Ne vegyék el az óvónénijeinket!!!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Ne vegyék el az óvónénijeinket!!! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12016-07-08 16:38Az érveimet már a megfelelő embereknek elmondtam és elmondommajd,mint egykori vezető nem tartom megfelelő intézkedésnek,nem a gyerekek érdekeit képviseli.Ne úgy akarjanak szintre hozni valamit egy intézményben,hogy egy csodálatosan működő csoportot megbontanak,hiszen ők már biztos stabil pont,nívóval,tele szeretettel.Nem hinném,hogy a két óvónő ugyanazt tudná nyújtani más viszonylatban.Ha.keserű a szájíz,semmi sem lehet jó. |
|
| |
|
Vendég |
#22016-07-08 16:42A feleségem már jelezte a véleményemet,egységes az álláspontunk,és féltjük a két unokánk nyugalmát,akik nagyon ragaszkodnak a csoportban dolgozókhoz. |
|
| |
|
Vendég |
#3 Re:2016-07-08 16:43Köszönjük!!!Remélem disznót győzünk!!!Ha nem kiteregetem én is a szennyest!!! |
|
| |
|
Vendég |
#4 Re:2016-07-08 16:48Így van!Nekünk a sajátjaink számítanak...nem a szomszéd csoporté!!!Nem azért járatom ide,már a második gyermekemet,mert a másik óvónő ...másik csoport is jó lenne...hanem,mert ehhez a csoporthoz...és két óvónőjéhez ragaszkodok 14éve!!! |
|
| |
|
Vendég |
#52016-07-08 16:58Mert azt szeretnénk, ha Noémi és Gabi néni továbbra is a Mókus csoport óvónénije maradna!!! |
|
| |
|
Vendég |
#62016-07-08 17:00Továbbra is Noémi és Gabi nénit szeretnénk a Mókusoknak!!! |
|
| |
|
Vendég |
#82016-07-08 18:52Azért,mert elegem van abból,hogy itt az ember nem számit,a gyerek meg főleg nem.A döntés hozok képzeljék már a gyerekek és óvónők helyébe magukat.Nem csavargyár ÓVODA,hogy ők is megértsék.!! |
|
| |
|
Vendég |
#92016-07-08 20:54Két éve vagyunk a csoportban.. lányunk nyitott személyiség. De ragaszkodó. Nehezen fogad el új személyt, gondozót óvónénit. Kis lelki világát felborítja, ami éjszakai bepisiléssel párosul.. hónapokig. :( |
|
| |
|
Vendég |
#102016-07-09 21:56Szerencsés voltam 22 évig dolgoztam az óvodában védőnőként. Gabi és Noémi nagyon jó páros, öröm volt velük együtt dolgozni. A gyerekekkel a csoportban második családot alkottak. Bűn lenne szétválasztani őket. A legnagyobb veszteség a gyerekeket érné! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.