HÍVATLANUL TILTAKOZUNK

Quoted post

Egres Béla-JVG

#18 A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2013-09-09 09:56

Tisztelt olvasók!
Az alábbi levelet írtam eme haza áruló disznóság készítőinek, de ide is kiírom:

Tisztelt Oldalszerkesztő!

Egres Béla vagyok a Jövő Generációja Egyesületének a vezetője!

Ez a petíció teljességgel vállalhatatlan mind a társadalom mind az egyének számára. A Kormány nem véletlenül hozta azokat az intézkedéseket, melyek a közelmúltban bevezetésre kerültek. A fiatalság nevelése és oktatása válságban van! Ezt a válságot nem lehet liberális és demokratikus eszmék és elgondolások útján megoldani. Ahogyan 18. életéve alatt nincs szavazati jog úgy az oktatási intézményekben sincs helye a demokráciának, és az oktatási ügyekbe nem lehet beleszólásuk a nem szakembereknek, adott esetben a diákoknak. A fiatalok nem ismerik nem tisztelik hazánk értékeit-hagyományait, és felkészületlenül valós tudás nélkül lépnek ki a nagybetűs életbe. Ezért kezdeményeztük már korábban is a mindennapos testnevelés bevezetését, a közmunkához kötött érettségi valamint a nyelvvizsgához kötött felvételi bevezetését. Ez a három javaslatunk a közelmúltban meghallgatásra talált, de további szigorításokat eszközölünk, a fiatalság érdekében:

1. Egyesületünk aláírás gyűjtésbe kezd annak érdekében, hogy alkotmányban rögzítsék hogy az egyetemek egyetlen és vitathatatlan képviselete a HÖOK legyen, mellyel szemben kritikát megfogalmazni nem lehet!

2. Kezdeményezzük, hogy a röghöz kötés még a költségtérítéses hallgatókra is kiterjedjen, mivel az ország nem bírja fenntartani a felsőoktatást önerőből. A tankötelezettség korhatárát szállítsák le 14. évre és a középiskolai tanulmányok folytatását kössék 4.5 ös átlaghoz és képzési hozzájárulás fizetéséhez.

3. Kezdeményezzük a fiúk számára a kötelező katonai szolgálat újbóli, a nők számára meg a kötelező egészségügyi szolgálat bevezetését , melyet szabjanak feltételéül az érettségi kiadásának és a felvételinek.

4. kezdeményezzük, hogy a sport és a honvédelmi ismeretek a teljes oktatási rendszer szerves részesei legyenek az általánostól egészen a diplomáig, és akik e két területen nem teljesít megfelelően az kerüljön elbocsájtásra az adott oktatási intézményből.

5. Kezdeményezzük, hogy a fizetéseket az iskolai végzettség határozza meg, a gyerekek tanulmányi előmenetelét a szülők iskolai végzettsége határozza meg és a diploma kiadásának feltétele a házasság és legalább egy gyerek vállalásához legyen kötve.

Egyúttal üzenjük a Hallgatói Hálózat és a Középiskolások Hálózatának, hogy a fák nem nőnek az égig és a szervezet tagjainak mint aktív hallgatóknak egyetlen feladatuk van a TANULÁS! Amennyiben már nem aktív hallgatók, úgy a munka és adófizetés lenne a feladatuk és nem a fiatalok lázítása.
Egyesületünk tisztában van azzal, hogy a fiatal hallgatóság külföldi pénzen több hírportált is megvásárolt, hogy saját érdekeiket reklámozva akár hazájuk ellen fordulva, de saját önző elképzeléseiket juttassák érvényre. Minden IGAZ MAGYAR feladata hazája érdekeinek képviselete és hagyományainak megőrzése.


Tisztelettel: Egres Béla
7633 Pécs, Kerényi Károly u. 2/b
https://www.facebook.com/egres.bela

http://www.peticiok.com/szigoritsunk_a_magyar_oktatasi_rendszeren_es_a_fiatalok_nevelesen

Válaszok


Vendég

#30 Re: A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2013-09-10 19:05:51

#18: Egres Béla-JVG - A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

Az ötlete jó, de szerintem keressen hozzá egymásik országot,földrészt vagy inkább egy másik bolygót és akkor jó lesz Önnek.


Vendég

#31 Re: A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2013-09-10 20:23:55


Vendég

#37 Re: A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2013-09-11 20:01:53

#18: Egres Béla-JVG - A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

Mélyen Tisztelt Egres Béla!

 

Hány fórumon szeretné még terjeszteni ezeket az emészthetetlen marhaságokat?Próbált már egyáltalán tanítani? Ha van bátorsága címet, elérhetőséget kiírni, akkor a foglakozását miért nem vállalja fel nyíltan? Én roppan kíváncsi lennék rá!!!!

Edit

#44 Re: A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2013-09-13 04:40:39

#18: Egres Béla-JVG - A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

Tisztelt Egres Béla!

 

Ezt a pontot legyen szíves átgondolni:

5. Kezdeményezzük, hogy a fizetéseket az iskolai végzettség határozza meg, a gyerekek tanulmányi előmenetelét a szülők iskolai végzettsége határozza meg és a diploma kiadásának feltétele a házasság és legalább egy gyerek vállalásához legyen kötve.

Tehát a 8 általánost végzett szülő gyereke csak nyolsóc általánost végezhessen, ha a szülő esetleg rossz tanuló volt, akkor a gyereke is az legyen? A diplomás szülő gyerekének legyen joga jelentkezni főiskolára, egyetemre? Mi van azzal a sok egyetemistával, aki nem köt házasságot az egyetem évei alatt? Ne kapja meg a diplomáját, ne tudjon dolgozni, ne is legyen lehetősége, hogy majd később házasságot kössön?

 

Milyen lesz ez a jövő generáció?

Ezek szerint, mivel szüleim 6 ill. 8 általánost végeztek, nekem nem hogy érettségiznem sem lehetett volna, de a diplomáim már végleg elérhetetlenek lettek volna. Én 32 éve tanítok. Gyerekem ezek szerint nem kaphatott volna diplomát, mert még egyedül álló, a mások meg hiába végez hamarosan, nem kaphatná kézbe, mert szintén nem házas.

Edit

Vendég

#66 Re: A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2013-09-20 06:27:18

Korall

#77 Re: A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2013-10-05 23:02:19


Vendég

#78 Re: A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2013-10-07 08:12:33

#18: Egres Béla-JVG - A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

kedves egres (csupa kisbetűvel)

 

jól ismerünk téged,tehát jobb lenne,ha meghúznád magadat és a szádat sem járatnád..

nincs szükség ilyen emberekre mint maga...((továbbra is kisbetűkkel)

tanár

#82 Re: A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2013-10-13 10:20:59

#18: Egres Béla-JVG - A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

Kedves Béla, ugye ez vicc? Jót mosolyogtam rajta, olyan, mint egy igazi paródia! Ügyes!

Anya

#84 Re: A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2013-10-25 09:11:26

#18: Egres Béla-JVG - A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

"Jövő Generációja Egyesület " ?  pont a jövő generációinak érdekében csak remélni tudom hogy az 1esülete  1 fő , és ilyen korlátolt , beszűkült agyú "legjobbik nemzet-mentőből"  nincsenek túl sokan

nem érdemes pontonként megkérdőjelezni a bármiféle demokráciát megvető  és ellenző marhaságait , úgy vérlázító ahogy van ,

elég szomorú hogy megalomán miniszterelnökünk bábkormányának  hatalom-centralizáló törekvései már az oktatásra is kiterjednek, az ezzel szemben fellépő tiszteletre méltóan bátor hangok "lehazaárulózása" egyenesen  gyomorforgató , és az "igaz magyar"-ozástól  szó szerint rosszul vagyok

én anyaként a jövő generációját nevelem , pont arra , hogy kerüljék az oilyen korlátolt "igaz magyarokat"  mint maga, akik eltorzítva kisajátítják a hazafiasság értékeit, és elveszik tőlünk az igazi patriotizmus lehetőségét , mert a magyar jelképek mint a zászló vagy a kokárda már bemocskolódnak attól, hogy ilyenek tűzik ki őket, mint maga


Vendég

#85 Re: A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2013-10-29 18:09:15

Elkeseredett

#89 Re: A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2014-02-18 16:16:50


Vendég

#96 Re: A JÖVŐ GENERÁCIÓJA EGYESÜLET NEM TÁMOGATJA ÉS VÁLLALHATATLANNAK TARTJA EZT A PETÍCIÓT!!!!!

2014-06-12 12:23:48