csoki ropi

kóla

Édes Hazám gondoskodik

róla

 

nem izgat föl engem már az

isi se

szaladgáljon oda csak a

pisise

nincsen annál alaposabb

honismeret

mint amit a magam bőrén

megismerek

 

házunk előtt folyik el a

kanális

akkor szép a szerelem ha

anális

felkínálom minden rejtett

zugomat

ráadásul legkisebbik

hugomat

 

önként vagyok veled naná

dalolva

még ha nem is járunk össze-

karolva

nincsen ebben semmi extra

áldozat

mindig van egy

eggyel durvább változat

 

kiülök a Duna-Tisza

közére

kivezérel az én szívem

vezére

bár ne lenne rajtam ez az

émelygés

üzletszerűbben menne a

kéjelgés

 

nem kell tőlem féltened a

tárcádat

tessék itt van mutatom a

bárcámat

tiszta vagyok mint a vízbe

fulladás

bár van egy kis

kismedence-gyulladás

 

Édes Hazám legkedvesebb

kliensem

szép vagy jó vagy másnak nem jut

ilyen sem

áhitattal suttogom a

neved is

csókolom ha el-eljár a

kezed is

 

ha megnövök úgy kell nekem

eladnak

rám se néznek inkább tovább

haladnak

akad másik az ilyenek

helyébe

némi ellenszolgáltatás

fejébe'

 

dongó darázs dolgozik a

virágon

nincsen ennél klasszabb hely a

világon

ha vigyázok nem is nagyon

ér baj

vagy a rendőr visz el vagy a vér-

baj

 

Édes Hazám hadd legyek a

himnuszod

hadd fényezzem tovább fényes

nimbuszod

amennyire csak a szitu

engedi

szeretném a dicsőséged

zengeni

 

piggy

#267 Re:

2014-03-17 16:13

#264: csak.az.olvassa -

Ez a ...lan vibrátoros ....a feminista megfelelője akart lenni.

Tibi a galád

#268 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót i

2014-03-17 16:14

#263: a.férfiak.jó.része - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indít

Jól sejtem hogy te is az a kategória vagy "már" aki után egy fogatlan melós sem füttent évek óta "kis haver" ?

Mert akkor mindent értek, a petíciót is. Ezt a frusztációt annakidején simán feldolgozta minden nő, keresett elfoglaltságot.

PL. gyerekezett, unokázott, esetleg basztatta a férjét. Úgy mondjuk nehéz, ha egyik sincs! :(

Ezt a hozzászólást az oldal adminisztrátora eltávolította (Részletek)

2014-03-17 16:15


nem feminista

#270 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót i

2014-03-17 16:22

nem feminista

#271 Re: Re: Re:

2014-03-17 16:27

#266: a.férfiak.jó.része - Re: Re:

Mi volt ez ? A nyíregyházi kisebbségi önképzőcsoport Hollandiában dolgozó tagjainak himnusza ?

a.férfiak.jó.része

#272 Re:

2014-03-17 16:28

#264: csak.az.olvassa -

"Íme, a feminista érvelési színvonal: "Nem azért keresel többet, mert többet és jobban dolgozol. Hanem mert kizsákmányolod a nőket, amúgy meg nincs is nőd." Gratulálunk, ön nyert egy Hüpátia-nagydíjat."

Könnyű annak megbízhatóan és "többet" (?) dolgozni, akit nem vár otthon második műszak. Ebben a társadalomban nem kell saját nődnek lenni ahhoz, hogy kizsákmányold őket, hiszen az egész ezen a szivattyún alapul.

Az összes munkához és keresési lehetőségéhez a humán alapanyag beszállítója az anyák rétege, akiknek ezt a munkáját elfelejtik a társadalmak megfizetni, magyarán mások nyerészkedenek az ő munkájukból is.

Mégiscsak nonszensz, hogy a legalacsonyabb nyugdíjat azok az anyák kapják, akiknek a gyerekei a többiek nyugdíját fizetik be a kasszába ! Majd megnézném, ki fizeti a járulékot, ha nincs ember !

Az a társadalom, amelyik ilyen igaztalanságot megcsinál és elvisel, kitermeli a rá vakok tömegeit is.

Itt láthatók a díszpéldányok.  Kösz a díjat, ilyenem még nem volt :)

piggy

#273 Re: Re:

2014-03-17 16:34

#272: a.férfiak.jó.része - Re:

Apád az nem volt, látom.

Nem tibi
Vendég

#274 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót i

2014-03-17 16:37

#263: a.férfiak.jó.része - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indít

Tudod, párszor el kellett olvasni a hozzászólásodat, mert elsőre nem értettem. Aztán másodikra sem. De ötödikre sem, mert akkora baromság.

Újra felteszem a kérdést: Ki akadályozza meg a nőket abban, hogy elismert, megfizetett szakmát tanuljanak, majd magas fizetésért dolgozzanak?

Neked elgurult a gyógyszered "kishaver". Egyébként az élettársam üdvözöl. Ja, ő NŐ.


Vendég

#275

2014-03-17 16:46

Csao elvtársnő itt ólálkodik közöttünk, jórészt.férfiruhában, de sajnos kilóg a lóláb...