Pedofíliamentes Magyar Narancsot!

Quoted post

Nem tibi

#251 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak

2014-03-17 14:45

#244: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

Vajon ki akadályozza meg a nőket abban, hogy jól fizető szakmát tanuljanak? Vajon ki akadályozza meg a nőket abban, hogy például mérnökök legyenek? Miért van az, hogy az ilyen szakokon 20% alatti a nők aránya, és akkor még nagyvonalú voltam. Mert nem érdekli a nőket! Mi érdekli a nőket? Kommunikáció, vendéglátás, egészségügy, oktatás....

Vajon a férfiak tehetnek róla, hogy a férfiak többnyire nagyobb hozzáadott értékű munkát végeznek, mint a nők általában?

 

Jobban dolgozok, mint a kolléganőim. Többet dolgozok, mint a kolléganőim. Hatékonyabban dolgozok, mint a kolléganőim. Többet túlórázok, mint a kolléganőim. Ritkábban vagyok betegszabadságon, mint a kolléganőim. ÉS többet keresek mint a kolléganőim! Én veszek ajándékot a nőimnek, nem fordítva. Én fizetem a taxit, nem a nőm. Én fizetem a vacsorát, nem a nőm. Egy sem volt még annyira emancipált, hogy legalább a felét állja a számlának, nemhogy az egészet!

Esetleg kérjek elnézést???

A tököm tele van ezzel a bérkülönbséges ajvékolással. Jogos a bérkülönbség!

Válaszok

a.férfiak.jó.része

#263 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indít

2014-03-17 16:02:13

#251: Nem tibi - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak

"ÉS többet keresek mint a kolléganőim! Én veszek ajándékot a nőimnek, nem fordítva. Én fizetem a taxit, nem a nőm. Én fizetem a vacsorát, nem a nőm. Egy sem volt még annyira emancipált, hogy legalább a felét állja a számlának, nemhogy az egészet!"

Abból van neked pénzed, hogy megvehesd a nődet, mert a nőkkel ezek a társadalmak ingyen végeztetik el az összes reprodukciós munkát, sőt még ők fizetnek azért is javarészt a rájuktelepült férfiaknak, ha nem akarnak miatta fizikailag tönkremenni.

És ezekért a férfiak által nem végezhető, nem kis hozadékú munkákért, ami által egyáltalán működhet itt gazdaság, a humán tőkét mind női munka adja :

nem véletlen, hogy perpill. pl. a béranyaság  10 millió Ft piaci áron, míg a spermadonorság meg 5000 Ft.

És a nők millióit ezért nemhogy nem fizetik, de megbüntetik : alacsonyabb  bér, kevesebb nyugdíj, kisebb kompetencia.

Nahát ekkora helyzeti előnnyel könnyű neked itt arról ugatni, hogy mindent  "én,én,én, és nem a nőm..."

Nincs neked nőd, kishaver.