Mondj nemet az ócsai minta-rezervátumra!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Mondj nemet az ócsai minta-rezervátumra! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12011-08-11 11:44Jólenne ha minnél többen aláírnák. Drukkolok!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#22011-08-11 11:46Jó lesz ez a gettó, se infrastruktúra, se munkalehetőség, se szociális háló. De adtak, ők megettek mindent, de miből élnek majd a lakásukat, hitüket, esetleges megélhetésüket vesztők? Aki lent van abba rúgjunk még egyet bele, hogy soha többé talpra ne állhasson? |
|
| |
|
Vendég |
#32011-08-11 11:49Ez a fidesz szociálpolitikai "vívmány" ugyanolyan értelmetlen, mint a közmunka programja. Azt kell gondolnom, hogy kizárólag az építőipari fideszbarát korrupciós mechanizmus okán vetődhetett fel egy ilyen "megoldás". Igazán jól mutatja az Orbánkormány mentalitását, amennyiben teljesen emberietlen körülmények közé szorítanának embereket, annak fejében, hogy állami pénzeket osztogassanak a baráti vállalkozásnak - hogy művi úton támasszanak "keresletet" és juttassák előnyökhöz fanjaikat. Azzal persze nem törődnek, hogy uralmuk ideje alatt mindig rosszul járnak a tisztességes emberek. A kormány igenis a legocsmányabb maffiamódszereket alkalmazza és úgy látszik nem rettenti el őket a minden téren fokozódó ellenállás sem. Természetesen az állampolgárok részéről látható elégedetlenségre gondolok és nem a kormányzati KAMUnikációra. |
|
| |
|
Vendég |
#42011-08-11 12:08Ennyi erővel őserdőbe is mehetne mindenki lakni :D |
|
| |
|
soma |
#52011-08-11 12:45A sok bedőlt hiteles lakása meg üresen fog maradni, de biztos olcsóbb a semmi közepén újat építeni, ahelyett, hogy mentenék azokat, akik még menthetők. Az ingatlanok talán jobban eladhatók, mégha nyomott áron is az államnak, biztos jobban, mintha a bank árverezi őket el a maffiának. Mégha nyomott piaci áron megy is el az ingatlan, kevesebb marad a fennmaradó hitelösszeg és a hiteles bérlőként maradhatna a "szociális bérlakásban", természetesen lakbérért. Ott, ahol eddig lakott, ahová a gyerek eddig járt iskolába és ahol lehet, hogy még megvan a munkahelye ebben a dübörgő gazdasági helyzetben. |
|
| |
|
Vendég |
#62011-08-11 12:50lágert akarnak? Nem kell! |
|
| |
|
gettólázadó |
#72011-08-11 13:07... és körbevehetik falakkal (azon a címen h. megvédik őket), és kiírhatják, h Arbeit macht frei. Ismerjük a megoldást :-( |
|
| |
|
Vendég |
#82011-08-11 13:32Rákosi felépíttette Sztálinvárost (Dunaújváros), Kádár felépíttette Leninvárost (Tiszaújváros), ez a jött-ment kis hitvány meg felépíttetteti Ócsát. Óriási. |
|
| |
|
Vendég |
#92011-08-11 13:32Remélem, nem Ócsa lesz a magyar gettó...! |
|
| |
|
Bertalan |
#10 Bertalan2011-08-11 16:16Habár nem vagyok érintett lakáshitellel, de napról napra elkeseredettebben figyelem, hogy mi történik ebben az országban, és mélységesen együtt érzek a sok-sok bajba, és kilátástalan helyzetbe jutott emberrel, családdal. Nem tudom milyen szörnyűség lesz ennek a vége. A fidesz kormány pedig hallgat! |
|
| |
|
Vendég |
#112011-08-11 16:58Szóhoz sem tudok jutni a megdöbbenéstől!!! Attól, hogy ilyesmi a XXI. században Magyarországon, e sokat sanyargatott népet ilyen kilátások fenyegethetik!!! |
|
| |
|
Vendég |
#122011-08-11 17:15Ez egy elmebeteg személy még elmebetegebb elképzelése.Költözzön oda a fideSS majd 1 év múlva cserélünk.Ja de nem több milliós havi jövedelemből,hanem annyiból amit ott tudnak megkeresni!!!!!!! Undorító mocskos banda!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#132011-08-11 17:16Minta -rezervátum? kinek az agyában fogant meg ez az őrültség? Remélem sikerül megakadályozni a létrejöttét. |
|
| |
|
Vendég |
#142011-08-11 17:38Ez a "megoldás" akkor lehetne érdemi, ha ott helyben egyben munkahelyeket is kapnának az emberek, hogy jövedelmük is legyen. Leköltöztetni valakit "vidékre", hogy ne legyen szem előtt, azonos az internálással. |
|
| |
|
Vendég |
#152011-08-11 19:17Ez is egy újabb agyrém! |
|
| |
|
Vendég |
#172011-08-11 21:19Eddig tudtam fizetni.Ha továbbra is emelkedik,már én se tudom.Miért nem azokat a lakásokat veszik meg,amibe lakunk,és bérletet kérnének érte.Én nem szeretnék máshol,főleg más helyen lakni! |
|
| |
|
Vendég |
#182011-08-11 21:26Gettó... |
|
| |
|
Vendég |
#192011-08-11 22:11Egyszerűen embertelen, morálisan, és fizikailag is megsemmisítő! Sajnos ez a cél! Ne tűrjük ezt a megalázó, szégyenteljes bánásmódot! |
|
| |
|
Vendég |
#202011-08-11 22:27Ha az kormány politikai döntéseinek lehetnek büntetőjogi következményei,akkor az állampolgárok ellen elleni politikai döntésekneknek miért ne lehetne.A jóságos Mikulás bácsi álarca mögé bújó deportáló kormánynak a börtönben a helyük.Egyébként remélem a depotáltak 95%-a a Fidesz szavazói közül kerülnek ki,hogy saját bőrükön tapasztalják meg a döntésük eredményét. |
|
| |
|
Vendég |
#212011-08-11 22:48Ebből valakik nagyot akarnak kaszálni. |
|
| |
|
Vendég |
#222011-08-11 22:59Inkább nem írok, mert az nem tűrné a nyomdafesték !!! |
|
| |
|
Vendég |
#232011-08-12 05:09Legyen már vége, a hitlerista ovinak! És ne legyenek,diktatórikus rabszolga tartó GETTÓK!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#242011-08-12 08:48Nincs rá szó, hogy mennyire felháborítónak tartom ezt az elképzelést! |
|
| |
|
Vendég |
#252011-08-12 13:39Hamarosan rabszolga tartó társadalom leszünk,mert a nagyjaink ezt teszik velünk!! És, Mi??????? Mit, gondoltok ezt hagyjuk???????? Hátakkor ott a helyetek 29-én!!! ovi, saját szavaival KERGESSÜK EL A KORMÁNYT!!!!! |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 457 aláírás
680 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
574 aláírás
574 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
997 aláírás
441 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Állítsàk vissza a Kiss vonatokat a Ceglédi vonalra (Z50)
366 aláírás
366 Aláírások / 7 nap
25 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
347 aláírás
292 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
228 aláírás
228 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
217 aláírás
217 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
160 aláírás
160 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
LEGYEN VALÓBAN VÉGE AZ ÁLLATOK CIRKUSZI SZENVEDÉSÉNEK!
104 aláírás
104 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
145 aláírás
98 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Gyámhatósági/bírósági nagyszülői kapcsolattartás felülvizsgálata
94 aláírás
94 Aláírások / 7 nap
25 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 212 aláírás
94 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.